Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Amadėja* @ 2023 10 07, 12:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="saintlina" data-cid="73107157" data-time="1696669818"><div><p>Joooo, vėjukas solidus. Pomidorus ir man reik ait išskint. Raudonų baisybė dar. Apie žalius net nekalbu. Šalnas žada. Jei -5, tai sušals. Bet tiek priskynus vėl dusinkis su jais ))</p></div></blockquote><p>Šiąnakt neturi dar būt, kai lietus ir vėjas. Aš noriu lauke nuskint, bet, kad nėr kaip nosies iškišt... Šparagines irgi reik, dar yra, bet Kaaaaaaippppp???</p>


Nėra blogo oro , yra netinkama apranga tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 10 07, 11:49)
Dusia,pasirodyk savo mezginius.


Mano mezginiai taigi primityvūs ... be išraitymų . Svarbu geri siūlai , tvarkinga apdaila, nuleidimas ir uždėjimas fabrikinis, smagai kaklą pasodinti , kad ne kvadratas ir nelptų aukštyn , dar kad rankovės nebūtų "įkaltos ", pažasties netemptų, bet nekabėtų . Biški siuvėjos dukra.
PS mano megztukų kita pusė yra tokia , kad jei apsirengtumei, tai gali vaikščioti . Jokių mazgų ar kabančių siūlų . Va tie dalykai man prioritetas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 07 spalio 2023 - 12:17

Šaldyk arba pagal Dusios receptą, tik nepamenu tiksliai į gal ji pati pasidalins . Visiem namiškiams tiko mirksiukas.gif

Asš apverdu garuose kokias 3 min ir susaldau. 

Atsakyti

Labos, Atšalo. Šiandien žada tik 8 šilumos diena. Vakar buvo toks Velsiškas oras. Lietus, vėjas bet nešalta. Kaimuke pečiai gelbėja, nešalta. Reikėtų žemę česnakams susirasti, bet labai šlapia. Gal kitą savaitgalį? Muka smagu, kad marinuotos šparaginės patiko. Tam receptui 20+ metų, mano vaikų visada mylimos. Sesės mano gamindavo, kol daržo neturėjau. Luety jei skauda ranką tai ne kažką su mezgimu. Man mezgimas ir pelė labai pjauna. Kažkada labai skaudėjo, tai dirbau darbe be pelės. Nepatogu. Ir išmankštinau, yra pratimų. Dabar sporte irgi pasaugau riešus. Reikia darbui ir mezgimui man jų. Gražaus sekmadienio :4u:​ . Nesušalkit.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif
Ingrid vis meta tokius man niurius vaizdus:miskas,pliki medziai,krintantys lapai,pledai,kas aiskiai byloja apie salti,o man dar nesinori to rudens,ziemos,tamsos,man norisi saules,silumos dar. bigsmile.gif bigsmile.gif ax.gif
Na pas mus siltas savaitgalis,iki 20 silumos,be lietaus,bet ryte dangus-arimai,kol vejas nenuvaiko.O Oropesoj ir lektuvai skraido danguje ir matosi daug ju gulint ,ir ju garai tik maximum 1-2 m, ir tuoj isnyksta tas pedsakas.O cia ilgos druzes ir eina lektuvai vienas priesais kita ir ne vienas.Cia as vel is ryto su savo samokslo teorijom,bettaip pikta,kai nesimato dangaus melynes. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 08 spalio 2023 - 10:21
Oi Luety,pas mus dangus maišosi su žeme.Šlapdriba ką tik praėjo. bigsmile.gif
MB sesuoa atvežė gėlių pasisodinti,gal rytoj?Šiandien paskūrėme pečių,nesinori nosies kišti laukan.
Visi svečiai išvažinėjo namo,turėjau apie 20,tai tik spėk suktis.Visi beveik sūnėnai suvažiavo,vieno trūko,giminė.Pasišnekėjome,pasibuvome. mirksiukas.gif Šiandien klientų laukiame,gal dukra būtų likųsi,bet kadangi užsakymas,išlėkė irgi namo. ax.gif
Taip laukiau visų,o taip greitai pralėkė ta akimirka.Lauksime kalėdų,vėl visų krūvon. mirksiukas.gif
Atsakyti

Ingridėl smagų laiką turėjai. Oras tai tikrai nerauk rūtų. Lauke darbuotis tai tik ligų ieškotis. Telefonas kitam savaitgaliui žada šilumą iki 17, pasidarysiu tuos darbus. Kaime gerai , kad pečius. Nors ir butas dar nešaltas buvo vakar.

Atsakyti

Siaubas ne oras....

Atsakyti

Siaubas ne oras....
Nes dar pabandėme po mišką pasivaikščioti, tipo ten vėjo nesijaučia 😁. Tai garsai kokie 😱. Ilgai neužsibuvom.

Užtat liko laiko susitvarkyt ir išvalyti namus, MB dar taip skaniai paruošė kamade troškinio su aštuonkoju.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 08 spalio 2023 - 17:30

Aš kaime buvau. Vakar ok, o šiandien peršalau jaučiu...arba ir mane virusai puola. Mb nuo penktadienio su temperatūra... 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Aš jau po atostogų ir balių. Sėdžiu darbe popieriais apsikasus.
Kol kitiems oras blogas, mano šuo tiesiog akyse atsigavo biggrin.gif Kaime savaitgalį buvom, tai į namus nėjo, visąlaik lauke lakstė, katinus vaikė, žaislus nešiojo, mane vis laukan kvietė. Jau kai lijo su sniegu, tai verandoj prigulė, bet lauko durys vis tiek praviros buvo. Nakvot vos ne vos namie įkalbėjau ))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 09 spalio 2023 - 08:07