Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Manau Amadėja,namie pasveiksite? 4u.gif4u.gif
Serga žmonės aplinkui,sūnus nei iš šio nei iš to kosulys prisikabino,dar savaitgalį po kalnus malėsi Kroatijoje,kosulys prisikabinęs liko.Žada darytis tyrimus namie.Tik pasikeičia oras,jam iš karto kabinasi ligos,sloga.Kai tik pasikeičia klimatas jam iš karto geriau.9 mėnesius pragyveno Los Angele,jokios ligos nekamavo.Šiemet po kalėdų per šalčius Tenerifėn mėnesiui pakeis vietą. ax.gifAtrodo ir sportuoja ir grūdinasi.........
Niekaip nebe telpame,obuoliams reiktų jau saugyklos kokios,priskyniau 34 dėžes,dar ne pabaiga.MB su savo vynais kiek vietos užima atsisiuntė 200 butelių,dar vietą užima,bitininkystės reikmenys,vynininkystės,sporto inventorius.100 kvadratų ūkinam,netelpame jau. blink.gifDar briketus sunešėmes,viskas basta,o dar tona laukia briketų,kai malkas gali laikyti lauke,čia nepalaikysi? ax.gifTraktoriuką irgi laikyti viduje,dar knygų spintos,name tai tikrai vietos nėra.Va taip ir apaugi daiktais.Na bet jo hobis bitės,vynas,mano mezgimas.Ačiū dievui,man pastatėme priestatą. mirksiukas.gif
Kur reikės laikyti jurginus? bigsmile.gif
Moliūgai jau nuiimti?

Tb pats gamina vyną, ar kažkur urmu perka?

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 03, 16:46)
vartotojo įkelta nuotrauka
Moliūgai jau nuiimti?</p></div></blockquote><p>Tb pats gamina vyną, ar kažkur urmu perka?</p>

Pats gamina,turime apie pusę tonos.Šiemet liko dar šaltalankių ,jei spėsime prisiskinti.
Šiandien atsisiuntė aparatą buteliams uždaryti,nes vargo su rankiniu. mirksiukas.gif Skaniausias kaip sau norite aviečių. ax.gif Na gal dar vynuogių? mirksiukas.gif
Dusiuk,susivalgys gal obuoliai,dovanosime kas neturi.Visada atrasime,kas neturi. mirksiukas.gif
Atsakyti

Kaip įdomu, šaltalankių vynas. Gal ir prekiaujate kažkur?

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 03, 20:39)
<p>Kaip įdomu, šaltalankių vynas. Gal ir prekiaujate kažkur?</p>

Tik savo namuko svečiams,pasiūlome. ax.gif
Pernai šaltalankio gaminome,labai gera spalva ,kvapas,skonis. wub.gif
Atsakyti

Tik savo namuko svečiams,pasiūlome. Pernai šaltalankio gaminome,labai gera spalva ,kvapas,skonis.
Negi sunaudojat sau ir svečiams pusę tonos?😱 davai man atsiusk to šaltalankių paragaut 😎
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 03 spalio 2023 - 21:46
Labos smile.gif
Žiniasklaida nemelavo į oro uostą 2,5 val anksciau būtinai atvykti, cekina ir patikra ėjome 1,5 valandos , žmonių minios vaikai verkia…. Bet ačiū die laukiame lėktuvo ax.gif
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Mukute gero skrydžio :4u: 

Baigėsi vasarA. Visą naktį vėjas ir lietus. Norėčiau Turkijon dėl oro.

Gražios dienos!

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 03, 22:45)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IngridaB" data-cid="73106253"> Tik savo namuko svečiams,pasiūlome. Pernai šaltalankio gaminome,labai gera spalva ,kvapas,skonis. </blockquote> Negi sunaudojat sau ir svečiams pusę tonos?😱 davai man atsiusk to šaltalankių paragaut 😎

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Teks palaukti kelis mėnesius,bet man primink.Įdomus dar pienių vynas,sedulos. ax.gif
Nuperka svečiai po vieną-du butelius,vaikai išsivežioja.Vynas ateitis,kuo ilgiau stovi,tuo geriau. mirksiukas.gif
Mukute,smagaus pasibuvimo šilumoje. wub.gif
Atsakyti

Ei,

Baigėsi vasarA. 

 Tai spalis jau, kaip ir laikas būtų )))

Šiandien išjudam į namų pusę. Dar Malborką aplankysim ir nakvosim Olštyne.

Labas rytas :) 

Mukute, gero poilsio!

Atsakyti

0d3718a98636a81ea8b26be886590dc2.jpg
Labas rytas.
Teks palaukti kelis mėnesius,bet man primink.Įdomus dar pienių vynas,sedulos. ax.gif
Nuperka svečiai po vieną-du butelius,vaikai išsivežioja.Vynas ateitis,kuo ilgiau stovi,tuo geriau. mirksiukas.gif
Mukute,smagaus pasibuvimo šilumoje. wub.gif

Pienių vyną gamindavo mano močiutė ir mama gamindavo, tai toks šiaip sau man jo skonį 

Atsakyti

Nemėgstu naminių vynų. 

O šiaip tai vynas tik iš vynuogių. Viso kito vynų nevadinčiau.

Yra niuansai su tuo naminiu vynu... dėl sveikatos nevartočiau. Paragauti galima, ne daugiau.  Pridovanoja man  to naminio vyno ir stovi.  Dabar namie kokie trys litrai. 

Nebent karštą vasaros dieną pasimaišyti su spraitu ar švepsu. Kokteiliuką . 

O šiaip tai aš mėgstu raudoną, gerą sunkų vyną... mėsinį. Tiek kiek aš jo geriu tikrai galiu sau leisti nusipirkti.

Ps iš uogų pastilių kurias dariau šią vasarą gaunasi puiki arbata. Užskaitau... 

Atsakyti

Labos smile.gif
Žiniasklaida nemelavo į oro uostą 2,5 val anksciau būtinai atvykti, cekina ir patikra ėjome 1,5 valandos , žmonių minios vaikai verkia…. Bet ačiū die laukiame lėktuvo ax.gif
Gražios dienos 4u.gif

Mes bagažą otifavėm be eilės, nes su vaikais iki 6m.galima, o Turkijoj pralaukėm belen kiek..

Bet gi piiminėja tik likus 2val...

Atsakyti