Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

O antibų be tyrimų aš nenoriu...juolab apart kosulio ryte jam nieko nesidaro. 

Atsakyti

Labos , Aninanda , vaikis kaip sliekas 😂

Amadeja, aš tai su duočiau vaikui antibiotiku, nes čia virusinis, o žiūrėk tuoj ir bakterinis

Atsakyti

Labos , Aninanda , vaikis kaip sliekas 😂

Amadeja, aš tai su duočiau vaikui antibiotiku, nes čia virusinis, o žiūrėk tuoj ir bakterinis

Tiesą sakant nežinau net kokius reiktų duot, o, kad pakonsultuotų daktarai, tai vėl 6val truks.... Mažai labai tos praktikos su antibais.

Atsakyti

Tiesą sakant nežinau net kokius reiktų duot, o, kad pakonsultuotų daktarai, tai vėl 6val truks.... Mažai labai tos praktikos su antibais.

Tai gal geriau 6 valandas praleist, ir pradėt sveikti, negu ir likusias atostogas sirgt 

Atsakyti

Atvažiavau per anksti manikiūro, tai besibadziodama aplink šuniui vėsinančią liemenę nupirkau )) šuns bagažas didesnis už mano tuoj bus.

Mamikė sugalvojo iškast kokių dešimt metrų irisų, nes jie greit nužydi ir paskui grožio nėr ir vietoj jų pasodint daugiametes. Prisisėjus loveliuose buvo, priaugę - reik išsodint. Sakiau, kask, bet vienoj vietoj neliesk, ten aš brangius gražius pirkau/sodinau. Aišku, išpašolvonino viską. Daba skambina ir sako - sodinau tas savo gėles ir radau popieriuką, kad vienmetės ))

Atsakyti

Išsiubčiau bandyt Ospamox ar kažką pnš nupirkt, jei parduos, nes vaiko savijauta daros prasta. 

Atsakyti

Saintlina, mamike tavo nestabdo, ane 😂

Amadeja, tikiuosi gaus ir manau pades

Atsakyti

Saintlina, mamike tavo nestabdo, ane 😂

Kur ten ))

Mamikė balių darosi 80-ečio proga - su muzikantais ir gimine iš savo ir tėvo pusės ) tai kaip džiaugiuosi, kad išvažiuoju ir grįšiu dieną iki baliaus tai apsakyt negaliu )) nors balius kaimo turizmo sodyboj bus ir ten jau niekuo rūpintis nereik, tai ji dabar namus blizgina. Ir kiemą, ir sodą. Šian atraportavo, kad visas lovas ir spintas išstumdė ir kilimą atsitempus per visą kambarį paklojo. Kai ji jį atsitempė, tai neįsivaizduoju, ten dviese vos patįst galima.

Atsakyti

Susiveikėm receptą. Taip nepardavė

Atsakyti

Kur ten ))

Mamikė balių darosi 80-ečio proga - su muzikantais ir gimine iš savo ir tėvo pusės ) tai kaip džiaugiuosi, kad išvažiuoju ir grįšiu dieną iki baliaus tai apsakyt negaliu )) nors balius kaimo turizmo sodyboj bus ir ten jau niekuo rūpintis nereik, tai ji dabar namus blizgina. Ir kiemą, ir sodą. Šian atraportavo, kad visas lovas ir spintas išstumdė ir kilimą atsitempus per visą kambarį paklojo. Kai ji jį atsitempė, tai neįsivaizduoju, ten dviese vos patįst galima.

Bet juk gerai, kad tiek energijos garbingam amžiuje. Ir šiaip, turi ką veikt, mažiau laiko dejuoti 

Atsakyti

Susiveikėm receptą. Taip nepardavė

Kaip susiveiket?

Atsakyti

Kaip susiveiket?

Iškvietė viešbutis gydutoją. Paklausė ir receptą išrašė. Tas malonumas draudimui kainuos 150 😃

Atsakyti