Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kur kažin Alta dingus 🧐

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Pou,viskas gerai?
Atsakyti
Labas rytas,
Vis tiek labai keistas ruduo ... Nenormaliai šiltas.
Pou supyko ant manęs, nebeklabės. AA nežinau gal irgi ?
Taip jau yra.
O aš nepraleidau progos patylėti ax.gif Neišmokstu vis pamokų.
Atsakyti

Labas rytas,
Vis tiek labai keistas ruduo ... Nenormaliai šiltas.

 Tai jau tikrai. Spalis ant nosies, o 26 laipsniai.

Vakar vakare į mišką nulindau. Sausa, net treška po kojom. O raudonikių pusę maišo pririnkau. Visi sveiki. Iš ko jie dygsta tokioj ssusumoj? Būč ir daugiau prirovus, ale kad jau prietema buvo, vos įžlibinau. 

Atsakyti

Kur kažin Alta dingus 🧐

Sugrįš su trenksmais :) 

Atsakyti
Vakar parsivežiau iškultą bičių duonelę . Gėris. Visoms , kurios be energijos ir prastos nuotaikos rekomenduodu . 1 valgomas šaukštas ( ty 30 -35 gramai) užpilti 70 laipsnių vandens, palaukti kol atvės pamaišant ir gerti . Geriau ryte, vakare nereikia , neužmigsit. Naudoti pirmą dozę 14 dienų , paskui pagal poreikį. Natūralūs vitaminai ( daug B), ir tt. Plius fermentuotas produktas, labai patinka žarnyno gyventojams.
Galima sumaišyti su medumi santykiu 1/1 , palaikyti 2 savaites, po to permalti mėsmale. Tada jau nereikia tirpinti vandenyje, galima tepti ant batono .
Aš naudoju tirpintą, kadangi nesu mylėtoja saldžiai .
Kaina nemenka nuo 35 iki 50 Eur kg. bet... Ar sintetiniai vitaminai kainuoja pigiai?
Rekomenduoju iš karto pirkti ne mažiau kaip 1 kg .
14dienų *0,30 = 4.20 kg
O jei su brangiausiuoju ?
Pas mus mėgsta pardavinėti fasuota po 100 gr. Apgavystės yra tokios dozės, nepajausit net.
PS . Aš nepardavinėju . Jau susitarusi iš kur nupirksiu pati daugiau kai iškuls...
Atsakyti

Vakar parsivežiau iškultą bičių duonelę . Gėris. Visoms , kurios be energijos ir prastos nuotaikos rekomenduodu . 1 valgomas šaukštas ( ty 30 -35 gramai) užpilti 70 laipsnių vandens, palaukti kol atvės pamaišant ir gerti . Geriau ryte, vakare nereikia , neužmigsit. Naudoti pirmą dozę 14 dienų , paskui pagal poreikį. Natūralūs vitaminai ( daug B), ir tt. Plius fermentuotas produktas, labai patinka žarnyno gyventojams.
Galima sumaišyti su medumi santykiu 1/1 , palaikyti 2 savaites, po to permalti mėsmale. Tada jau nereikia tirpinti vandenyje, galima tepti ant batono .
Aš naudoju tirpintą, kadangi nesu mylėtoja saldžiai .
Kaina nemenka nuo 35 iki 50 Eur kg. bet... Ar sintetiniai vitaminai kainuoja pigiai?
Rekomenduoju iš karto pirkti ne mažiau kaip 1 kg .
14dienų *0,30 = 4.20 kg
O jei su brangiausiuoju ?
Pas mus mėgsta pardavinėti fasuota po 100 gr. Apgavystės yra tokios dozės, nepajausit net.
PS . Aš nepardavinėju . Jau susitarusi iš kur nupirksiu pati daugiau kai iškuls...

O kur jos gauti kilogramais? Niekad nesu mačiusi pardavinėjant kažkur turguose 

Atsakyti
https://www.skelbiu..../biciu-duonele/
https://vaidobitynas.../biciu-duonele/
https://www.facebook...58728697676490/
https://www.utriukal...biciu-produktus

Jeigu turguje paklausi dėl didesnio kiekio , tai manau tikrai susitarsi , kad atvežtų. Jeigu pats bitininkas prekaiuja. Jei samdyta baba gal ir ne. Gal yra kur šalia koks didesnis bičių ūkis, galima užklausti. Dabar tas laikas kai ją kulia ... Gausi šviežios.
Atsakyti

O kur jos gauti kilogramais? Niekad nesu mačiusi pardavinėjant kažkur turguose 

Jaučiu pas bitininkus

Atsakyti

Na ką, uždraudė kailių fermas Lt.

Aš tai labai už

Atsakyti
Kaune turguje tikrai esu mačiusi pardavinėjant. Medų , duonelę , žiedadulkes. Tiks sufasuota po 100 ar 200 gr.
Analogiškai kaip duonelę galima naudoti žiedadulkes. Bet man duonelė labaiu patinka , nes fermentuoas produktas... O čia jau ilgos litanijos , kuo fermentuotas produktas geriau.
Atsakyti

Kaune turguje tikrai esu mačiusi pardavinėjant. Medų , duonelę , žiedadulkes. Tiks sufasuota po 100 ar 200 gr.
Analogiškai kaip duonelę galima naudoti žiedadulkes. Bet man duonelė labaiu patinka , nes fermentuoas produktas... O čia jau ilgos litanijos , kuo fermentuotas produktas geriau.

Tai viskuo geriau. Žiedadulkės dar ir arergijų kelt gali.

Atsakyti