Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

A.Alta, a sudurnavojai?? Mikliai prisistatai ant kilimo. Pasiaiškinimo nereik, bet pastovėti kampe teks. Tiesiog kad ir už nieką. Profilaktiškai.

Pou, pareik, atplauk. Pieno puta. Gali net nesisveikinti, spirk į temos duris ir tiesiog pareik.

Luety, vyras šiaip normalus, tvarkingas ,gal ir nebiednas, nu, pagal jo mašiną sprendžiu biggrin.gif Bet tai aš NEIEŠKAU nieko, nesiskelbiu, akim neklapsiu, subinės nekraipau. Šitas jau trečias gerbėjas.. Vos tik vieno atsikratau, žiū, jau po kurio laiko kitas ant tvoros kabo. Tel nr iš kažkur gauna, skambina, blokuoju iškart be perspėjimo. Nedasiskambina, tada atsivelka prie namų. Net į darbą ateidavo! Kartais atsiranda bobikių geradarių piršlienių, kartais patys išdygsta kaip grybai. Nu nemėgstu aš tokių grybų lotuliukas.gif nemanau kad man čia reiktų džiaugtis. Man dar ne laikas.
Atsakyti
Oi ,ex ,nestovesiu as jokiam kampe.
Man kartais tesiog cia per daug miela.O dar mieliau ,kai mielosios dievu grasina.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 10 11, 13:56)
Oi ,ex ,nestovesiu as jokiam kampe.
Man kartais tesiog cia per daug miela.O dar mieliau ,kai mielosios dievu grasina.


A.Alta, tu naudojiesi atbuline pavara. Ar gali atsukt sprandą ir vairuot į priekį? Baik ožiuotis. Pati žinai, kad tavo pokalbiai gal kartais ir kandūs, bet įdomūs. Nu, kažkas kažką gal pasakė, paburbėjo, kardai susikryžiavo. Nu ir ką, statom šampės, nuleidžiam garą ir toliau pliurpiam. Visko visada buvo, yra ir bus. Ar verta išsimėtyt. Eik į kampą penkiom minutėm. Užteks. Tiek ir tenusidėjai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 11 spalio 2023 - 13:11
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 11, 12:05)
Aš gimus augus netoli Latvijos sienos. Apie meškas net pasakojimų negirdėjusi ...  Nėr Latvijoje manyčiau  biggrin.gif
Būčiau sutikus, būčiau likus  biggrin.gif  bigsmile.gif

Persiprašau , Guuglas sako nuo 30 iki 50. Bet tame pakraštyje prie Estijos ...


tarp fb draugų turiu latvį girininką. Nuolat deda stacionarios kameros nufilmuotus vaizdus kaip meškos vaikštinėja. Vienam video net trys buvo.
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2023 10 11, 12:33)
Laba, paničkos.

Ir pati bėdą turiu - neatsikratau gerbėjo..


labs smile.gif smagu matyt smile.gif

Tai kam atsikratinėt geru daiktu? Darbo duok - savuose plotuose tikrai surasi, kur įkinkyt ))
Atsakyti
Ups...netycia paspqudziau ant sitos temos ir ką gi matau biggrin.gif
Neilgai tepabuvot uzdaroj temoj, kaip matau. Norisi I dienos šviesą vistiek ane? biggrin.gif
Cia skirta personazams, kurie supranta apie ką aš.
Daugiau netrukdysiu, nes tikrai netycia uzklydau, išeinu su šypsena lūpų kamputyje. hihihi.gif
Atsakyti

A.Alta, a sudurnavojai?? Mikliai prisistatai ant kilimo. Pasiaiškinimo nereik, bet pastovėti kampe teks. Tiesiog kad ir už nieką. Profilaktiškai.

Pou, pareik, atplauk. Pieno puta. Gali net nesisveikinti, spirk į temos duris ir tiesiog pareik.

Luety, vyras šiaip normalus, tvarkingas ,gal ir nebiednas, nu, pagal jo mašiną sprendžiu biggrin.gifBet tai aš NEIEŠKAU nieko, nesiskelbiu, akim neklapsiu, subinės nekraipau. Šitas jau trečias gerbėjas.. Vos tik vieno atsikratau, žiū, jau po kurio laiko kitas ant tvoros kabo. Tel nr iš kažkur gauna, skambina, blokuoju iškart be perspėjimo. Nedasiskambina, tada atsivelka prie namų. Net į darbą ateidavo! Kartais atsiranda bobikių geradarių piršlienių, kartais patys išdygsta kaip grybai. Nu nemėgstu aš tokių grybų lotuliukas.gifnemanau kad man čia reiktų džiaugtis. Man dar ne laikas.

O ko jau čia neduot žmogui šanso? Gi gera būti dviese, jei sutampa charakteriai. O ir šiaip vyras namie gali būt visai naudingas 😁

Atsakyti

Dusia37, 11 Spa 2023 - 09:48, parašė: Labos, Man atrodo , kad arbata Ingrida vaišina, ne kava. Nesu turėjusi MRT tyrimo . Reikėtų pasidaryti profilaktiškai bent kraują, taigi priklauso . Mano klinika tikrai nepaskambins, reikia registruotis pačiai. Anidanda , ko sveikatos nėra ? Man tik noro nėra. TY nuotaikos. Ruduo ir visa kita velniava susidėjo ... Gaila, kad Lietuvoje meškos negyvena tongue.gifO pas Batkią į Belovežo giria nenoriu biggrin.gifNumigčiau posmą iki pavasario biggrin.gifbigsmile.gif
Ai, kosulys, astma, lasalines, nemiga ir dar velnias žino kas. Net galvot nenoriu, pavargau nuo tokios būsenos. Sėdžiu va db halokameroj antra savaite, tik kad naudos nelabai 🥺
Atsakyti

Sveika sugrįžus Ex. Gaila dėl draugo ligos, bet  tai ne nuosprendis. Bendravau neseniai su žmogum, kuriam buvo 4 stadijos berods kasos vėžys. 10 metu sveikas, ko linkiu ir toliau. čia kaip kam pasiseks

Tai gerbėjui jei ne laikas, tai ir pasakyk, kad dar gedi. O jei skausmas rimsta, tai gal ir duok šansą 

Atsakyti

Aninanda, tai rimtai ir tave prigriebė, sveikatos

Gal tas oras toks iš karšto į šaltą , bet vaikis mano irgi tai gerkle tai snargliu skundžiasi , nervina

Atsakyti
QQškos, Saintlinos, Anidandos biggrin.gif Dėkui, bet jokiems gerbėjams šansų nebus. Aš jau nepriprasiu prie kito žmogaus. Nenoriu aš jokio diedo aplink kurį reiks šokinėti, gamint jam maistą, skalbt, derintis, painiosis man po kojom, o ateityje gal ir niurzgės. Su SAVO žmogumi reikia gyventi nuo jaunystės, kad jis būtų tavo. O dabar hrien toks svetimas krūvis ant galvos, kuriam niekaip nedaeina, kad manęs jis nedomina. Ir va, vargstu su juo jau dabar. Kas būtų vėliau? Užknistų juodai.


Nežinau mergičkos, draugo būtent ta liga sunkiai gydymui pasiduoda. Bus matyt. Kol kas jokių patarimų negaliu dalint, nes čia ne šiaip sloga, ir kad paskui nebūtų iš serijos "VBS". Jis turi žmoną, seserų krūvą, brolių, turėtų šeima jam patarinėt. Tik morališkai galiu palaikyt, bet ir tai nežinau kiek galiu į tai kištis.
Atsakyti
Įsivaizduojate per tokį lietų grybavau.Bet krepšys tokių gražių lepšių.Sušlapau iki siūliuko.Baigia iškirsti mano baravykiną.Išviriau šiemet pirmą kartą,su grietine ir svogūnais,man skaniausi lepšiukai šalti. wub.gif
Sūnui irgi neranda ligos,per išeigines gėrė antibiotikus,tris tabletes,tris dienas,kaip ir geriau buvo,po antibiotikų vėl kosuys iš bronchų.Kraujo tyrimas nerodo jokio viruso.Vakar mb patarė gal alergija kažkam?Ir sloga kabintis pradėjo. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 10 11, 17:43)
Įsivaizduojate per tokį lietų grybavau.Bet krepšys tokių gražių lepšių.Sušlapau iki siūliuko.Baigia iškirsti mano baravykiną.Išviriau šiemet pirmą kartą,su grietine ir svogūnais,man skaniausi lepšiukai šalti. wub.gif
Sūnui irgi neranda ligos,per išeigines gėrė antibiotikus,tris tabletes,tris dienas,kaip ir geriau buvo,po antibiotikų vėl kosuys iš bronchų.Kraujo tyrimas nerodo jokio viruso.Vakar mb patarė gal alergija kažkam?Ir sloga kabintis pradėjo. bigsmile.gif

Kažkaip pradėjo keistai sirgt jaunimas. Serga nežinia kuo. Pvz mano aplinkoj jaunas žmogus 30+ amžiaus staiga, kelių dienų laikotarpyje, ėmė blogai matyt, kaip per rūką. Nuvažiavo į klinikas, neranda jas yra. Padarė daugiau tyrimų, nustatė, kad GALBŪT katarakta. Tik sako, kataraktai būdinga regėjimo blogėjimas palaipsniui, o ne staiga. Nu ir neaišku daktarams kas iš tiesų atsitiko. To žmogaus draugui irgi ta pati "katarakta" per keletą dienų. Ar turit kuri nors kokių komentarų dėl to? Gal jūsų aplinkoje kam nors taip yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 11 spalio 2023 - 17:07