Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Amadėja* @ 2023 10 04, 16:14)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73106276" data-time="1696382346"><div><p>Labos vartotojo įkelta nuotrauka
Žiniasklaida nemelavo į oro uostą 2,5 val anksciau būtinai atvykti, cekina ir patikra ėjome 1,5 valandos , žmonių minios vaikai verkia…. Bet ačiū die laukiame lėktuvo vartotojo įkelta nuotrauka
Gražios dienos vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Mes bagažą otifavėm be eilės, nes su vaikais iki 6m.galima, o Turkijoj pralaukėm belen kiek..</p><p>Bet gi piiminėja tik likus 2val...</p>

Prailgino laiką iki 2,5 valandų o kadangi “privilegija” jau užaugo tai teko visur eilėje stovėti.
Turkuose lagaminu ilgiau teko laukti nei įprasta. Ir supermamos kankina kūdikius skrydžio metu unsure.gif net baisu … rekia kaip skerdžiami.. vargsiukai unsure.gif
Atsakyti

Kaip jos juos kankina?🤔

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 04, 18:04)
<p>Kaip jos juos kankina?🤔</p>

Tai ko jie rekia tiek skrydžio metu ar tai nekankinimas blink.gif slegiu skirtumai nemanau tokiem mažiukams tai kaifas unsure.gif
Ir ačiū visoms už palinkėjimus wub.gif
Atsakyti

Sveikos, jo, vln oro uoste reikalai, teko porai dienų sulakstyt į barselona, tai 4 atėjus dar pakenčiama, o 4.30 jau uh ne eile, o minia. Gerai, kad tik su rankiniu bagažu, tai viena eile mažiau . Kazkaip galetu tuos carterius pastumdyti laike

Muka, niekas nežino, kaip vaikas bus tam skrydyje, viena karta gal geriau, kita blogiau. juk ir suaugusiam tas pats. o užsidaryti ir laukti šiltesnių atostogų kol vaikai užaugs irgi nesinori žmonėms . Nors mane irgi vargina, kai šalia visa kelia verkia, bet pakenti ir tiek, ausinių reikia arba ausų kamštukų 😁

Atsakyti

Tai ko jie rekia tiek skrydžio metu ar tai nekankinimas blink.gifslegiu skirtumai nemanau tokiem mažiukams tai kaifas unsure.gif Ir ačiū visoms už palinkėjimus wub.gif
Skiriasi jautrumas matyt vaikų. Manieji gyvenime neklykė dėl slėgio. Bet aš mokiau prasipust ausis, kad neuzgultu nuo pat leliuku 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 04 spalio 2023 - 19:42
Kuku, biggrin.gif 4u.gif
mes jau namie.Dieve,kaip salta blink.gif blink.gif Noriu atgal.Truputi mazai.
Kelione labai sklandi,iskyrus mano pasas pro aparatura nepraeina ir nepraejo,tad teko ne mazai palaukt eilej,kol emigrcine praleido.O ten mase uzkimbanciueile nejuda,draugai ir MB uzsilauke manes.bet viskas gerai.Tiesiog sukuosenos skiriasi pase ir naturoj ir nepraleidzia.
Oi,kaip buvo faina.Daug keliavom,kasdien prie juros,kartais ryte,kartais vakare,vanduo siltas,oras puikus 26-28.Ispanijoj maistas pigus,palyginus su UK.Ketvirtadieni buvo turgus visai prie pat musu,kur gyvenome,tai prisipirkom vynuogiu,mango,obuoliu,persiku,ir dar kazkokiu vaisiu,pomidoru,kopusta,bulviu,darem sau valgyt is svieziu darzoviu,ragavom vaisius,sauletoj saly augintus ir netrnsportuotus apipurskus.Skonis dieviskas.Daug vyno,kasvakara,ju ten daug ir pigus ir nepriaugau nei kiek svorio.Nes daug vaiksciojom peskom.Gaila,per anksti isvaziavom,nes ta sventosios garbinimo svente baigsis si savaitgali buliu lenktynemis su jaunimu miestelio gatvemis.Labai buciau norejus paziuret.Savaitgali buvo koncertai visur mieste,karnavalas,eitynes apie baznycia,pagerbimai,bet viskas kazkaip siltai,sventiskai.Labai gera miestelio gyventoju draugija,matosi,mieste visur zole zalia,visur isvedziota laistymo sistemos,faina tikrai.Jei emigruot,tai tik i Oropesa del Mar. biggrin.gif biggrin.gif
Mukai smagiu atostogu.(supermamyciu su vaikeliais nebuvo musu lektuve nei pirmyn nei atgal.)Sitas miestelis senuku miestelis.Yra jaunimo,bet miestas nera zinmas kaip turistinis,todel labai ramu,jokiu girtuokliu,klyksmu nakty.Ramu tylu,ejom nakty prie juros,viskas ramu,masiskai senukai po du,po keturis vaiksto pajuriu.
Saintlina,gero kelio namo.
esu pavargus,bet laiminga,einu miegot.Labanakt.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Mukute pailsėk 4u.gif Kaip viešbutis ? Kaip apsigyvenot ?
Man kiek teko susidurti , tai yra dvi kryptis kur kūdikiai verkia visada. Turkija ir UK... Ben jau būdavo ,kai vaikai mokėsi . Vienur iš raškažio žmonės skrenda, kitur iš vargo. Mano vaikas apie pigius skrydžius į UK sakydavo , kaip vagonai į Sibirą. Vaikai verkia, žmonės susirūpinusiaisi veidais. Retas atostogų , dauguma ne iš gero gyvenimo Lietuvoj.
Saintlina jau namie ? S karablia na bal biggrin.gif wub.gif ?
Mezgu iš pasiutimo ... Reikia eiti gulti , o aš dar noriu megzti . Toks laiko tarpas matyt tongue.gif
Lietus, lietus , lietus Lietuvoj. Negalima pykti , bent biški gamta atsigus prieš žiemą.
Darže liko ropės , ridikai , porai , salierai . Pastarnokai tai žiemos. Tik bandau su pelėnais sukariauti , nes tenka dalintis. Nusipirkau dėžučių ir nuodų , jau kilogramą suvalgė ir dar alkani . Kažkokie besočiai ...
Ingridėl Tavo gimtadienis savaitgalį , kad vaikai suvažiuos ?
Dėkui už kavą. Pagal mane, juoda, stipri , be saldumynų...
Luety , sveika sugrįžusi wub.gif 4u.gif Jei smagu ten , taigi jums niekas netrugdo vėl nusipirkti bilietus ir kokį mėnesiuką kitą pagyventi Ispanijoje . Kol pomidorus reiks sėti bigsmile.gif

Atsakyti
Jo,Dusiuk,giminė suvažiuos,kaip per kalėdas. mirksiukas.gif Man tai džiaugsmas,pabodo dviese. biggrin.gif
Važiuojame miestan,užsipirkti maisto,pavakary reikės riešutėlius išsikepti,tortui biskvitą.Nors dukra rėkia,saldumynai,kas valgys?Bet kažkaip susivalgo? mirksiukas.gif
Praeitą savaitę pabandžiau spurgytes iš varškės su elektriniu spurgų keptuvu,visai skanios gavosi.Reikės rytoj iškepti ir nesudžiūna ilgai. ax.gif Noriu rytoj ryte dar pagrybauti.
Mes jau pasikūriame,kaip malonu. wub.gif
Luety,sveika sugrįžųsi namo. 4u.gif
Atsakyti

Vaikui įtaria mononukleozę. Ryt trečiąsyk varysim kraujo tyrimų darytis...

Pagal kraują sako lb.panašu, plius tas ospamoxo netoleravimas būdingas, limfmazgiai padidėję...tas toks karščiavimas. 

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 10 05, 10:34)
<p>Vaikui įtaria mononukleozę. Ryt trečiąsyk varysim kraujo tyrimų darytis...</p><p>Pagal kraują sako lb.panašu, plius tas ospamoxo netoleravimas būdingas, limfmazgiai padidėję...tas toks karščiavimas. </p>


Rimta.
Mano dukterčia sirgo ... Ligoninėje teko pagulėti. Buvo tokia jau paaugliukė. Varykit pas rimtus daktarus. Nes dukterėčia kol nepateko Šiauliuose į priėmimą , tol nenustatė. Rajoniai daktarai vos nenugydė.
Mano draugės vaikas studento amžiaus ilgai klinikose gulėjo .
Papuolat į tuos kelis procentus kurie neturi imuniteto .
Laikykitės 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif

Atsakyti

Vaikui įtaria mononukleozę. Ryt trečiąsyk varysim kraujo tyrimų darytis...

Pagal kraują sako lb.panašu, plius tas ospamoxo netoleravimas būdingas, limfmazgiai padidėję...tas toks karščiavimas. 

Pilvo echoskopijos nedarė? Nes būdinga jai padidėję kepenys, blužnis 

Atsakyti