Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Super :super: panašu, kad ur spalis bus neblogas :)

Kaip šita knyga?

Vidutiniška, nelabai užkabina, lėta tokia 

Atsakyti

Vidutiniška, nelabai užkabina, lėta tokia 

Man L.Mytting "Plauk su skęstančiais" labai patiko. Šita eilėj laukia :) 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Luety ,smagių įspūdžių. wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Kokie gražūs pilni rūko rytai . Palyjo pas mus gerai šeštadienį. Na nepamenu tokio šilto rudens, nesinori nei burokėlių nei morkų nusirinkti. Jei dar paprikos lauke puikiai jaučiasi . Agurkus MB nuskynė , nurovė lauke, o šiltnamyje dar bujoja. Bo jau labai nurudę buvo .

Luety , gerų atostogų 4u.gif Kaip skrydis ?

Man vakar ryte buvo gerai , tai žinoma puoliau lakstyti kaime... Nieko gero tai nedavė, kelionė namo buvo ne kažką... Bet grįžus atgulėjau , tai naktis rami , ryte kaip sveika. Eiti man dar pas gydytoja antibiotikų ? Gal pats organizmas susitvarkė ? Arbatų , Urinal Akut tai pagersiu ... Sportą atšaukiau šiandiena. Taip nesinori tų antibiotikų ax.gif Gal pats organizmas susitvarkys ? Mano daktaras toks ne gydytojas... Kai aš nesergu tai gerai. Jei būtų bėdų su sveikata tektų keisti kliniką ir daktarą .


Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 25, 07:42)
Labas rytas,
Kokie gražūs pilni rūko rytai . Palyjo pas mus gerai šeštadienį. Na nepamenu tokio šilto rudens, nesinori nei burokėlių nei morkų nusirinkti. Jei dar paprikos lauke puikiai jaučiasi . Agurkus MB nuskynė , nurovė lauke, o šiltnamyje dar bujoja. Bo jau labai nurudę buvo .

Eiti man dar pas gydytoja antibiotikų ? Gal pats organizmas susitvarkė ?


ne tik rytai, ale ir vakarai ) vakar namo važiavau iš kaimo temstant, tai ties Palukniu rūkas pievomis slinko kaip iš pasakos. Arba Kingo knygos ))
Burokėlius ir morkas ir aš dar liepiau palikt. Bet jaučiu mamikė burokėlius nusiraus, nes žadėjo šalnas.
Agurkai šiltnamy ir pas mus puikiai jaučiasi. Tik va dabar nebūčiu kaime dvi savaites, tai mama tikrai nieko su jais nedarys. Nebent vištoms sušers smile.gif Na, ir tai gerai. Vištos vitaminų gaus smile.gif

Aš tai turbūt dar palaukčiau porą dienų su viltim, kad viskas praėjo.. Ale pas mus tai ir nepapultum greit. Kol ateitų eilė, tai ir praeitų savaime turbūt.
Atsakyti

Labas rytas, tikrai, kad gražu rūkas ir ryte, ir vakare, dar kai mėnulis toks nemenkas, tik neramu, kai vairuoti reikia, nes jei artimesnių keliu važiuojam, tai laksto čia visokie gyviai pas mus per kelia, serniukai, stirnos ir dar kas tik nori

O aš perskaičiau Saintlinos už rodyta SimonBecket, visas 4 knygas, ir taip ties antra pradėjau galvoti, kad kažką jau taip skaičiau, nu ir 4 jau tikrai prisiminiau, kad skaičiau, bet vistiek pabaigiau su malonumu, aciu 😂

Dabar suskaičiau dar dvi, nu ir ką, nieko ypatingo, deja

Atsakyti
taip, dabar vairuot atsargiai reik. Pas mus pamiškėj irgi visokios gyvasties išnyra.

Beckettą turbūt ne aš rekomendavau smile.gif man jo po vieną knygą skaityt gerai, bet kelios iš eilės jau daugoka.
Atsakyti

taip, dabar vairuot atsargiai reik. Pas mus pamiškėj irgi visokios gyvasties išnyra.

Beckettą turbūt ne aš rekomendavau smile.gifman jo po vieną knygą skaityt gerai, bet kelios iš eilės jau daugoka.

nu kažkaip suskaiciau 4 kaip 1 ilga 😂

kieme rudmesiu išdygo, per sausra, visos sukirmyje, tikiuosi po šeštadieninio lietaus ir sveiku pasirodys

vakar pora muziejų aplankėm, tai su vyru juokėmės, kad vaikui pasiseke, kad žvejoti su draugeliais išsiprašė, ne jo tipo parodos

Apziurejom operų repertuarus, tai spragtukas londone visas išpirktas gruodžiui, pas mus kažką gauti poros mėnesių bėgy išvis be šansu . 

Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2023 09 25, 08:56)
pziurejom operų repertuarus, tai spragtukas londone visas išpirktas gruodžiui, pas mus kažką gauti poros mėnesių bėgy išvis be šansu . </p>


važiuosit gruodį į Londoną?
Pas mus operos ir baleto teatras tik lapkričio mėnesį pradės spektaklius rodyt po remonto.
Aš daba pirkau bilietus lapkričio pabaigai į 'Dėdę Vanią" Mažajam teatre. Keturi auksiniai kryžiai, tai gal neblogas bus?
Atsakyti

važiuosit gruodį į Londoną?
Pas mus operos ir baleto teatras tik lapkričio mėnesį pradės spektaklius rodyt po remonto.
Aš daba pirkau bilietus lapkričio pabaigai į 'Dėdę Vanią" Mažajam teatre. Keturi auksiniai kryžiai, tai gal neblogas bus?

Nu kolkas nevažiuojame, bet kartais apžiūrime repertuarus ir jei žvaigždės sustoja tinkamai, darom greitus sprendimus trumpiems pasikulturinimams ir aplinkos pakeitimui. 

Apie Vania nežinau, mes dramtetriu kažkaip nepraktikuojam, antros puses sindromas 😂

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 09 25, 07:54)
Aš tai turbūt dar palaukčiau porą dienų su viltim, kad viskas praėjo..  Ale pas mus tai ir nepapultum greit. Kol ateitų eilė, tai ir praeitų savaime turbūt.


Likau maloniai nustebusi savo klinika. Priėmė, padarė tyrimą, nusiuntė pas gydyoją. Kokį pusvalndį užtrukau . Mano gydytojas atostogauja, tai pavaduojanti . Labai maloni , net paklausinėjo biggrin.gif kaip ir kada susirgau .
10 iš 10. Operatyviai .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 25 rugsėjo 2023 - 10:14
Labos
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 25, 12:13)
Likau maloniai nustebusi savo klinika. Priėmė, padarė tyrimą, nusiuntė pas gydyoją. Kokį pusvalndį  užtrukau . Mano gydytojas atostogauja, tai pavaduojanti . Labai maloni , net paklausinėjo  biggrin.gif kaip ir kada susirgau .
10 iš 10. Operatyviai .

Na va kaip šaunu 4u.gif O rezultatai kada?
Ką darote iš paprikų :0 reikia sudoroti iki atostogų, nes jau nemažai raudonų. Žadu gal kepti ir nulupus odą su aliejum užpylti. O ką jūs pasiūlysite mažai imlaus laikui ir darbui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 25 rugsėjo 2023 - 10:25