Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mano svečiai,paragavo mūsų obuolių sultis,išsivežė 4 pokus,po 3 litrus,sako labai skanios. ax.gif Su mb kalbame,gal dar priirinkti obuolių,išspausti nuvežti?Jei taip perka?Vaikai vistiek neiima,tik marti geria ir sūnus šiek tiek. ax.gif
Buvau miške,penktadienį tiek raudonikių buvo,dabar tik du 8 baravykai,voveraičių šiek tiek.Na prasilėkiau mišku,medžių priversta po audros. bigsmile.gif
Trečiadienį anksti važiuosi į Affidea,mrt darytis,gal įsimesti rūbus mašinon,prasilėkti į savo vietelę,prie miesto,baravykų?Šiemet toje vietoje nebuvau net. ax.gif Matysiu koks oras bus.
Mano dar morkos ir burokėliai lauke,man atrodo žemėje nebijo jie dar šalčio?Oras geras,gal reikės nusikasti? mirksiukas.gif
Luety,kad nereikia mineralinio,ne tas galvoje buvo,apglostyti visus reikėjo. mirksiukas.gif
Ieškome kubilo pirkti,gal kas ką yra girdėję?
Vaikai padovanojo pinigų,kad treniruoklį nusipirkčiau,turėčiau ką veikti žiemą. ax.gif Dviratis yra. ax.gif Būsiu priversta sportuoti. ax.gif
Atsakyti

Mano svečiai,paragavo mūsų obuolių sultis,išsivežė 4 pokus,po 3 litrus,sako labai skanios. ax.gifSu mb kalbame,gal dar priirinkti obuolių,išspausti nuvežti?Jei taip perka?Vaikai vistiek neiima,tik marti geria ir sūnus šiek tiek. ax.gif
Buvau miške,penktadienį tiek raudonikių buvo,dabar tik du 8 baravykai,voveraičių šiek tiek.Na prasilėkiau mišku,medžių priversta po audros. bigsmile.gif
Trečiadienį anksti važiuosi į Affidea,mrt darytis,gal įsimesti rūbus mašinon,prasilėkti į savo vietelę,prie miesto,baravykų?Šiemet toje vietoje nebuvau net. ax.gifMatysiu koks oras bus.
Mano dar morkos ir burokėliai lauke,man atrodo žemėje nebijo jie dar šalčio?Oras geras,gal reikės nusikasti? mirksiukas.gif
Luety,kad nereikia mineralinio,ne tas galvoje buvo,apglostyti visus reikėjo. mirksiukas.gif
Ieškome kubilo pirkti,gal kas ką yra girdėję?
Vaikai padovanojo pinigų,kad treniruoklį nusipirkčiau,turėčiau ką veikti žiemą. ax.gifDviratis yra. ax.gifBūsiu priversta sportuoti. ax.gif

Morkos tikrai nebijo, galima kast iš po sniego. Burokėlių lapai apšala tikrai. 

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 10 09, 14:00)
Polikarbonatinis getai atlaiko, o pas mane dar vandens bačkutė viduj. Pernai, kai viskas lauke nupleškėjo, tai šiltnamyje lyg niekur nieko.


polikarbonatas ir pas mane. Bet šalnos gerokai stipresnės nei kitose vietose būna.
Papildyta:
QUOTE(Amadėja* @ 2023 10 09, 14:04)
Arbūzam būtina lysvę plėvele dengti ir pačius pasodintus  uždengt agro iki žydėjimo. </p><p>Sėti reik į litrinius vazonėlius balandžio apie 20 po 1 sėklą. </p><p>Tikrai užauga.</p>


tikrai nebūtina smile.gif jau metų dešimt, o gal ir daugiau, auginu. Niekad nedengiau lysvių. Šiemet, tiesa, pabandžiau, bet kad lieva ta plėvelė, suplyšo tuoj pat. Jokios naudos. O daigus dengiu tik jei šalnas praneša, nes šalnos pas mus ir birželį būna. Ir auga puikiausiai.
Bet arbūzams ne visokia žemė patinka. Tarkim, molyje, kiek žinau, jie neauga.
Atsakyti

šitie šunys nekerpami - keičiasi plauko struktūra. Kad tai tiesa, matau pati. Toj vietoj, kur buvo apkirptas kailis aplink žaizdą, ataugo visiškai kitos spalvos (tamsus vietoj ryžo) ir struktūros lopas. Aiškiai išsiskiria ant šono.
Be to, didelis klausimas ar nuo kirpimo jam būtų vėsiau, nes pas jį dvigubas kailis - t.y. žiauriai daug pokailio. Jo nenukirpsi.

Mat kaip įdomiai čia su juo. Belieka jums kraustytis į šiaurę 😁

Atsakyti
Labas rytas,
Manyčiau buvo šalna, nes 6 ryto rodė tik 1 šilumos Kaune.
Dėl burokėlių nurovimo : sako , kad po šalnos negerai juos rauti, kokių tai nuodų būna. Reikia palaukti kol palis ... Tokie prietarai , taip mane mokino daržininkauti .
Dėl morkų , aš negaliu per žiemą darže laikyti. Ateis iš laukų pelėnai ir suris smile.gif Besočiai jie , maitinu, maitinu nuodais ir vis tiek darže sutinku. Katinai šią vasarą negyveno pas mane smile.gif
Apie morkų muses : be kavos dar galima bandyti pelenus. Sėjant nemenkai į vagutę įberti. Išdygusias iš karto prieš pirma ravėjimą pabarstyti pelenais, paskui dar paaugusias. Sesė sakė naudoja pelenus. Pas ją labai gražios morkos užauga.

Mukute , kaip atostogaujasi ? Kaip sveikatos judvieju ?

Visai patiko megzti abi rankoves kartu ratu . Susirinkau akis pagal save, nors gal yra ir koks mandresnis video? Man taip pasirodė patogu. Taigi kai megzdavau gabalinius megztukus jaunystėje, rankoves visada kartu. O kojinių tai kitaip ir nebemezgu . Bent jau žinau , kad bus vienodos.
Nuotaikos tokios ne kokios - šiuo metų laiku labai norėčiau žiemos miego atostogų ... Sunkiausias laikas iki Kalėdų .
Herta Burbė nupaišė mano kasmetinę rudeninę nuotaiką ... 10 iš 10.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Nebuvo šalnos.
Nuroviau vakar morkas,burokėlius.
Šiandien kasiu kardelius.
Atsakyti
Labos smile.gif
Maudausi, daug skaitau, dar ir vaiką teko pažiūrėti tongue.gif jau tokia mergyte protingo žvilgsnio, net kartais susimąstau ar tikrai teisingai darau smile.gif mama apsirgo o tevelis jaunas, labai nori pažaisti, tai ir išleidau, nieko pasirodo dar moku su vaikais
Šiandiena savaite dar iš viešbučio nebuvome iseja biggrin.gif
Šalnos…..pas mane dar šiltnamis pilnas pomidorų, žiemine obelis neskirta, bus kaip bus, faktas čia būdama nieko nepakeisiu 4u.gif
Atsakyti
Mukut smagu Tave girdėti 4u.gif wub.gif
Kaune šalnos buvo, FB prikelta nuotraukų.
O dabar visas miestas pasislėpęs baltam rūke tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 10, 10:58)
Mukut smagu Tave girdėti  4u.gif  wub.gif
Kaune šalnos buvo, FB prikelta nuotraukų.
O dabar visas miestas pasislėpęs baltam rūke  tongue.gif

Na va bus sliekam ką valgyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 10 09, 12:04)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73107737" data-time="1696848170"><div><p>Man labai skanus tie sviestiniai riesutai.Sodinau cukinijas 3 sseklas,dvi buvo cukinijos,o viena matyt isimaisius sviestinio riesuto,o gailejau,kad nebebus siemet.Kai isdygo labai dziaugiausi.O arbuzai pas mane neauga.Uzaugo iki nedidelio kamuolio ir susprogo,o as laukiau,kol uzaugs i dideli.Kitas isvis neaugo,tai nuskynem,bet skonio jokio.Daugiau nebesodinsiu,nebent siltnamyje pabandyt.
Porai,burokeliai ,pastarnokai,o kas turi ir kopustai,rgi pas mane buna istisa ziema.Morkos isbutu,bet ima est kirminai,neissilaiko.
Kol kas silta,bet Oropesoj vis dar 26-27. vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Arbūzam būtina lysvę plėvele dengti ir pačius pasodintus  uždengt agro iki žydėjimo. </p><p>Sėti reik į litrinius vazonėlius balandžio apie 20 po 1 sėklą. </p><p>Tikrai užauga.</p>

Labos, 4u.gif 4u.gif
Aciu,Amadeja,jei bandysiu dar karta,pasinaudosiu patarimu.Pas mus trasi zeme buvo,sodinau is pietu puses paleisiltnami,visa diena pietu saule jiems buvo.Mokio nerasta pas mus.

QUOTE(IngridaB @ 2023 10 09, 12:22)
Mano svečiai,paragavo mūsų obuolių sultis,išsivežė 4 pokus,po 3 litrus,sako labai skanios. ax.gif Su mb kalbame,gal dar priirinkti obuolių,išspausti nuvežti?Jei taip perka?Vaikai vistiek neiima,tik marti geria ir sūnus šiek tiek.
Buvau miške,penktadienį tiek raudonikių buvo,dabar tik du 8 baravykai,voveraičių šiek tiek.Na prasilėkiau mišku,medžių priversta po audros.
Trečiadienį anksti važiuosi į Affidea,mrt darytis,gal įsimesti rūbus mašinon,prasilėkti į savo vietelę,prie miesto,baravykų?Šiemet toje vietoje nebuvau net.  Matysiu koks oras bus.
Mano dar morkos ir burokėliai lauke,man atrodo žemėje nebijo jie dar šalčio?Oras geras,gal reikės nusikasti?
Luety,kad nereikia mineralinio,ne tas galvoje buvo,apglostyti visus reikėjo. mirksiukas.gif
Ieškome kubilo pirkti,gal kas ką yra girdėję?
Vaikai padovanojo pinigų,kad treniruoklį nusipirkčiau,turėčiau ką veikti žiemą. ax.gif Dviratis yra. ax.gif Būsiu priversta sportuoti

Nu ir gerai,kad nereikejo,nors sako gerai is ryto mineralinio vandenuko isgert. tongue.gif tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tu ir taip daug judi,vasara miskai,darzai,tai visa vasara tie treniruokliai stoves ,uzims vieta.



QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 10, 07:02)
Labas rytas,
Manyčiau buvo šalna, nes 6 ryto rodė tik 1 šilumos Kaune.
Dėl burokėlių nurovimo :  sako , kad po šalnos negerai juos rauti, kokių tai nuodų būna. Reikia palaukti kol palis ... Tokie prietarai , taip mane mokino daržininkauti .
Dėl morkų , aš negaliu per žiemą darže laikyti. Ateis iš laukų pelėnai ir suris  Besočiai jie  , maitinu,  maitinu nuodais ir vis tiek darže sutinku. Katinai šią vasarą negyveno pas mane
Apie morkų muses :  be kavos dar galima bandyti pelenus. Sėjant nemenkai į vagutę įberti. Išdygusias iš karto prieš pirma ravėjimą pabarstyti pelenais, paskui dar paaugusias.  Sesė sakė naudoja pelenus. Pas ją labai gražios morkos užauga.

Mukute , kaip atostogaujasi ? Kaip sveikatos judvieju ?

Visai patiko megzti abi rankoves kartu ratu . Susirinkau akis pagal save, nors gal yra ir koks mandresnis video?  Man taip pasirodė patogu. Taigi kai megzdavau gabalinius megztukus jaunystėje, rankoves visada kartu. O kojinių tai kitaip ir nebemezgu .  Bent jau žinau , kad bus vienodos.
Nuotaikos tokios ne kokios - šiuo metų laiku labai norėčiau žiemos miego atostogų ... Sunkiausias laikas iki Kalėdų .
Herta Burbė nupaišė mano kasmetinę rudeninę nuotaiką ... 10 iš 10.

Pelenu turiu daug.Ir kavos tirscius taupau,kita met,o gal ir si rudeni sesiu su pelenais ar kavos tirsciais.
Mano nuotaika iki kaledu dar baisesne.Todel ir planuojam pabegt bent iki kaledu.Uz gyvenama plota moket nereiks,tik elektra,nes ten viskas ant elektros,o maista vistiek reikia pirkt,o ten daug pigesnis,tai gal issilygins.




QUOTE(IngridaB @ 2023 10 10, 07:05)


Labas rytas.
Nebuvo šalnos.
Nuroviau vakar morkas,burokėlius.
Šiandien kasiu kardelius.

O mums kardeliu nereikia iskast,bet tai nervina,kiek vaiku priperi ir paskui reik juos ispesiot.

QUOTE(Muka @ 2023 10 10, 07:16)
Labos smile.gif 
Maudausi, daug skaitau, dar ir vaiką teko pažiūrėti  tongue.gif jau tokia mergyte protingo žvilgsnio, net kartais susimąstau ar tikrai teisingai darau smile.gif mama apsirgo o tevelis jaunas, labai nori pažaisti, tai ir išleidau, nieko pasirodo dar moku su vaikais
Šiandiena savaite dar iš viešbučio nebuvome iseja  : 
Šalnos…..pas mane dar šiltnamis pilnas pomidorų, žiemine obelis neskirta, bus kaip bus, faktas čia būdama nieko nepakeisiu 


Nesupratau,tai kur jus maudotes,vonioj,kad is viesbucio nebuvot iseje?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 10 10, 11:22)
Mano nuotaika iki kaledu dar baisesne.Todel ir planuojam pabegt bent iki kaledu.Uz gyvenama plota moket nereiks,tik elektra,nes ten viskas ant elektros,o maista vistiek reikia pirkt,o ten daug pigesnis,tai gal issilygins.

Nesupratau,tai kur jus maudotes,vonioj,kad is viesbucio nebuvot iseje?? unsure.gif


Kaip džiugu dėl tokio sprendimo 4u.gif wub.gif Galėsiu pavydėti mezginį apsikabinusi mirksiukas.gif

Luety paprastai Turkijoje viešbučiai turi labai nemenkas teritorias. Su savo pliažais, baseinais ir tt. Būna netgi po kelis ha smile.gif Pavargsi kol apeisi ...

Ingrida, geriau išsipirkti kokios tai mankštos pamokas ir daryti kas dieną, negu dar vieną geležies gabalą. Sunkiausia dirbti yra su savo kūnu ... ne su svoriais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 10 spalio 2023 - 11:08
QUOTE(Luety @ 2023 10 10, 11:22)
planuojam pabegt bent iki kaledu.Uz gyvenama plota moket nereiks,tik elektra,nes ten viskas ant elektros,o maista vistiek reikia pirkt,o ten daug pigesnis,tai gal issilygins.


skamba smagiai smile.gif
Nors man tai kažkaip ir uk klimatas atrodo anaiptol ne depresinis )) Bet jeigu yr vieta, kur jausitės kur kas geriau, tai puiku, varykit ir džiaukitės thumbup.gif
Ė, o kur foto?
Atsakyti