Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2023 10 05, 07:32)
Jo,Dusiuk,giminė suvažiuos,kaip per kalėdas. mirksiukas.gif Man tai džiaugsmas,pabodo dviese. biggrin.gif
Važiuojame miestan,užsipirkti maisto,pavakary reikės riešutėlius išsikepti,tortui biskvitą.Nors dukra rėkia,saldumynai,kas valgys?Bet kažkaip susivalgo? mirksiukas.gif
Praeitą savaitę pabandžiau spurgytes iš varškės su elektriniu spurgų keptuvu,visai skanios gavosi.Reikės rytoj iškepti ir nesudžiūna ilgai. ax.gif Noriu rytoj ryte dar pagrybauti.
Mes jau pasikūriame,kaip malonu. wub.gif
Luety,sveika sugrįžųsi namo. 4u.gif


Labas rytas, 4u.gif
miegojau,miegojau ir dar noriu,atostogos isvargino.Koja skauda maziau,kai maziau vaikstau vistik.Ten ejau pro asaras,sukandus dantis tarpais.Jei ryte nueinam,pareinam link juros,po to siesta,po to eit vel,tai jau vos ne verkdama,bet eidavau.Buvo pora dienu,kad visai puiku,bet tik pora,matyt euforija uztusavo skausma.Zodziu,artritas kaip reik.Buvom mineraliniu vandenu upeli maudytis kalnuose.Matosi,kaip kalnais teka lyg asaros vanduo i ta upeli,pats kalnas ivairiaspalvis nuo mineralu,bet vanduo ledinis jame.Kai ilipau,supratau,kad mano artritui ko gero bus ne kas,nu bet mineralinis vanduo,reik issimaudyt.Man jis saltesnis nei baltojos jura.Po maudyniu,koja ne ypatingai pakito,bet eme ranka kaire per riesa mausti,paciupinu kaula,skaudus,be jegos.Nu zodziu-starost ne radost.
Namuose smagu,nebe labai noriu atgal,n ors tik 14 silumos,kur Oropesoj budavo 22-24 ryte.Bet cia smagios naktys,vesios,yra kuom kvepuot,skniau nei kondisinai.
Del tolimesniu veiksmu daug debatu tarpusavyje,daug ir dalyku ,neleidzianciu ilgam isvykt,jei pavyks issprest,vaziuotume keletui menesiu,po to gryztume,visi apartamebntai musu zinioj,jie ilgai nevaziuos dabar,zodziu gyvent yra kur,bet yra dalyku,kuriuos turim issprest cia.
Na,pasiilgau mezgimo,pasiilgau savo namu,maisto savo yprasto ir ramybes,niekur neit. tongue.gif tongue.gif biggrin.gif


QUOTE(Amadėja* @ 2023 10 05, 08:34)
<p>Vaikui įtaria mononukleozę. Ryt trečiąsyk varysim kraujo tyrimų darytis...</p><p>Pagal kraują sako lb.panašu, plius tas ospamoxo netoleravimas būdingas, limfmazgiai padidėję...tas toks karščiavimas. </p>


Amadeja 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 05 spalio 2023 - 11:29

Rimta.
Mano dukterčia sirgo ... Ligoninėje teko pagulėti. Buvo tokia jau paaugliukė. Varykit pas rimtus daktarus. Nes dukterėčia kol nepateko Šiauliuose į priėmimą , tol nenustatė. Rajoniai daktarai vos nenugydė.
Mano draugės vaikas studento amžiaus ilgai klinikose gulėjo .
Papuolat į tuos kelis procentus kurie neturi imuniteto .
Laikykitės 4u.gif4u.gif4u.gifwub.gif

Aš pati prasirgus. Man Utenoj nediagnozavo gal 1,5 mėn. Dukalt ligoninėj, keli antibai...o paskambinus pažįstamam chirurgui iš Vln., telefonu pasakė diagnozę. Vln.tada jau ir nustatė... Na, kolkas tik įtarimas,  bet realu, kad pasitvirtins. Ryt ims tyrimą dėl to viruso ir kepenų fermentus. Tada dar gali reik echo. 

Atsakyti

Pilvo echoskopijos nedarė? Nes būdinga jai padidėję kepenys, blužnis 
Tai čia tik po vakar kraujo tyrimo daktarei kilo mintis, o konsultacija telefonu. Ryt bus matyt.

 

Man buvo padidėję.  Vaikas tai ok, tik pilvas pasipūtęs jo. 

 

Aišku su ta liga, tai dar ir  pakarščiuot gali....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 05 spalio 2023 - 12:06

​Sveikos, o nesveikiems sveikatos.

Luety, šaunu, kad atostogos patiko, o jei varytumet su vyru porai mėnesio, tai pasiimk mezgini ir galima gi taip aktyviai nelakstyti, bet vistiek manau ten pajudetumet daugiau

Saintlina dingus, atidirbinėja turbut už atostogas, 

Jus čia moterys patyre, jei aš įtariu autoimunini sutrikimą, pas ką kreiptis reikia? pas klinikini imunologa, ar ką kita? 

Atsakyti

Žiūrint koks tas sutrikimas. Juk skirtingas ligas gydo skirtingi gydytojai. 

Atsakyti

Žiūrint koks tas sutrikimas. Juk skirtingas ligas gydo skirtingi gydytojai. 

visiškai netipinis 

autoimuninis neuropsichiatrinis su streptokokine infekcija susijęs sindromas, gal kokiu minčių yra?
Atsakyti

Nesugebu aš šitam didžiuliam leidiny rast to straipsnio. Neduoda jo atskirai pagal paieška man

Atsakyti

Radau kitur. Sakyčiau pas psichiatrą reikia eit, nes pirma reik atmesti kitas ligas 

Atsakyti

https://www.santa.lt...utoimuniniu.PDF

Va parašyta kokie tyrimai skiriami. Bet pirma pataria psichiatro įvertinima 

Atsakyti

Nesugebu aš šitam didžiuliam leidiny rast to straipsnio. Neduoda jo atskirai pagal paieška man

siaip 292 psl, jei nesunku ir nesusitrukdytum labai būčiau dekinga už betkokias įžvalgas 

Atsakyti

https://www.santa.lt...utoimuniniu.PDF

Va parašyta kokie tyrimai skiriami. Bet pirma pataria psichiatro įvertinima 

aciu, paskaitysiu, šito buvau nemačius 

Atsakyti

siaip 292 psl, jei nesunku ir nesusitrukdytum labai būčiau dekinga už betkokias įžvalgas 

Perskaičiau. Čia irgi rašo, kad psichiatras diagnozavo, bent aš taip supratau 🤔

Atsakyti