Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Esam buvę krokuvoje per Vėlines, buvo apie 25 šilumos 😆

Man tai oras dabar tobulas, toks kokį mėgstu? Tikrai jau nėra karšta. Gaila kad lyti pradėjo 

Siaubas ))) bet Krokuva nors piečiau gerokai. Ale vis tiek per Vėlines nepateisinama ))

Pas jus gi visad vėsiau nei pas mus. Šian vėl 26 čia buvo. Man jau gerokai virš komforto.

Atsakyti

Dusia, tikrai smagiai laiką praleidot :super: ir nuveikėt daug :)

O kaip tas japoniškas sodas? Į kurį nėjom, nes šunio neįleido ))

A aš kirpykloj buvau. Kasas palikau. Kokį pusantro sprindžio. Mb vis burba dabar, kuriems galams taip trumpai ))

Sodas ten ir tiek, nieko ypatingo. Medeliai, upelis, apeini per kokią valandą neskubant.

Man tai šįvakar vienas pažįstamas daktaras netikėtai atvežė didžiausia krepšį grybų 😱. Tai tik db baigiau tvarkyt juos 🤣. Ir dar dėžę pomidorų ir dėže obuolių 😆. Nieko augint patiems praktiškai neapsimoka, kasmet jis mus aprūpina gėrybėmis 👍

Atsakyti

Sodas ten ir tiek, nieko ypatingo. Medeliai, upelis, apeini per kokią valandą neskubant.

Man tai šįvakar vienas pažįstamas daktaras netikėtai atvežė didžiausia krepšį grybų 😱. Tai tik db baigiau tvarkyt juos 🤣. Ir dar dėžę pomidorų ir dėže obuolių 😆. Nieko augint patiems praktiškai neapsimoka, kasmet jis mus aprūpina gėrybėmis 👍

Tai nuraminai dėl to sodo :) galvojau, kiek čia praradom neaplankę :)

Smagu, kad lauktuvių gavot :) iš tiesų tai ir augint tik minimaliai reiktų. Tai paskui galvok kur padėt, kaip išlaikyt. 

A grybų krepšio ir aš norėčiau...  :D 

Važiuosiu vakare į kaimą - ryt ryte tėvą reik į Santariškes vežt. Tai gal nueisiu į mišką. Jei ten kas dygsta tokioj sausroj.

Atsakyti

Mano MB japoniškas sodas labai patinka. Aš antrą kartą, MB jau gal trečią. Plečiasi smarkiai jis. Galima apeiti per valandą , galima ilgai vaikščioti... daug sakurų, daug visokių įdomių augalų, vanduo ir akmenys. Bijau pagalvoti kiek ten darbo įdėta. Nusipirkau mažą japonišką klevą, tik du pinigus kainavo. Bandysiu auginti iki bus galima pasodinti į dirvą.Procesas įdomesnis už rezultatą  :D

Noriu grybauti. Gal penktadienį?

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Man iš trejų japoniškų klevų,tik vienas užsikabino. ax.gif
Atsakyti
Dusia, o kur tu baltą berželį pirkai?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 09 20, 08:41)
Dusia, o kur tu baltą berželį pirkai?

Mažam medelyne, net nežinau ar turi pavadinimą tas medelynas... MB važiavo savo pušų. Per Skelbiu juos rado. Paklausiu jo kur. Panašu , kad prigyjo , bet laisčiau daug .
Atsakyti
Kadangi dalyvavau, tai dalinuosi statistika:

ĮDOMIOJI STATISTIKA
🚶 Žygiavo 3000 žygeivių, iš kurių 96% žygį įveikė!

👣 Populiariausia buvo 27 km trasa. Ja žygiavo 1239 žygeiviai. Antroji pagal populiarumą – 15 km trasa. Ją pasirinko 1026 žygeiviai.

🌻 Žygyje sulaukėme svečių iš Lietuvos, Lenkijos, Slovėnijos, Didžiosios Britanijos, Danijos ir net Turkijos.

🌎 Daugiausiai žygeivių atvyko iš Vilniaus (643). Latviją taip pat pasiekė svečiai iš Kauno (452), Rygos (343) ir daugelio kitų Lietuvos bei Latvijos miestų.

🏅 Vyriausiai žygeivei Austrai – 79 metai. Latvė įveikė 15 km maršrutą.

🎂 Žygio dieną gimtadienį šventė 11 žygeivių.

🐕 Savo šeimininkus lydėjo 144 augintiniai.

👷 Prie renginio įgyvendinimo prisidėjo 108 žmonės.
Atsakyti
labos smile.gif

Dusia o medalį medinį gavai? Dukra atvežė krūva sudeginti, nes po du turi, su vyrų žygiuoja smile.gif
Gerai ten vadyba dirba mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 20, 15:14)
Kadangi dalyvavau, tai dalinuosi statistika:

ĮDOMIOJI STATISTIKA
🚶 Žygiavo 3000 žygeivių, iš kurių 96% žygį įveikė!

👣 Populiariausia buvo 27 km trasa. Ja žygiavo 1239 žygeiviai. Antroji pagal populiarumą – 15 km trasa. Ją pasirinko 1026 žygeiviai.

🌻 Žygyje sulaukėme svečių iš Lietuvos, Lenkijos, Slovėnijos, Didžiosios Britanijos, Danijos ir net Turkijos.

🌎 Daugiausiai žygeivių atvyko iš Vilniaus (643). Latviją taip pat pasiekė svečiai iš Kauno (452), Rygos (343) ir daugelio kitų Lietuvos bei Latvijos miestų.

🏅 Vyriausiai žygeivei Austrai – 79 metai. Latvė įveikė 15 km maršrutą.

🎂 Žygio dieną gimtadienį šventė 11 žygeivių.

🐕 Savo šeimininkus lydėjo 144 augintiniai.

👷 Prie renginio įgyvendinimo prisidėjo 108 žmonės.


Ha o kur tie Austrai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 20 rugsėjo 2023 - 13:46
Mukute Austra latviškas vardas 4u.gif
Žinoma , kad gavau medalį, pakabinsiu pirtyje. Jaunimas tegul degina, mudu kaip šeštą dešimtį beipusėjantys galim girtis medaliais ax.gif tongue.gif Kiekvienam savo.
Atsakyti
Dusia, tikrai įdomi statistika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 20, 15:57)
Mukute Austra latviškas vardas  4u.gif
Žinoma , kad gavau medalį, pakabinsiu pirtyje. Jaunimas tegul degina, mudu kaip šeštą dešimtį beipusėjantys  galim girtis medaliais  ax.gif  tongue.gif  Kiekvienam savo.

daba suprantau smile.gif
Ne jie po vieną pasilieka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 20 rugsėjo 2023 - 14:01