Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vaje Muka, kaip tik girtis paprikom norejau, užėjau turku parduotuvej dolmalik kuru biber, džiovintos paprikos, nu kaip man skanu, įdarytos kaip balandėliai, žymiai man skaniau nei šviežios , kaip tik snd darysiu. tai jei perteklius, gali bandyt džiovinti 

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 09 25, 11:24)
Labos

Na va kaip šaunu  4u.gif O rezultatai kada?
Ką darote iš paprikų :0 reikia sudoroti iki atostogų, nes jau nemažai raudonų. Žadu gal kepti ir nulupus odą su aliejum užpylti. O ką jūs pasiūlysite mažai imlaus laikui ir darbui  ax.gif


Tyrimo rezultatai iš karto , vietoje. Su atspausdintu rezultatu pas gydytoją. Prie mano akių į aparatuką juostelę įkišo .
Nieko rimto man nėra... Arba nebėra. Vaistų parašė, siūlė 3 dienas pagerti .

Muka , man patiko lečio:

https://www.lamaista...r-papriku-57902

Ko gero darysiu antrą partiją. Du kg paprikų yra daug , nes jos lengvos. O parsivežiau daug. Dalį pjaustau ir šaldau . Man tinka troškiniui, sriubai , smulkiai pjaustytos į kotletus, ar pakeptos.
PS aš darau greitau valgymui paprikas , prie mėsos, galima su duona, ryžiais , makaronais ir tt. TY supjaustau ir ilgai kepu keptuvėje uždengus . Kai jau suminkštėja, tada dedu svogūno ( tikram recepte paprikos luptos ir dedamas česnakas) , prieskonių , pipirų, druskos . Baigus kepti balzamiko acto pagal skonį . Skanu ir neluptos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 25 rugsėjo 2023 - 10:45
QUOTE(Muka @ 2023 09 25, 11:24)

Ką darote iš paprikų :0 reikia sudoroti iki atostogų, nes jau nemažai raudonų. Žadu gal kepti ir nulupus odą su aliejum užpylti. O ką jūs pasiūlysite mažai imlaus laikui ir darbui  ax.gif


aš du variantus darau. Vienas su medum ir česnaku (t.y. į stiklainį dėt šaukštelį medaus ir skiltelę česnako, o tada supilt marinate pavirtas paprikas), o kitas darau su čili pipirais pagal Giedriaus receptą (pas jį tik čiliai, bet aš su paprikom pamaišau, kad mažiau aštru būtų). Supjaustyt abejus, pridėt česnako ir svogūnų, užpilt atvėsusiu marinatu ir laikyt šaldytuve.
Dėl skonio nežinau, aš nevalgau jų, bet mb mielai sulapnoja abu variantus.
Atsakyti
Ačiū už patarimus, reikės kažką daryti, nes pirmi metai užderėjo ...o tai visad labai menkas derlius, tiesa auginau kartu su pomidorais šiltnamyje, o prieš tai lauke, dengtos su agro plėvele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 25, 11:13)
Likau maloniai nustebusi savo klinika. Priėmė, padarė tyrimą, nusiuntė pas gydyoją. Kokį pusvalndį  užtrukau . Mano gydytojas atostogauja, tai pavaduojanti . Labai maloni , net paklausinėjo  biggrin.gif kaip ir kada susirgau .
10 iš 10. Operatyviai .


kaip fainiai bigsmile.gif turbūt privati klinika?..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 09 25, 13:47)
kaip fainiai  bigsmile.gif  turbūt privati klinika?..

Privati , mažytė, arti namų. Kai mes kol kas rimtai nesergam , tai gana ir to visada būdavo. Taigi ir dabar nieko rimto man nereikėjo tyrimo ir tiek . Kažkaip pabijojau , kad inkstų nekabintų jei rimtai pasilėpęs lėtinis uždegimas. Bet pagal tai kaip jaučiausi šiandien tai kaip ir nebuvo reikalo eiti. Bus ramiau , ir svarbiausia į Lapes MB neišveš biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Taigi tiek nedaug žmogui reikia...
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2023 09 25, 12:46)
aš du variantus darau. Vienas su medum ir česnaku (t.y. į stiklainį dėt šaukštelį medaus ir skiltelę česnako, o tada supilt marinate pavirtas paprikas), o kitas darau su čili pipirais pagal Giedriaus receptą (pas jį tik čiliai, bet aš su paprikom pamaišau, kad mažiau aštru būtų). Supjaustyt abejus, pridėt česnako ir svogūnų, užpilt atvėsusiu marinatu ir laikyt šaldytuve.
Dėl skonio nežinau, aš nevalgau jų, bet mb mielai sulapnoja abu variantus.


Gaminusi abu receptus. Skanūs.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 25, 14:25)
Privati , mažytė, arti namų. Kai mes  kol kas rimtai nesergam , tai gana ir to visada būdavo.


mislinu, ir man kol kas kaip ir neblogas toks variantas būtų.. nes kai reik ko nors netikėtai, tai tas mėnuo eilėj nei šis, nei tas. O ir tokioj mažoj siuntimus gi išrašys jeigu kur reiks, manau?

Smagu, kad taviškis sunegalavimas greit užsibaigė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 09 25, 15:14)
mislinu, ir man kol kas kaip ir neblogas toks variantas būtų.. nes kai reik ko nors netikėtai, tai tas mėnuo eilėj nei šis, nei tas. O ir tokioj mažoj siuntimus gi išrašys jeigu kur reiks, manau? 

Smagu, kad taviškis sunegalavimas greit užsibaigė  4u.gif


Siuntimus tai lengvai rašydavo jei reikėdavo ax.gif . Daugiau tai ten nieko gero . Jei nueini , paprašai tai gauni tyrimus pagal programą. Nepaskambins, nepakvies.
O dėl ligos tai dar nesakau pabaiga... vaistus , arbatas ( brrr nemyliu ) pagersiu.
Liūdna , kad į Zakopanę nevažiuosim. MB pasakė Ne, jokių kalnų. Man negalima, sukaisiu , atvėsiu. Neįpratęs, kad "brangioji" serga ax.gif Vakar buvo užsispyręs mane į priėmimą nuvežti, nevažiavau ...
Atsakyti

Atpažįstu mergelę ))  ir aš kaskart turi keturiom įsispyrus laikytis, kad į priėmimą nenutarabanytų ))

 O kada Zakopanę planavot?

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 09 25, 17:16)
<p>Atpažįstu mergelę ))  ir aš kaskart turi keturiom įsispyrus laikytis, kad į priėmimą nenutarabanytų ))</p><p></p><p> O kada Zakopanę planavot?</p>

4u.gif wub.gif tongue.gif

Planavom išvažiuoti rugsėjo 29 arba 30, o grįžti spalio 5 arba 6 .
Atsakyti

4u.gifwub.giftongue.gif

Planavom išvažiuoti rugsėjo 29 arba 30, o grįžti spalio 5 arba 6 .

tai dar daug laiko, aš turbut būčiau važiavusi 

Atsakyti

Skriskit į Graikiją, imkit kokią paskutines,minutės kelione. Pasišildysi, praeis visos ligos 

Atsakyti