Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Sūnaus draugui taip panašiai pasireiškė toksoplazmoze. Pradžioj irgi įtarė katarakta. Paskui nustatė kad toksoplazmos akyje 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 11 spalio 2023 - 17:35

Man tai įdomu kaip sekasi tam vaikinui, kur Indonezijoje susižalojo 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 11, 18:35)
<p>Sūnaus draugui taip panašiai pasireiškė toksoplazmoze. Pradžioj irgi įtarė katarakta. Paskui nustatė kad toksoplazmos akyje </p>

Ar galiu paprašyt papasakot plačiau? Kaip toksoplazmozę nustato, kaip gydyt reikia. Man svarbu. Dėkui.
P.s. žmogus bandė gydytis, lašino į akį antibiotikus, deja, jokio pagerėjimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 11 spalio 2023 - 17:53

Ar galiu paprašyt papasakot plačiau? Kaip toksoplazmozę nustato, kaip gydyt reikia. Man svarbu. Dėkui. P.s. žmogus bandė gydytis, lašino į akį antibiotikus, deja, jokio pagerėjimo.
Kad nieko daug kaip ir nežinau. Tik kiek sūnus pasakojo. 26 m vaikinas. Užsikrėtė greičiausiai nuo katės, beveik apako. Kažkaip jį gydo. Jau čia gal prieš metus tas buvo. Kauno klinikose nustatė.
Savaitgalį atvažiuoti turėtų sūnus, paklausiu kaip ten tam draugui sekasi 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 11 spalio 2023 - 18:10
QUOTE(Ex @ 2023 10 11, 16:47)
Ar galiu paprašyt papasakot plačiau? Kaip toksoplazmozę nustato, kaip gydyt reikia. Man svarbu. Dėkui.
P.s. žmogus bandė gydytis, lašino į akį antibiotikus, deja, jokio pagerėjimo.


Mano sunus irgi uzsikrete nuo kates iki 1metu.Daznai sirgo pagal gydytojus respiratorinemis infekcijomis.Kai pradejo eit i mokykla,tikrino akis ir nustate bloga regejima,mes to nepastebejom,jokiu pozymiu nebuvo.Daug gydytoju praejom,kol nepatekom i akiu klinika Kaune,pas pacia profesore,skyriaus vedeja.Nepamenu pavardes ji jau buvo senute,ko gero nera jau gyvuju tarpe.Ji labai atidziai apziurejo akiu dugna ir pasake,kad toksoplazmozes demele yra isitaisiusi labai arti regimojo nervo.Jei nejudes,taip ir liks,regejimas nepakis,jei ims judet link regimojo nervo-aklumas.Kol kas,aciu Die,nejuda,bet niekada nezinai kaip bus.
Sunku buvo nustatyt tais metais,tai buvo apie 1981-1982mm.ir nrbuvo dar tokiu irengimu,kaip dabar.Todel ilgai,kol diagnozavo.Dabar yra stebimas kasmet.
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 11, 19:10)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ex" data-cid="73108222" data-time="<a href="> Ar galiu paprašyt papasakot plačiau? Kaip toksoplazmozę nustato, kaip gydyt reikia. Man svarbu. Dėkui. P.s. žmogus bandė gydytis, lašino į akį antibiotikus, deja, jokio pagerėjimo.</blockquote> Kad nieko daug kaip ir nežinau. Tik kiek sūnus pasakojo. 26 m vaikinas. Užsikrėtė greičiausiai nuo katės, beveik apako. Kažkaip jį gydo. Jau čia gal prieš metus tas buvo. Kauno klinikose nustatė.

Savaitgalį atvažiuoti turėtų sūnus, paklausiu kaip ten tam draugui sekasi 

Dėkui. Paklausk, jei nepamirši 4u.gif


Luety, dėkui už pasidalinimą. Baisu. O gydymo ar nėra jokio, kad nebūtų rizikos progresuot ligai?
Neužpykit, nesuprantu kaip gydytojai gali sumaišyti katarakta su šita bacila. Galbūt. Neskauda, neniežti, nieko nesidaro, tiesiog ant akies rūkas. Man kažkada irgi jaunystėj buvo taip, bet palašinau lygtai gentamiciną, tuo viskas ir baigėsi.

Jei kuri turėsit minčių, žinių, parašykit 4u.gif nesinori, kad žmogui blogai nustatytų diagnozę ir išoperuotų katarakta, jei, galbūt, jos nėra

Pou, kaip jautiesi? Tavęs trūksta. Bučkis.

A.Alta!? Išjunk ožiuką, a.. 😉

Lietus šįryt. Ingrida turbūt vėl grybauja. Pas ją nėra blogo oro. Pareis su krepšiu grybų, pakeps pyragėlių, atneš mums kavos. O aš užkursiu židinį, gal daugiau mūsų susirinks, kai bus šilčiau ❤
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 12 spalio 2023 - 06:58
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas ryts.
Ačiū Ex,šiandien kol kas namie.Pečių kūenu,nors nėra toks šaltas labai vėjas. ax.gif
Galvoju ar šiandien po pietų ar rytoj nuo ryto prasilėkti mišku.Auga kg,jau plius vienas.Blogai blogai,reikia treniruoklio.Tik ar užteks valios? tongue.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

Dėkui už kavą. Ingrida viskas ko Tau reikia norint sportuoti kilimėlio ir nusipirk video kokio trenerio...  dažnai kainuoja apie 10 Eur. Kam tas geležies gabalas į namus? Netgi svareliai nereikalingi, du buteliukai mineralinio į rankas. Nėra saugūs tie treniruokliai kiek teko matyti. Tai mano nuomonė. Nes sunkiausia dirbti su savo kūnu... 

Apie ligas neišmanau, nepatarsiu. Mano tokia patirtis, kad reikia kitos nuomonės. Jei galimybės leidžia eičiau į gerą kliniką pas gerą okulistą už pinigus. 

Nesušlapkit  :4u: 

Atsakyti
Labas rytas.
Ex ,jei tikrai yra itarimu toxoplasmoze,reikia susirast gydytoja parazitologa,yra vaistai benzaclin,beigi visokie maliarijai skirti.Is paprastesniu tai artemisia annua terapinem dozem.O greituoju budu tai swepso tonika gert ,vis geriau nei nieko.
O visi mano paistalai ka noreciau pasakyt ,tai butu samokslo teorijos ir praktikos .Taigi ereziju cia neskleisiu ir inkvizicijos neerzinsiu. biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas.
Ex ,jei tikrai yra itarimu toxoplasmoze,reikia susirast gydytoja parazitologa,yra vaistai benzaclin,beigi visokie maliarijai skirti.Is paprastesniu tai artemisia annua terapinem dozem.O greituoju budu tai swepso tonika gert ,vis geriau nei nieko.
O visi mano paistalai ka noreciau pasakyt ,tai butu samokslo teorijos ir praktikos .Taigi ereziju cia neskleisiu ir inkvizicijos neerzinsiu. biggrin.gif

siaip forumas yra pašnekesiams tarp įvairių žmonių, kalbėti galima apie viską, jei kas norės, prisijungs. Aišku nereikia tikėtis, kad kiekvieną kartą visi plius atsistoję. Kai Luety paklausė, galėjai gi atsakyti, jai buvo idomu, čia tik pvz

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 12, 08:57)
Mano tokia patirtis, kad reikia kitos nuomonės. Jei galimybės leidžia eičiau į gerą kliniką pas gerą okulistą už pinigus.


su tuo geru okulistu... mb atsirado bėda su regėjimu. Visąlaik erelio akis turėjo, daba pradėjo šiek tiek dvejintis vaizdas. Ir vis blogėja. Nuėjo į privačią kliniką pas gerą okulistą. Tai diagnozę nustatė, bet priežasties tai ne. Davė siuntimą pas neurologą ir okulistą būtent Santariškėse, nes tik daro kažkokį specifinį tyrimą. Tai ten pavyko užsiregistruoti tik į eilę, laukiančią būti pastatytiems į eilę. Turbūt kokie keturi mėnesiai praėjo, nieks dar neskambino. Bet ir sakė, kad pusmetį greičiausiai teks laukt. Mokamos konsultacijos ten nėr, bent jau taip sakė telefonu.

O apie tą staigų matymo pablogėjimą man kažkas irgi neseniai pasakojo.. arba skaičiau. Niekaip neatgaminu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2023 10 12, 10:39)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="73108344" data-time="1697092067"><div><p>Labas rytas.
Ex ,jei tikrai yra itarimu toxoplasmoze,reikia susirast gydytoja parazitologa,yra vaistai benzaclin,beigi visokie maliarijai skirti.Is paprastesniu tai artemisia annua terapinem dozem.O greituoju budu tai swepso tonika gert ,vis geriau nei nieko.
O visi mano paistalai ka noreciau pasakyt ,tai butu samokslo teorijos ir praktikos .Taigi ereziju cia neskleisiu ir inkvizicijos neerzinsiu. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>siaip forumas yra pašnekesiams tarp įvairių žmonių, kalbėti galima apie viską, jei kas norės, prisijungs. Aišku nereikia tikėtis, kad kiekvieną kartą visi plius atsistoję. Kai Luety paklausė, galėjai gi atsakyti, jai buvo idomu, čia tik pvz</p>

Tai ko klause luety jau buvo nesaugiu klausimu ir pilietinio nepaklusnumo temu kategorija.Ypac nesaugi ,nemiela ir netikslinga.
Atsakyti