Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pabaigė mūsų terasą pagaliau 👍👍. Gaila tik kad vasara irgi baigėsi, tai nedaug bepanaudosim šiemet. Dar gavom paramą saulės jėgainei, tai kitą savaitę turėtų sumontuoti ir bus baigti šiemet namo reikalai. Vis dar sunku patikėt kad mes kažkaip šitas statybas įveikėme ir nebankrutavom galutinai 😁

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 09 17, 20:33)
<p>Pabaigė mūsų terasą pagaliau 👍👍. Gaila tik kad vasara irgi baigėsi, tai nedaug bepanaudosim šiemet. Dar gavom paramą saulės jėgainei, tai kitą savaitę turėtų sumontuoti ir bus baigti šiemet namo reikalai. Vis dar sunku patikėt kad mes kažkaip šitas statybas įveikėme ir nebankrutavom galutinai 😁</p>


sveikinimai pagaliau pabaigus wub.gif Terasoj dar tikrai pasėdėsit, ruduo bus ilgas ir gražus.
O jūs jau ir gyvensite ten, ar tik savaitgaliais važinėsite?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Šiandien jau visai kojų neskauda. Kaip nebuvę žygio. Kaip smagu baigti statybas :4u:  . Gero laiko gražiuos namuos.

Atsakyti
https://www.part.lt/...96104828536.jpg
Persidažėme savo šimtametę senutę irgi,Stogo šiemet neįveikėme. ax.gif Priekyje priestatas,mano mezgykla,mano valdos. mirksiukas.gif
Ko gero šiandien suskinsiu Auksį?Žieminiams obuoliams ranka nekyla dar.Laukia malkų pjovimas,kol geri orai. blink.gif
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif
Anidanda,Ingrida,su planu ivykdymu grazinant savo buiti.
Foto namelis,pasakiskas-svajone,Ingridos namas nuostabus,ilgesys is vaikystes.
Nakty nulijo su dunduliu,bet kazkur toli tas dundulis buvo,o jau zaibavo,tai,aciu Die,kad iki musu nedaejo.Bet nulijo neblogai.Dabar saule sviecia,bet rodo,kad bus lietaus 10 val 53%,ir jau matau vienoj pusej dangus tamseja.Prasideda ruduo.
Na,o mes pasiruosime kelionei.
Atsakyti

sveikinimai pagaliau pabaigus wub.gifTerasoj dar tikrai pasėdėsit, ruduo bus ilgas ir gražus.
O jūs jau ir gyvensite ten, ar tik savaitgaliais važinėsite?

Pilnai gyvensim po 2 m

Atsakyti

Pabaigė mūsų terasą pagaliau 👍👍. Gaila tik kad vasara irgi baigėsi, tai nedaug bepanaudosim šiemet. Dar gavom paramą saulės jėgainei, tai kitą savaitę turėtų sumontuoti ir bus baigti šiemet namo reikalai. Vis dar sunku patikėt kad mes kažkaip šitas statybas įveikėme ir nebankrutavom galutinai 😁

Suuuuper!

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labos smile.gif

Ingrida tavo trioba pasaka o langinės wub.gif, stogą dažysite. Kodėl klasiu, matau skardinis ir iš senesnių, tai tokį mes dažėme, dažai tam skirti buvo, bet per 5 metus apsilaupė, geriau būtume nedažę, nes vėl prašosi dažyti o MB su savo kojom niekaip...reikės meistrus prašyti.
Na sodininkės daržininkės biggrin.gif pomidorus nuiminėti ar palikti iki spalio 19 d., nes žalių pilna o iki spalio trečios nesunoks tikrai...va ir mislinu nuimti ar palikti ax.gif laukiu salės pagalbos..tiesa labai svarus veiksnys vietovė Kauno raj.
Gražios ir darbingos dienos 4u.gif
Atsakyti
Mukute,kažkada dažėme irgi nusilaupė.Šiemet jau nebe spėsime turbūt.Skarda dar smetoninė,yra etiketė,made in England.Vat gamino skardą. wub.gif
Važiuojame miestan,pasirašyti sutartį,kai agentas ėmėsi greitai išnuomavo butą.Ramu bus,grįšime tik apsipirkti miestan jau. mirksiukas.gif
Pas mane labai nenoksta pomidorai,tik mažiukai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 09 19, 09:47)
Mukute,kažkada dažėme irgi nusilaupė.Šiemet jau nebe spėsime turbūt.Skarda dar smetoninė,yra etiketė,made in England.Vat gamino skardą. wub.gif
Važiuojame miestan,pasirašyti sutartį,kai agentas ėmėsi greitai išnuomavo butą.Ramu bus,grįšime tik apsipirkti miestan jau. mirksiukas.gif
Pas mane labai nenoksta pomidorai,tik mažiukai. ax.gif

pas mus "diamond" radome ženklą irgi sena, sakė iš senamiesčio smile.gif o kokius dažus pirkote?
kaip fainai greitai išnuomavote smile.gif
nenoksta pas daug ką, tame tarpe ir pas mane unsure.gif va ir klausimas skinti ar palikti?
Atsakyti