Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos
Oras šiltas, jūra nuostabi tik reikėjo pusdienio kol radau gera nuėjimą, pasirodo paduose kazkas vėl užaugo. Viešbutis na … ne uh ar ah, svaru tvarkinga. Svarbiausiai rytas prasideda maudynėmis ir paskui iki vakaro prie jūros o kas dedasi prie baseino ar už viešbučio vartų dievaz man neidomu rolleyes.gif knygas skaitau ir vepsau į jūra tongue.gif tai va kazkaip ax.gif namo dar nenoriu ax.gif

Atsakyti

Matyt ta bakterija nuo tonzilių pažeidžia kažkokias smegenų sritis . Viskas juk ten arti, galvoje. Čia tu sau įtari, kukushka?

Mes su mb ką tik grįžom iš atostogų parko, pasipirtinom. Gerai ten ketvirtadienį, mažai žmonių. Savaitgaliais tai košmaras. Nors Snd irgi vaizdų prisižiūrėjom. Viena moteris maždaug mano amžiaus gerai prikalus, visa silikonine, tatuituota rėkavo, kabinekosi prie visų iš eilės bernų, kai tie atstumdavo, iškeikdavo belekaip. Išvadino visus pedikais, kuriems pusę šešių, o pati vis siūlėsi jiems parodyt kaip pas ją drėgna. Nu siaubu siaubas, kaip tiek prigert įmanoma. Pakraipų buvau 

Manau ne tik prigėrime esmė... Tiesiog ir su galva neok būti turėtų.

Atsakyti

Amadėja,.kaip vaikeliukas jaučiasi?

Neblogai. Truputį pakimęs, ryte gerklę sakė skaudėjo. Varėm tų spec.tyrimų, tai po to papusryčiavo ir miegojo beveik 5val. Net žadinau. Sakyčiau jaučiasi energojos stygius. Visa kita +- ok. 

Kai bus atsakynai, tada matysim kiek dar namie sėdėt. Tikiuosi bwnt jau temperatūra nebekils...

Žodžiu namie lazaretas. Užvakar mb prie akies įgėlė vspsva (turbūt). Siaubingai sutino veidas, sakė ėmė krėst šaltis, niežėt viską, spaust krūtinę, išbėrė. Greit įkalė loratidino. Po val.dar vieną daviau grįžus. Maniau jau greituškę kviesiu, bet pagerėjo... Tiesa, dar ir šiand.sutinęs labai. 

Atsakyti

Šįšyt nuskyniau litrą aviečių dar. Reiks šeimynai sušert :D

Negaliu aš jom atsidžiaugt 😍 pirmosios buvo gal rugpj.pradžioj, žodžiu, dera jau kokius 2mėn 🥳 Galėtų visada TOKS būt rugsėjis ❤️ 

Atsakyti

Manau ne tik prigėrime esmė... Tiesiog ir su galva neok būti turėtų.

Nu jo, aš net iki komos prisigėrus gi taip nedaryčiau 🤣 

Šįšyt nuskyniau litrą aviečių dar. Reiks šeimynai sušert :D

Negaliu aš jom atsidžiaugt 😍 pirmosios buvo gal rugpj.pradžioj, žodžiu, dera jau kokius 2mėn 🥳 Galėtų visada TOKS būt rugsėjis ❤️ 

Va man reikia tokių aviečių sodinukų. Kur gaut? 

Atsakyti

Nu jo, aš net iki komos prisigėrus gi taip nedaryčiau 🤣 

Va man reikia tokių aviečių sodinukų. Kur gaut? 

Tai tinka iš esmės belen kurios remontantinės.. Tik reik rinktis anksčiau pradedančias derėti. Tiesa, svarbu joms iš pavasario ir kol augs trąšų duoti ir vandens. Aš laisčiau žolių taugais, pelenus barsčiau, mulčiavau - atsidėkojo 😃

Atsakyti

Įjungiau šildymo katilą jau name 😎

Atsakyti

Tai tinka iš esmės belen kurios remontantinės.. 

Ne visos vienodai skanios :) Aš Polana rekomenduočiau. Gal kiek vėliau derėti pradeda, bet uogos stambesnės ir skanesnės. Aviečių ir pas mane uch kiek. Šiemet tikrai labai ilgai.

Atsakyti

Ne visos vienodai skanios :) Aš Polana rekomenduočiau. Gal kiek vėliau derėti pradeda, bet uogos stambesnės ir skanesnės. Aviečių ir pas mane uch kiek. Šiemet tikrai labai ilgai.

O kur jas pirkt?

Atsakyti

Ne visos vienodai skanios :) Aš Polana rekomenduočiau. Gal kiek vėliau derėti pradeda, bet uogos stambesnės ir skanesnės. Aviečių ir pas mane uch kiek. Šiemet tikrai labai ilgai.

Pas mane Polka lyg. Skanios labai, jei yra saulės ir lietus nepila non stop. 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Anidanda,visur prekiauja tomis remontantinėmis avietėmis.Atvažiuotum iki manęs,duočiau daigų,pas mane Poliana.Jau n metų dera ir plečiasi jos kasmet toliau.
Kažkada tik buvo atsiradę,pas mane buvo sodybiečių susibūrimas,vežėsi kas norėjo daigus.
Šiaip jos mėgsta labai gerą žemę,praeitą savaitgalį buvau pas sesę sode,sodas girioje,o kokio didumo vietės,tikrai niekuo netrešia,nelaisto,bet uogos,uogos.Žinau dar į turgų veža irgi gyvena girioje ,kokios gražios uogos.
Tai va Anidanda,atlėk,padarysime vyno degustaciją,vakar mb davė ananasų vyno paragauti,ankščiau tikrai buvo neskanus,išstovėjo nuo žiemos,išskaidrėjo,panašus į vynuogių. wub.gif
Naktį kėliausi 4 ,nukelti kėdžių nuo terasos,tokia baimė uraganas kaip dės į stiklus. rolleyes.gif
Nesušalkite,vėjas šiltas.
Atsakyti

O kur jas pirkt?

Bet kuriam medelyne turėtų būt.  Įsivesk į google 'avietės Polana' ir žiūrėk kas arčiau jūsų prekiauja.

Atsakyti