Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Labą rytą. Anksti ryte prie lango vos +2buvo... 🥶

Atsakyti
Vaje,kaip salta Lietuvoj. doh.gif ,o pas mus 17 ryte. blink.gif blink.gif
Labas rytas. 4u.gif
Atsakyti

Šilta, saulė ritinejasi. Ką tik paplaukiojau prude. Laukiu krikšto dukros su vyru 😍, gal nuleksim prie jūros 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 16 rugsėjo 2023 - 10:36

Šiandien ryte ir man mb sakė - kaip tu netingi? )) +4 pas mus rodė šeštą ryto. Pavaikščiojom su šuniu. Grybų gerokai mažiau, bet žmonių iki aštuonių jau oho kiek privažiavo. Bet mes po mišką ir nelandžiojom, keliukais prasiėjom. Linksma šuniui, atsigavo tokiu oru, energijos pilnas. Laksto, žaidžia :) 

Bulves nukasėm. Net jei kasdien cepelinus darytume, iki pavasario tiek suėst be šansų.

Atsakyti

Kas dirba, kas ale pramogauja. Latvijoje mes. Trenk turas žygyje.  27 km yra reikalų mano metuose, pora paskutinių km kaip visada sunkiausia. Nedaug mūsų metų žmonių  eina  tiek daug. Džiaugiuosi savim... jei galima.

Atsakyti

Kas dirba, kas ale pramogauja. Latvijoje mes. Trenk turas žygyje.  27 km yra reikalų mano metuose, pora paskutinių km kaip visada sunkiausia. Nedaug mūsų metų žmonių  eina  tiek daug. Džiaugiuosi savim... jei galima.

Sveikinu įveikus :super: Šaunuoliai! Kiek laiko ėjot?

Mačiau anonsus to žygio. Bet nepasirašau aš tokiems. Nueit nueičiau, bet po to kas šunį vedžios kol mano kojytės atsigaus ? )) užtenka man kasdien po perpus mažiau :) 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Dusiuk,jei dar mišku. wub.gif wub.gif
Atsakyti

Pagrindinis ėjimas mišku ir pelkėmis, mediniai takai sudėti.  Kokie 4 km buvo žvyrkelio, per miškus ir kaimelį. Ir dar kažkiek pajūriu ėjome. Skauda kojas , bet kokį desėtką km dar nueičiau. Labai daug žmonių einančių. Aš antrą kartą gyvenime ėjau. Pirmą kartą 14 km.

Pradėjom po 10 ryto, baigėm apie 4.  Ištvermė yra reikalingiausia. Skauda beveik visiems tas kojas. Visi pavargsta... bet eina. Kaip visada, pabaiga yra sunki... pirmus septynis nepajauti kaip nueini. O paskutiniai du atrodo amžinybė.

Saintlina,  jūs su Lesiumi treniruoti tai lengvai nueitumėt.  Su šunimis nemažai buvo. Mažiukus netgi nešė, pavargsta. 

Atsakyti
Labas rytas,

Dusia,sveikinu,tikri saunuoliai tiek nuejot.Broliukas mano su draugais eidavo gal pries pandemija kas savaitgali,pradejo nuo 15 ir paskutinis buvo 38.Iveike.But smagu,tik kojos jau nebe tos,gal 5 -7 man dabar ir iveikciau.Tromboflebitas netrukdo eit,net nejauciu jo,tik tiek,kad paraude,o kelenas grynai tos pacios kojos dar neduoda toli eit,bet einu,po kiek galiu po tiek.Dar darau visokius pratimus kojoms,nezinau ar cia geriau ar blogau,nu bet reik kazka daryt.Tik nesumazinkit to judejimo,kai busit 70. ax.gif ax.gif Ingrida grynai miske paruose kava,jei Dusia nesuvalgys bandeliu,bimbalai sunaikins,gal dar Saintlina ras,su lesium. biggrin.gif biggrin.gif
Na,o pas mus apsiniauke,ir rodo 10 ryto jau lis ir lis su perkunija visa diena.Palauksim,nes lietaus reikia.
Vakar siltnamio turini sumazinau,isroviau tuos,kurie be obuoliuku jau,arba su labai mazais,isskabiau lapus,ataugas,liko kaip po atominio karo,bet pomidoru dar bus kazkiek.Dabar visa kibira priskyniau,sunus pasieme is sodo,o brolis atvaziuos siandien.
Nukasem paskuines bulves,kibirelis,uzskaitau,po svogunu bulves spejo uzaugt,grazios dideles ir 3 kibirai doh.gif thumbup.gif
Kaimyne buvo davus du baby cabbage(kopustus) daigelius liepoj.Galvoju, kas cia per baby kopustai,vienas isejo i ziedus,nezinau kadel,o kitas vakar jau kieta galva,tai ir nuroviau.Irgi zinot kas?ogi kinietiskas kopustas arba salota.O skanumas,nezemiskas,minksta sultinga,ne taip,kaip is pardes.Dabar eisiu ieskot seklos,ziuret ko jai reikia,gal galima siltnamy per ziema augint?Labai puikus dalykas.
Ir dar radau is tu seklu,kur buvo parasyta kaledu vakarienei darzoves,jau vienas savojos kopustas susuktas i kieta galva,dar liko 3.Man cia atradimas,nes kopustu niekada neuzauginau pas save,visada visokie kirminai nuesdavo,nors ir uzdengtus.
Labai daug butter nut uzderejo,as juos megstu labai,ir labai graziu pastarnoku jau yra,nors jie turi kazkokia lapu liga,laiks nuo laiko reikia lapus apdziuvusius nuskabyt,bet saknys,ohoho,su lopetele tokia pailga i gyli vos vos isroviau.Bus skanus pietus siandien.Darzoiu misinys orkaitej,as ji vadinu ratatuju. biggrin.gif biggrin.gif
Gero sekmadienio 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Trenkturai yra faini, lb gražius įdomius maršrutus jie parenka. Esam ėję gal kokius 6-7 žygius, po 20-26 km, tai visi nuostabūs. Šuo mūsų visus nuėjo savom kojom, nors buvom pasiruošę nešt, bet mūsų nuostabai jis dar lengviau nueina, nei mes. Iki 15 km man asmeniškai  yra komfortas, 20 dar nieko, o virš 20 jau biski kančia 😄. Nesuvokiu kaip žmonės 50 nueina per dieną 😱

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 17 rugsėjo 2023 - 15:37

Sveikinu įveikus :super: Šaunuoliai! Kiek laiko ėjot?

Mačiau anonsus to žygio. Bet nepasirašau aš tokiems. Nueit nueičiau, bet po to kas šunį vedžios kol mano kojytės atsigaus ? )) užtenka man kasdien po perpus mažiau :)

Jei kasdien vaikštai po keliolika km, tikrai nebūtų tau bėdos  su kojom po trenkturo. Pavargę raumenys kokias 2 d jaučiasi, bet gali judėt normaliai tikrai

Atsakyti