Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Muka @ 2023 09 19, 09:11)
pas mus "diamond" radome ženklą irgi sena, sakė iš senamiesčio smile.gif o kokius dažus pirkote?
kaip fainai greitai išnuomavote  smile.gif
nenoksta pas daug ką, tame tarpe ir pas mane  unsure.gif va ir klausimas skinti ar palikti?

Tu žinai,kaip seniai dažytas stogas.Jau tikrai nebe pamenu kokie dažai.Skirti skardai.Dar dažė darbuotojai iš servizo.Tikrai labai seniai. ax.gif
Man dar galvos skausmas,ką daryti su sienomis,kito galo namo.Palikome kol kas rastus.Aš jau būčiau už gipskartonio iškalimą,vaikams gražiau rastai.Bet kad jie jau išsiklaipę.Dar nesugalvoju,kokia spalva ar grynai bespalviu nudažyti.Šveisti rastus?Dar apmastymuose.Sočiai darbų dar lauke,pradės šalti,eisime dirbti į vidų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 09 19, 10:26)
Tu žinai,kaip seniai dažytas stogas.Jau tikrai nebe pamenu kokie dažai.Skirti skardai.Dar dažė darbuotojai iš servizo.Tikrai labai seniai. ax.gif
Man dar galvos skausmas,ką daryti su sienomis,kito galo namo.Palikome kol kas rastus.Aš jau būčiau už gipskartonio iškalimą,vaikams gražiau rastai.Bet kad jie jau išsiklaipę.Dar nesugalvoju,kokia spalva ar grynai bespalviu nudažyti.Šveisti rastus?Dar apmastymuose.Sočiai darbų dar lauke,pradės šalti,eisime dirbti į vidų. ax.gif

man labai gražu balti, bet kur matosi rasto struktūra ax.gif oi kaip norėčiau namuko vidu perdažyti, nes iškalta vagonkėm ir dar nulakuota tamsiai, kaip urve...gerai, kad vasara tik permiegoti ateinam 4u.gif
Atsakyti

Labos,

Man labai patinka lietaus garsai, kai stogas skardinis. Vaikystę primena. Musų pirtelės stogas skardinis.

Mukute aš didžiuosius pomidorus vis tik išskirčiau, sukraučiau į dėžes. O kitus tai palikčiau, taigi jau negaila bus , kad ir nušals.

Lekiam jau namo. Turėjom tris puikias pramogų dienas. MB gimtadienį užskaitau. Gavosi smagiau negu galvojom.

Gražios dienos!

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 09 19, 09:26)
Dar nesugalvoju,kokia spalva ar grynai bespalviu nudažyti.Šveisti rastus?Dar apmastymuose.


jeigu tai lauko pusė, dažyti tik su spalva. Ai, tu turbūt apie vidaus sienas kalbėjai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2023 09 19, 09:11)

nenoksta pas daug ką, tame tarpe ir pas mane  unsure.gif va ir klausimas skinti ar palikti?


tu dabar lapus ir viršūnes nukirpk, drastiškai. Ir bent jau didieji dar gerokai apnoks iki spalio 3. O prieš išvažiuojant tikrai didesnius gal geriau išskint.

Aš nesuprantu, baigsis ta vasara kada nors ar ne? Nu užkniso tie karščiai iki negalėjimo. Jau galvojau, spalio pradžioj tai komfortiškai į Lenkiją važiuosim. Pažiūrėjau prognozę ir vos nuo kėdės nenusivožiau - visą savaitę 26 laipsnius rodo blink.gif visą nuotaiką sugadino. Nakum tokius orus.. ruduo, vadinasi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 19 rugsėjo 2023 - 09:29

Pabaigė mūsų terasą pagaliau 👍👍. Gaila tik kad vasara irgi baigėsi, tai nedaug bepanaudosim šiemet. Dar gavom paramą saulės jėgainei, tai kitą savaitę turėtų sumontuoti ir bus baigti šiemet namo reikalai. Vis dar sunku patikėt kad mes kažkaip šitas statybas įveikėme ir nebankrutavom galutinai 😁

nu šaunuoliai, atlaikėte. pas mus jau kitos godos, remonto prašosi mūsų statyba, eh

Luety, geros tau keliones ir gero poilsio

Saintlina, nevyk dar tos šilumos, žinai, pati ji išeis ir greitai, ir ateis tamsa ir bjaurastis

labas rytas

Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2023 09 19, 10:56)
Saintlina, nevyk dar tos šilumos, žinai, pati ji išeis ir greitai, ir ateis tamsa ir bjaurastis


bjaurastis jau seniai tik lapkričio antroj pusėj teateina smile.gif man labai patinka normalus ruduo, kai gaivus oras ir auksiniai lapai auksinėj šviesoj wub.gif o dabar kas? Lapai sudžiūvę voliojasi, dulkės, sausra, karštis. Fek. Rudens normalaus noriuuuuu...
Net braškių negaliu persodint, nes spalis ant nosies, o vis dar karšta ir sausa.
Atsakyti
Ačiū už pasidalinimus smile.gif
Bandysiu paskinti ir nukirpti gerokai ševeliūras smile.gif
Atsakyti
Palyti tai galėtų. Šiandiena žadėjo lietus , bet nematyti .
Kad oras nenormalus šiam metų laikui tai tikrai sutinku . Kuo čia globalistai šildo klimatą mirksiukas.gif tongue.gif ? Vakar buvom Klaipėdoje, tai mieste tikrai buvo karšta. Fainas miestas ta Klaipėda pasirodo mirksiukas.gif . Labai senai buvau buvusi . Vis pravažiuojam. Lėtas gyvenimas joje palyginus su Kaunu, o juo labiau Vilniumi. Žmonės niekur neskuba.
Ir labai neptiko nakvynė Palangoje . Kai nemažai keliaujame, tai Lietuvos pajūris visada nuvilia kainos ir kokybės santykiu ... Vėl kokius 5 metus nenorėsiu ten važiuoti.
Labai patiko nakvynė Latvijoje, šalia Salaspilio, atputos zona Valgums-1. Nuvažiavom vėlokai , jau buvo tamsu. Ryte prasibundu - už lango ežeras... Mes antram aukšte , langai vitrininiai į ežerą. Vaizdas vertas milijono wub.gif Norėčiau ten ilgiau pasibūti. Gal kada vėl nuvažiuosim.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 19, 13:41)
Labai patiko nakvynė Latvijoje, šalia Salaspilio, atputos zona Valgums-1. Nuvažiavom vėlokai , jau buvo tamsu. Ryte prasibundu - už lango ežeras... Mes antram aukšte , langai vitrininiai į ežerą. Vaizdas vertas milijono  wub.gif Norėčiau ten ilgiau pasibūti. Gal kada vėl nuvažiuosim.


Dusia, tai kur buvot per tas kelias dienas? Ką matėt?

Man Estijoj labai patiko tos vietos, kur nakvojom. Jau taip visos smulkmenos apgalvotos, suderintos. Paskutinę naktį išvis apartamentai su personalia sauna pakliuvo )
Atsakyti

jeigu tai lauko pusė, dažyti tik su spalva. Ai, tu turbūt apie vidaus sienas kalbėjai smile.gif
Papildyta:

tu dabar lapus ir viršūnes nukirpk, drastiškai. Ir bent jau didieji dar gerokai apnoks iki spalio 3. O prieš išvažiuojant tikrai didesnius gal geriau išskint.

Aš nesuprantu, baigsis ta vasara kada nors ar ne? Nu užkniso tie karščiai iki negalėjimo. Jau galvojau, spalio pradžioj tai komfortiškai į Lenkiją važiuosim. Pažiūrėjau prognozę ir vos nuo kėdės nenusivožiau - visą savaitę 26 laipsnius rodo blink.gifvisą nuotaiką sugadino. Nakum tokius orus.. ruduo, vadinasi..

Esam buvę krokuvoje per Vėlines, buvo apie 25 šilumos 😆

Man tai oras dabar tobulas, toks kokį mėgstu? Tikrai jau nėra karšta. Gaila kad lyti pradėjo 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 09 19, 14:09)
Dusia, tai kur buvot per tas kelias dienas? Ką matėt?

Man Estijoj labai patiko tos vietos, kur nakvojom. Jau taip visos smulkmenos apgalvotos, suderintos. Paskutinę naktį išvis apartamentai su personalia sauna pakliuvo )

Penktadienį po darbų Latvijon, miegojom 20 km iki Jūrmalos. Tada žygis su Trenk turu iš Jūrmalos po Kemerių nacionalinį parką. Antra nakvynė Tukume. Pavalgėm , pavaikščiojom kiek skaudančios kojos leido ax.gif Iš ryto Durbės pilis ir Jaunapils miestelis. Tada Palangon . Basankė , tiltas ir saulėlydis ant kopos, kaip priklauso biggrin.gif bigsmile.gif Pirmadienį aplankėm japonišką sodą ir išvažiavom Klaipėdon. Pasivaikščiojom, skaniai pavalgėm, o vakare bariuke ant upės kranto vyno MB gimtadienio proga... Labai geras oras, smagūs sutikti žmonės. Pravėdinom galvas. Maža ta Latvija, tai ir km daug nesusidėliojo. Ne Lenkija vis tik.
Dabar dėliojam kitą kelionę. Krokuva, Zakopanė su pasivaikščiojimu kalnais, Slovakija su pasimaudymu terminiuose baseinuose. Turi jie tų šiltų baseinu, esam buvę, smagu . Nežinom kuriam laikui. Nes dar draugai kalbina važiuoti į Saremo ralį. Nesu ralio fanė, labiau dėl geros kompanijos važiuočiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 19 rugsėjo 2023 - 17:54

Dusia, tikrai smagiai laiką praleidot :super: ir nuveikėt daug :) 

O kaip tas japoniškas sodas? Į kurį nėjom, nes šunio neįleido ))

A aš kirpykloj buvau. Kasas palikau. Kokį pusantro sprindžio. Mb vis burba dabar, kuriems galams taip trumpai ))

Atsakyti