Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Linkėjimai iš Gdansko :) uf, koks gražus miestas  :wub:  ryt į Helą :) 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Mukut apsirikau , galvojau , kad spalio 1 išskrendi 4u.gif
Saintlina gero Jums laiko wub.gif
Mano savaitgalis su šeima ir vaikais. Užskaitau , kaip labai gerą wub.gif Netoli jie , tik 100 km, bet... Dabar jie jauni , jų laikas ax.gif Nelėks kas savaitgalį pas tėvus. O aš pasiilgstu .
Dukros megztuko kūną pabaigiau , reikia nuleisti adata. Tai laiko užima toks darbas. Ir megzti rankoves. Norėčiau abi kartu, reikia pasiguglinti kaip mezga , kai be siūlės ir dar kūnas yra. Būtų gerai , nereiktų skaičiuoti , Nerealūs siūlai , noriu sau tokio. Ir mano megztų kojinių sanakaupos ištirpo prieš žiemą tongue.gif Ir dar gavau užsakymą numegzti iš vienspavių skirtingas: vienos kulnas ir pirštai tos spalvos - kitos kūnas ... Ir dar neautralios, pastelinės spavos kardiganą. Kad prie visko tiktų . Vienžo - nera kada tinginiauti mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Tirpsta ir mano kojinės. ax.gif Mezgu,tik vakarais,kai sutemsta.Dar plonais siūlais,taip ilgai mezgasi.
Šiandien toną dviese iškrauti briketų laukia.Pakrauti pakrovė,o iškrauti......Paliktume vaikams,bet reikia vžiuoti dar tonos nusipirkti. ax.gif Jei nelis obuolius pradėjau skinti. mirksiukas.gif
Iš draudimo dar išsunkiau 300 eurus,blogai paskaičiuota stogo kvadratūra.Jie spirga,kad jau sutikčiau ir pervestų pinigus.Bet dabar dar nežinau iš kur jie ištraukė šiferio kainą?Vakar nufotografavome kainą šiferio,vėl derėsimės.Nežinau tik kaip įrodyti darbo neteisingą kainą?Reiktų samdyti nepriklausomą ekspertą,sąmatai,nebe turiu jėgų.Ko gero jau pasiduosiu. ax.gif Ir vis atsiprašo už klaidas,kas ten dirba? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 03 spalio 2023 - 07:29
Labos smile.gif

Ryt skrydis, lagaminai nesukrauti, darbai spirga visi staiga sužinojo, kad manęs nebus cielas 15 dienų...ot tai stebuklas pasirodo..tai jau visiems visko pasirodo labai reikia...nieko atsišaudysiu ...gal smile.gifo kas liks nepadaryta ..padarysiu grįžusi smile.gif
Ingrida mes irgi obuolius tvarkėme savaitgalį, palikome neskintus žieminius, bet ten baikos žemaūgė ax.gif MB nuo kopėčių nukrito, tiksliau aliuminės kopėčios lūžo, ačiū die nieko nesusilaužė, bet nubrozdinimai tai tokie nekokie....bet jūra ir saulė manau padės smile.gif
Ingrida tau styprybės kovojant su draudikais 4u.gif
Dusia mano tik kitam Kauno m.rajone gyvena o susitinkam retai...savi reikalai, savo darbai tongue.gif
Oi jūs mezgėjėlės visus apdovanosite kojinaitėm bigsmile.gif
Pažadu sau ir jums pailsėti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 03 spalio 2023 - 07:51

Labas rytas. Amadeja, kaip vaikas jaučiasi? Gal jau namo grįžot?

Atsakyti
Labos,
Muka , ko nepasiimsi , be to pragyvensi... O kai Turkijoje kainos nedidelęs ( buvo prieš metus ) , tai galima garderobą atsinaujinti mirksiukas.gif
Ingrida, sveikatos Tau kariaujant su draudimu 4u.gif wub.gif
Gerą orą šiandien žada, važiuojam iki kaimo. Gal ką padirbsiu ...
Gražios dienos 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 03, 11:03)
Labos,
Muka , ko nepasiimsi , be to pragyvensi... O kai Turkijoje kainos nedidelęs ( buvo prieš metus ) , tai galima garderobą atsinaujinti  mirksiukas.gif
Ingrida, sveikatos Tau kariaujant su draudimu  4u.gif  wub.gif
Gerą orą šiandien žada, važiuojam iki kaimo. Gal ką padirbsiu ...
Gražios dienos  4u.gif

na tai žinau, bet kad ten siuva ant coliukių smile.gif o aš jau senai ne tokia unsure.gif Bet žinau kiek prisidėsiu tiek puse neužsidėsiu biggrin.gif svarbu knyga, maudimkė ir užmestukas ant maudymkės ax.gif ar šiemet skribliu įsidėsiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 03 spalio 2023 - 09:27

Labas rytas. Amadeja, kaip vaikas jaučiasi? Gal jau namo grįžot?

Namie jau. Beveik gerai. Vakar buvom poliklinikoj. Leukocitų beveik 20, tai tikrai bacila kažkokia. Reiks dar kraują kartit. Temperatūra apie 37. Atibą paskyrė 2kart vietoj 1, kažkoks cefuroksim. Labai plataus spektro. 

Atsakyti

Vakar nusilaksčiau... 

Atsakyti
Manau Amadėja,namie pasveiksite? 4u.gif 4u.gif
Serga žmonės aplinkui,sūnus nei iš šio nei iš to kosulys prisikabino,dar savaitgalį po kalnus malėsi Kroatijoje,kosulys prisikabinęs liko.Žada darytis tyrimus namie.Tik pasikeičia oras,jam iš karto kabinasi ligos,sloga.Kai tik pasikeičia klimatas jam iš karto geriau.9 mėnesius pragyveno Los Angele,jokios ligos nekamavo.Šiemet po kalėdų per šalčius Tenerifėn mėnesiui pakeis vietą. ax.gif Atrodo ir sportuoja ir grūdinasi.........
Niekaip nebe telpame,obuoliams reiktų jau saugyklos kokios,priskyniau 34 dėžes,dar ne pabaiga.MB su savo vynais kiek vietos užima atsisiuntė 200 butelių,dar vietą užima,bitininkystės reikmenys,vynininkystės,sporto inventorius.100 kvadratų ūkinam,netelpame jau. blink.gif Dar briketus sunešėmes,viskas basta,o dar tona laukia briketų,kai malkas gali laikyti lauke,čia nepalaikysi? ax.gif Traktoriuką irgi laikyti viduje,dar knygų spintos,name tai tikrai vietos nėra.Va taip ir apaugi daiktais.Na bet jo hobis bitės,vynas,mano mezgimas.Ačiū dievui,man pastatėme priestatą. mirksiukas.gif
Kur reikės laikyti jurginus? bigsmile.gif
Moliūgai jau nuiimti?
Atsakyti

Ingrida moliūgus savaitgalį surinkau. Šiandien morkos ir burokėliai. Morkų nesu tokių gražių užauginusi per 12 metų kai daržininkauju. Kur reiks dėti ?

Ingrida, bet tiek obuolių neįmanoma suvalgyti? 

Mano visi koriai kabo ant aukštelio... kad vėdintusi ir kandys nepultų.  

Baisų orą žada, vėją, lietų... tai jau geriau nusirinkti gėrį.

Jei man reikėtų išsikraustyti iš buto į kaimą tai misija neįmanoma. Nes kaime turiu visko, patalų, lėkščių ir tt. Niekas nebetilptų...

Mukute, turkės ne menkos moteriškės. Nepirkau nieko , bet mačiau , kad matavosi... ir smarkiai už tave stambesnės. 

Atsakyti