Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos,
O mano katė ne valgo , o ryja. Bo šalta biggrin.gif
Nepatinka man tas laikas bute , kol pradeda šildyti . Nemiela:) Reikia jungti daržovių džiovyklę, rūbų džiovyklę ir kokius burokėlius orkaitėje iškepti ... Biški pašiltų.
Darbo ir pas mane iki ausų. Tokia savaitė. O dar šaip visokių reikalų reikia sutvarkyti.
Kito megztinio kūną pabaigiau smile.gif liko nuleidimas ... Vienžo reikia susikaupti ir pamosuoti adata. Kažkodėl man tas darbas ( užbaigimas adata) vis dar sunkus.
Kaime nieko rimto nepadirbau , tik šiltnamį apskyniau . Kažkiek mažų žalių liko, nušals tai neverksiu . Gerai, kad antradienį viską iš daržo nurinkau , kas bijo šalnų . Savaitgalio oru toks dabas būtų kančia. Neturiu tokio kailio kaip Lesius tongue.gif bigsmile.gif
Gražios dienos wub.gif 4u.gif



Atsakyti
A6 irgi pomidorus nuskyniau, palikau tik nedidukus. Jei nenušals, gal dar koks sugalvos sunokt. Net vakar dieną šiltnamy šilta buvo. Va tik naktim neaišku koks minusas trinktels.
Atsakyti

A6 irgi pomidorus nuskyniau, palikau tik nedidukus. Jei nenušals, gal dar koks sugalvos sunokt. Net vakar dieną šiltnamy šilta buvo. Va tik naktim neaišku koks minusas trinktels.

Šiltnamy dar nenušals gal. Mašinos stiklas buvo apšalęs, bet augalai dar ok šįryt.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 10 09, 09:31)
A6 irgi pomidorus nuskyniau, palikau tik nedidukus. Jei nenušals, gal dar koks sugalvos sunokt. Net vakar dieną šiltnamy šilta buvo. Va tik naktim neaišku koks minusas trinktels.


Na žinant , kad pas jus šalnos žiaurios būna tai sunku ko gero tikėtis wub.gif 4u.gif . Pas mus kaip pasiseka. Priliejau gerai šiltnamį, sako taip geriau , jei šalnos.
Šeštadienį žada +17 ? Sodinsiu česnakus.
Atsakyti
Labos, 4u.gif
po baliu ir nepagiringos??Gal mineralkos kuriai?
Pas mus dar silta,si ryta 16 ryte,diena rodo 21 busiant.
Nenoriu rudens,ziemos,man reikia saules istisus metus,kad but laimingai.
Lauke dar kaliaropiu pilna,du kopustai dar pupso,sviestiniai riesutai ir dar cukiniju yra,dar sparagines ir braskiu dar buna.Zodziu,dar menesiuka bus silta.Spinatu daug radau,kol nebuvom,nieks neskyne,nes nepazysta biggrin.gif .As dar turiu svieziu darzoviu daug.
Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 10 09, 09:36)
Šiltnamy dar nenušals gal. Mašinos stiklas buvo apšalęs, bet augalai dar ok šįryt.</p>


kaip Dusia ir sakė, pas mus šalnos stipresnės būna. Jei bus -5, tai pomidorams ir šiltnamis nepadės.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 09, 09:36)
Na žinant , kad pas jus šalnos žiaurios būna  tai sunku ko gero tikėtis wub.gif  4u.gif
Šeštadienį žada +17 ? Sodinsiu česnakus.


nors ir spalio vidurys, ale gi gaila būtų jei nušaltų biggrin.gif dar ir agurkai dera, kas pas mus visiškas nonsensas. Šiltnamy, aišku, bet ir ten ankstesniais metais mėnesiu anksčiau nusibaigdavo. Ir dabar vėl tokie skanūs atrodo )))

Aš dar galvoju dėl česnakų. Reik prognozę pažiūrėt, kokius orus mėnesiui žada.
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 10 09, 11:43)
Labos, 4u.gif
po baliu ir nepagiringos??Gal mineralkos kuriai?
Pas mus dar silta,si ryta 16 ryte,diena rodo 21 busiant.
Nenoriu rudens,ziemos,man reikia saules istisus metus,kad but laimingai.
Lauke dar kaliaropiu pilna,du kopustai dar pupso,sviestiniai riesutai ir dar cukiniju yra,dar sparagines ir braskiu dar buna.Zodziu,dar menesiuka bus silta.Spinatu daug radau,kol nebuvom,nieks neskyne,nes nepazysta  biggrin.gif .As dar turiu svieziu darzoviu daug.


ne, nereik mineralkos )) aš tiek neprigeriu, kad pagiringa būčiau. Nors, beje, sako, kad pomidorų sultys geriausias pagalbininkas šitoj vietoj. Nakvojo giminaičiai, tai paprašė sulčių ir namo įdėt - išsivežė dėžę ))) sakė atvažiuot pas juos ir jis man už tai savo juvelyrikos dirbtuvėj duos pasirinkt )))

bet tai kaip faina, kad pas jus taip šilta ilgai bigsmile.gif Pas mus jau lauke nieko nebėr.
Atsakyti

Saintlina, gal tau vertėtų šunį vasaromis apkirpti?

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 09, 12:11)
<p>Saintlina, gal tau vertėtų šunį vasaromis apkirpti?</p>


šitie šunys nekerpami - keičiasi plauko struktūra. Kad tai tiesa, matau pati. Toj vietoj, kur buvo apkirptas kailis aplink žaizdą, ataugo visiškai kitos spalvos (tamsus vietoj ryžo) ir struktūros lopas. Aiškiai išsiskiria ant šono.
Be to, didelis klausimas ar nuo kirpimo jam būtų vėsiau, nes pas jį dvigubas kailis - t.y. žiauriai daug pokailio. Jo nenukirpsi.
Atsakyti
Pas mane lauke dar yra : salierai , porai , ropės ir pastarnokai kurie ir žiemos lauke neiškasti.

sviestiniai riesutai - tai tik vienų moliūgų išverstas pavadinimas. Moliūgų pas mane iki balandžio būna, namie ant palangės smile.gif Kelių rūšių turiu šiemet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 09 spalio 2023 - 12:32
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 09, 11:20)
Pas mane lauke dar yra : salierai , porai , ropės ir pastarnokai kurie ir žiemos lauke neiškasti.

sviestiniai riesutai - tai tik vienų  moliūgų  išverstas pavadinimas.  Moliūgų pas mane iki balandžio būna, namie ant palangės smile.gif Kelių rūšių turiu šiemet.


Man labai skanus tie sviestiniai riesutai.Sodinau cukinijas 3 sseklas,dvi buvo cukinijos,o viena matyt isimaisius sviestinio riesuto,o gailejau,kad nebebus siemet.Kai isdygo labai dziaugiausi.O arbuzai pas mane neauga.Uzaugo iki nedidelio kamuolio ir susprogo,o as laukiau,kol uzaugs i dideli.Kitas isvis neaugo,tai nuskynem,bet skonio jokio.Daugiau nebesodinsiu,nebent siltnamyje pabandyt.
Porai,burokeliai ,pastarnokai,o kas turi ir kopustai,rgi pas mane buna istisa ziema.Morkos isbutu,bet ima est kirminai,neissilaiko.
Kol kas silta,bet Oropesoj vis dar 26-27. blink.gif tongue.gif
Atsakyti

kaip Dusia ir sakė, pas mus šalnos stipresnės būna. Jei bus -5, tai pomidorams ir šiltnamis nepadės.
Papildyta:

nors ir spalio vidurys, ale gi gaila būtų jei nušaltų biggrin.gifdar ir agurkai dera, kas pas mus visiškas nonsensas. Šiltnamy, aišku, bet ir ten ankstesniais metais mėnesiu anksčiau nusibaigdavo. Ir dabar vėl tokie skanūs atrodo )))

Aš dar galvoju dėl česnakų. Reik prognozę pažiūrėt, kokius orus mėnesiui žada.
Papildyta:

ne, nereik mineralkos )) aš tiek neprigeriu, kad pagiringa būčiau. Nors, beje, sako, kad pomidorų sultys geriausias pagalbininkas šitoj vietoj. Nakvojo giminaičiai, tai paprašė sulčių ir namo įdėt - išsivežė dėžę ))) sakė atvažiuot pas juos ir jis man už tai savo juvelyrikos dirbtuvėj duos pasirinkt )))

bet tai kaip faina, kad pas jus taip šilta ilgai bigsmile.gifPas mus jau lauke nieko nebėr.

Polikarbonatinis getai atlaiko, o pas mane dar vandens bačkutė viduj. Pernai, kai viskas lauke nupleškėjo, tai šiltnamyje lyg niekur nieko.

Atsakyti

Man labai skanus tie sviestiniai riesutai.Sodinau cukinijas 3 sseklas,dvi buvo cukinijos,o viena matyt isimaisius sviestinio riesuto,o gailejau,kad nebebus siemet.Kai isdygo labai dziaugiausi.O arbuzai pas mane neauga.Uzaugo iki nedidelio kamuolio ir susprogo,o as laukiau,kol uzaugs i dideli.Kitas isvis neaugo,tai nuskynem,bet skonio jokio.Daugiau nebesodinsiu,nebent siltnamyje pabandyt.
Porai,burokeliai ,pastarnokai,o kas turi ir kopustai,rgi pas mane buna istisa ziema.Morkos isbutu,bet ima est kirminai,neissilaiko.
Kol kas silta,bet Oropesoj vis dar 26-27. blink.giftongue.gif

Arbūzam būtina lysvę plėvele dengti ir pačius pasodintus  uždengt agro iki žydėjimo. 

Sėti reik į litrinius vazonėlius balandžio apie 20 po 1 sėklą. 

Tikrai užauga.

Atsakyti