Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Matyt ta bakterija nuo tonzilių pažeidžia kažkokias smegenų sritis . Viskas juk ten arti, galvoje. Čia tu sau įtari, kukushka?

 

Mes su mb ką tik grįžom iš atostogų parko, pasipirtinom. Gerai ten ketvirtadienį, mažai žmonių. Savaitgaliais tai košmaras. Nors Snd irgi vaizdų prisižiūrėjom. Viena moteris maždaug mano amžiaus gerai prikalus, visa silikonine, tatuituota rėkavo, kabinekosi prie visų iš eilės bernų, kai tie atstumdavo, iškeikdavo belekaip. Išvadino visus pedikais, kuriems pusę šešių, o pati vis siūlėsi jiems parodyt kaip pas ją drėgna. Nu siaubu siaubas, kaip tiek prigert įmanoma. Pakraipų buvau 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 05 spalio 2023 - 22:09
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Saintlina dingus, atidirbinėja turbut už atostogas, 

Saintlina tik vakar vakare parsijovino iš atostogų :)  Atidirbinės kitą savaitę. Dar mamikės balių reiks ryt atlaikyt.

Atsikėliau šiandien - a pusryčius tai jau pačiai reik gamintis ))) 

Atsakyti

 Nu siaubu siaubas, kaip tiek prigert įmanoma. Pakraipų buvau 

Teko tokioj situcijoj pamatyt pažįstamą tarp pažįstamų. N metų praėjo, o tie vaizdai visad susisieja su anos vardu. Fui, iš tiesų.

Atsakyti

...

Amadėja,.kaip vaikeliukas jaučiasi?

Atsakyti

Labos,

Nesu buvusi atostogų parke. Birštonas arba Druskinikai man papuola.

Luety aš irgi po savaitės namų pasiilgstu...

Nenustok vaikščioti, judėjimas sveikata.

Kūnui ir protui... čia tokia mano nuomonė. 

Saintlina, kas didžiausią įspūdį paliko?

Gražaus penktadieno :4u:​ 

Atsakyti

Saintlina, kas didžiausią įspūdį paliko?

Gražaus penktadieno :4u:​ 

O, jau penktadienis  :D   truputuką ir dienos susimaišė kai visos išeiginės ))

Didžiausią įspūdį - Gdanskas ir Olštynas. Gdanske tik žiauriai daug žmonių. O Olštynas labai patiko, nes ir senamiestis fainas, namai Gdanską primena, ir žalumos išties daug. Parkas didžiulis šalia senamiesčio ir viešbučio. Gdynia nepatiko visai - miestas naujas, be senamiesčio, visur plytelės ir betonas. Pajūris didelio įspūdžio nepaliko - gražu, bet su mūsų Neringa vis dėlto nepalyginsi.. mūsų Nida, Juodkrantė, Preila kaip iš paveiksliukų, a ten ot tiap. 

Pilis Reszel patiko, tokia kaip iš kokio serialo - bendruomenės centras. Įėjai ir landžiok kur nori, jokių ten budinčių prie eksponatų ir pan. Į vidinį kiemą užėjus - viešbutis ir restoranas, pačioj pily. 

Visumoj, aišku, labai faina buvo. Su draugėm kitaip ir negali būt  :wub:   

Šuo, aišku, vėl žvaigždė buvo ))) 

Atsakyti
Labos is ryto, 4u.gif 4u.gif
Kazin kaip MUka isikure?Oras tai geras Turkuos,bus smagu,jei neprikibs kokia kvaraba,bet tikekimes,kad viskas bus gerai.

Ta diena kai skridau,judejimo buvo mazai,ir naktis buvo rami,be skausmo,o vakar skalbimas,tvarkymasis,sodas ir kiti trepsejimai,ir jau sianakt ne kas.
Saintlinai smagaus baliaus,Ingridai irgi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Amadeja,kaip sunelis?
Pas mus 14 silumos,prisiblausus saule,vesokos naktys(tas gerai),o Oropesoj dabar 21,sauleta,diena 27 maximum.Ech... blink.gif blink.gif
AQUA,kas ten Bulgarijoj vyksta,truputi paklausiau vakar Peskov,kai lyginau rubus,tai agro darbuotojai nenori paklust sistemai,kaip jiems sekasi?Rode,kur uzblokave turi greitkelius...
Na ka,einu derliu dorot.Nedaug,bet uogas neismesi,reik isvirt,kad ir greitam naudojimui.

Atsakyti
Luety ,baik,negi neuztenka ,kiek cia tave marginalizavo,mane dievo bausmem dusia su ate gasdino.
Cia galima tik saldzius sacharininius postus rasyt,jokiu pilietiniu nepaklusnumu but negali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 06 spalio 2023 - 11:15
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 10 06, 10:14)
Luety ,baik,negi neuztenka ,kiek cia tave marginalizavo,mane dievo bausmem dusia su ate  gasdino.
Cia galima tik saldzius sacharininius postus rasyt,jokiu pilietiniu nepaklusnumu but negali.


Kodel?Gi gyvenam tokiais idomiais laikais,o gyvenimas yra toks,koks yra,tai kodel nepasidalint tuom,kas vyksta kiekvienoj saly.?As nematau tame nieko blogo,jei neliecia kito asmens.

Atsakyti
Todel kad ,kai kurioms temos senbuvems nukrypimas nuo saldaus gyvenimo kelia nepasitenkinima.Kiek galima zmones erzinti.
Atsakyti
 o aš šiandien viešuoju priemiestiniu transportu po nnn metų pasivažinėjau pajūrio krašte. Tai kaip čia užsieniečiams reiktų susiorientuoti, nesuvokiu. Google maps teikiamos nuorodos is vis neatitinka realybės, neivesta praktiškai jokių maršrutų, tarsi nebūtų jokių opciju be taksi. O realybėj tai yra. Tai pasipiktinusi esu 😄. 
Atsakyti