Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 25, 18:08)
4u.gif  wub.gif  tongue.gif

Planavom išvažiuoti rugsėjo 29 arba 30, o grįžti spalio 5 arba 6 .


tai identiškai kaip mes ))
Važiuok. Pamojuok mergelei po nosim tyrimų atsakymais smile.gif
Atsakyti

Sveikos. Mes tai Turkijoj šildomės, tik bėda....mažas karščiuoja :(

Šiaip dar Lt prasidėjo. Penktadienį vakare temperatūra užkilo, 6ad.gavo vaistų kartą, nukrito, o čia kyla iki 39,5. Jau tikėjausi, kad ok šiandien bus, o vėl dega visas... Jau ketvirta para. Nors nieko daugiau nesidaro, apart, kad kartais sukosti...jaučiu reik daktaram pasirodyt. Baisu kažkaip man jau.

Atsakyti

labas rytas, Amadeja, nu nepadėjo atostogos, gal bandykit gydytoja susiorganizuot, su tokia temperatūra gali neleisti skristi, mum taip buvo egipte, kai skrydžio diena pakilo. oro uoste davė salto vandens, ranksluostuka, sako vesink, numušti vaikui temperatūra, skrisi, kitaip ne,

sveikit

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 09 26, 06:43)
Mes tai Turkijoj šildomės, tik bėda....mažas karščiuoja verysad.gif


nepasisekė jums..
temperatūrą numuša ištrynimas degtine, pabandykit, gal padės.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 09 26, 08:20)
Labas rytas.


o, pas Ingridą vėl vasara bigsmile.gif ir ramunės žydi, ir vyšnios sunokę thumbup.gif
Lauke temperatūrą irgi vasarišką vėl žada smile.gif tikiuosi, atvės iki mūsų kelionės..

Dusia, šeštadienį prieš išvažiuodama fortkę sandėliuke pridaryk ))
Atsakyti
Amadeja sveikatos Tavo mažiukui. Namie ir sienos gydo. Neduokdieve ligos kelionėje.
Ingrida rado ir slyvų ir vyšnių vienu metu rolleyes.gif Dėkui brangioji už kavą . Vis dar grybauji?
Maža tikimybė , kas prikalbinsiu savo MB kažkur su manimi važiuoti biggrin.gif Jo supratimu reikia man kokių trijų savaičių pilnai atsigauti ax.gif Kad galėčiau po kalnus laipioti . Tyrimai tyrimais, bet sekmadienį buvau "sulūžusi". Man taip nebūna, aš su 38 temperatūros galiu po daržą lakstyti nejausdama.
Matyt ir pats biški tingi mirksiukas.gif
Gražios dienos 4u.gif

Atsakyti
Labos smile.gif

O mano epopėja su česnakais dar nesibaigė....SUDYGO blink.gif eilutės gražios kaip kareiviukai blink.gif o ką daba...
Amadėja kaip vaikiukas?
AA kaip tu ?
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 09 26, 09:50)
O mano epopėja su česnakais dar nesibaigė....SUDYGO  blink.gif eilutės gražios kaip kareiviukai  blink.gif


čia kurie sudygo? Kuriuos prieš metus sodinai? ))))

Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2023 09 26, 09:50)

AA kaip tu ?


AA galėtų pakomentuoti kaip nesveika ilsėtis Turkijoje smile.gif jau kelintas pavyzdys )

Turbūt kad AA pareitų, reik jog sugrįžtų Pou. Tiesioginis kažkoks ryšys yr, mislinu.
Atsakyti
Tiksliai,aš jau ir pamiršau česnakus pasodinti.Dar ne vėlu? ax.gif
Grybauju,dėl sporto pasivaikščioti,vakar ryte prasilėkiau,sustojęs dygimas.Kelis raudonikius,suvakavau su burokėliais.Bus sriubiniai. mirksiukas.gif
Buvau padauginųsi obuolių,tai taip vidurius buvo paleidę.Gerai,kai savo liga sirgau,po švytinimo,buvo liepta nusipirkti vaistų nuo vidurių paleidimo,suėjo dabar labai gerai. bigsmile.gif Kaip gerai rašosi,kai sirgau. biggrin.gif biggrin.gif Tai svoris nukrito iki 70,liko 3 kg numesti,kad būtų jau tikra norma.Išsivalė organizmas švariai. biggrin.gif biggrin.gif Gal ir gerai ir pabadauti parą. mirksiukas.gif Su pelyno arbata.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 26 rugsėjo 2023 - 09:41
Labas rytas,aciu ,mukute kad domiesi.Man viskas gerai.
Gyvenime as irgi gi nevaikstau po vietas ,kur man dievo bausmem kaskart grasina,taip ir temoje.
Nieko blogo toje turkijoje,tesiog na nieko isskirtinai blogo,net prie drebancios zemes visi priprato.
Ir pou cia nelabai prie ko.
Ir labai geri pasisakymai apie samokslo teorijas ir praktikas cia irgi neikvepia noro labai reikstis. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 26 rugsėjo 2023 - 09:50
Ingridėl, šiemet labai per anksti tokiu laiku česnakus sodinti . Esu sodinusi vėsų rudenį rugsėjo mėn ir storai užmulčiavusi , nesudygo . Kai atvės, tada sodink . Šiemet teks antroj spalio pusėj sodinti , jei ne vėliau. PS su Tavo sveikata bet koks svorio kritimas nereikalingas rolleyes.gif Saugok save wub.gif
Muka apie "stebuklus " tavo darže neturiu ką pasakyti tongue.gif Tikri žieminiai česnakai , rudenį sudygsta, žiema auga biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 09 26, 10:40)
Tiksliai,aš jau ir pamiršau česnakus pasodinti.Dar ne vėlu? ax.gif


karšta gi dar. Ir šiaip ne anksčiau spalio vidurio sodint reik, o kai tokio šiltumo ruduo tai gal lapkritį reiks kišt?
Atsakyti