Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO


QUOTE(Muka @ 2023 09 27, 07:23)
Ką kažkaip reikia mintyse deliotis darbus prieš atostogas ir po, nes mano darbų nieks nepadarys...kompo nenoriu vežtis, visgi atostogos  ax.gif
Gražios dienos 4u.gif


aha, sunkus reikalas su tais darbais kai nieks nepavaduoja.. aš irgi bandau kažką pasidaryt iki išvažiuojant, bet grįžus vistiek kalnas veiklos lauks.
Šiaip gi neteisybė gaunasi, turėtų dvigubai mokėt už tokį pat laiką, kiek trunka atostogos ))

Muka, kad išvažiuojat ir kuriam laikui?
Papildyta:
QUOTE(Amadėja* @ 2023 09 26, 23:11)


Amadėja, kaip vaikeliukas šiandien jaučiasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 27 rugsėjo 2023 - 07:15
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Miegota porą valandų nuo trejų iki penkių,nepadėjo ir tabletė. ax.gif Stačiau,grioviau......
Draudimas atsiuntė sąmatą,vėl tik pusę sumos ,kiek mūms reikia.100 šiferio lapų,tai ne 100 kvadratų,vėl siūsiu atgal,taisyti,kas ten skaičiuoja?Siūlosi atsiūstume mūms patiems sąmatą.Skambinuosi darbininkmas,tie užsiėmę,sudiktavo kainas,pasidarykite patys sąmatą.Bandau ieškoti kitais kanalais draudimo ekpsertų.Kaip ir suradau per marčios giminę.
Suku galvą kaip pabaigti įrengti namo kitą pusę.Rastus dažyti,labai jau nevienodi,ar dengti gipskartoniu?Lubas pradėjau dažyti penotexu,balta spalva. ax.gif Dukra šaukia palikti rastus,bet mb kažkada yra pripurškęs makroflekso į tarpus. ax.gif
Uoga ant torto,skambina buto kaimynai vakar vakare per fb.Nors tikrai kai kurie turi mano telefono numerį.Bute kelinta para dega šviesa balkone ir kambaryje.Gal kas atsitiko?Nuomininkai po truputi kraustosi paliko šviesą.Gal kas atsitiko.Čia suveikė saugi kaiminystė. mirksiukas.gif
Dar rūpi voveruškos,vakar per tv pradėjo dygti.Važiuojame į miestą,reikia kažkaip nulėkti iki miško,prie miesto. mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Muka , puikiai suprantu Tave dėl darbų :4u:  Mane parsivežtos daržovės vakarais kankina.   

Vakar nuėjau į jogą. Tokia lengva, tempimo daug... atgaiva mano išvargintam kūneliui.

Radusi laisvą minutę su malonumu mezgu mažajai margiuką megztuką. Labai smagūs siūlai ir virbalai. Atrodo patys mezgasi :D​ 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 09 27, 09:25)
aha, sunkus reikalas su tais darbais kai nieks nepavaduoja.. aš irgi bandau kažką pasidaryt iki išvažiuojant, bet grįžus vistiek kalnas veiklos lauks.
Šiaip gi neteisybė gaunasi, turėtų dvigubai mokėt už tokį pat laiką, kiek trunka atostogos ))

Muka, kad išvažiuojat ir kuriam laikui?
Papildyta:
Amadėja, kaip vaikeliukas šiandien jaučiasi?

Dviem savaitėm į turkus.
AA aš važiuoju palikti tai ką atsivežiau pernai unsure.gif bet ačiū už pasiūlymus, matau ir ant lietuvos yra.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 27, 08:29)
 Mane parsivežtos daržovės vakarais kankina.   


ir aš vakar paprikas stačiau )) ir dar nepribaigiau, liko dar ir šiai dienai.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 09 27, 08:27)

Dar rūpi voveruškos,vakar per tv pradėjo dygti.Važiuojame į miestą,reikia kažkaip nulėkti iki miško,prie miesto. mirksiukas.gif


o ką tu darysi su tom voveruškom?
Aš jų net neberenku kai raudoniai/baravykai prasideda. Šiuo metu vien dėl voveruškų net į mišką nevažiuočiau )
Atsakyti
Ingrida, gražu yra rastai ax.gif
Bet aš šiltinčiau ir dėčiau plokštę. Galima baltai nudažyti , o paskui pašlifuoti , ty pasendinti. Galima dėti ne gipsą, o USB. Jums jau ten ne vasarnamis, o gyvenimas. Šilumos reikia , o ne kiaurų sienų .
Esu mačiau kaip gražiai medžiu iškaltas sienas sutvarkė - pašveitė, nudažė baltai ir vėl pašveitė. Gavosi sendintas medis. Visai nebeprimena tų baisių tarybinių lentelių ...
Muka , linkiu palikti ligas Turkijoje wub.gif
Amadėja , kaip ligonis šiandien?

Kitais metais visko auginsiu tik trečdalį... Nebenoriu nieko gaminti žiemai blink.gif



Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 09 27, 09:28)
o ką tu darysi su tom voveruškom?
Aš jų net neberenku kai raudoniai/baravykai prasideda. Šiuo metu vien dėl voveruškų net į mišką nevažiuočiau )

Man skanu žiemą keptos ant sviesto ir užšaldytos.Ta spalva į padažus labai gundo. ax.gif Man skaniau nei raudonikiai. mirksiukas.gif
Nors šaldikliai jau pilni,braška,dar spanguoles vakar sukišau šiaip ne taip.
Šparaginės antrą derlių pradėjo duoti,žydi,jau ir pasiskinu. bigsmile.gif
Dusia,va lubos visai gražiai žiūrisi su baltu penotexu,toks lengvas pienelis pasidengė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 27 rugsėjo 2023 - 08:50

aha, sunkus reikalas su tais darbais kai nieks nepavaduoja.. aš irgi bandau kažką pasidaryt iki išvažiuojant, bet grįžus vistiek kalnas veiklos lauks.
Šiaip gi neteisybė gaunasi, turėtų dvigubai mokėt už tokį pat laiką, kiek trunka atostogos ))

Muka, kad išvažiuojat ir kuriam laikui?
Papildyta:

Amadėja, kaip vaikeliukas šiandien jaučiasi?

Temperatūros nėra, mažum bebekils

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 09 27, 12:02)
Temperatūros nėra, mažum bebekils</p>


o, tai geros naujienos bigsmile.gif
Gerų jums likusių atostogų 4u.gif
Atsakyti

Šiandien su vaiku į profilaktika pas gydytoją ėjom. Tai ką, leliuko ūgis 189cm 🤣. O svoris 63😱

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 27 rugsėjo 2023 - 18:50

o, tai geros naujienos bigsmile.gif
Gerų jums likusių atostogų 4u.gif

Aha. Vėl 38,5 😂

Ir dar su vyru susipykom 😁

Žiauriai gailiuosi dėl šitų atostogų.

Pinigai į balą praktiškai. 

Atsakyti

Šiandien su vaiku į profilaktika pas gydytoją ėjom. Tai ką, leliuko ūgis 189cm 🤣. O svoris 63😱

Kūdena...

Atsakyti