Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Luety @ 2023 09 15, 11:46)
Net dabar nesivesiu nieko.Bijau ,kad lektuve atims.Nors panos raso,vezasi,mezga,nu as kazkaip nepasitikiu,mazu kas uzeis jiems.Tiek to.
As kelyje nemezgu,kazkaip norisi paganyt akis i kitokia gamta.



Taigi lagaminą imsit kiek žinau ... Įsidėk , bo liūdėsi vakare ar ryte be mezginio wub.gif mirksiukas.gif Į Briuselį keliavom rankiniu , vežiausi kojines su zilkiniais virbalais , niekas nieko neatėmė . Virbalus pasiėmiau iš Aliuko su troseliu , pigūs bet geri jie. Jeigu užkliūtų .
O jei važiuoji autostradomis Europoje , taigi nieko nematai . Be to kiek žiūrėjimo , kai mezgi kojines paprastai biggrin.gif Aklai man jau mezgasi .
Ps vašelis iš viso ko gero nekliuva niekam ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 15 rugsėjo 2023 - 10:56

Labas rytas,

draugai siulo gyvent ju name per ziema uz menka mokesti,MB trypia,kaip nori,o as sakiau,paziuresiu.Mes su settled statusu galim puse metu negyvent salyje per metus ir statusas islieka.Nu bet ka as darysiu be savo mezginiu? bigsmile.gifbigsmile.gifbigsmile.gifbigsmile.gifO siaip noreciau ziema nebut UK,nes jau tokios slapios ziemos buna,tamsios,nuobodzios,kad tikrai kyla pagunda islekt. biggrin.gifbiggrin.gif
Burokeliu recepta issisaugojau,bet siemet nesodinau burokeliu ziemai,tik vasaros valgymui ir dar ju yra,tai ,jei liks ir bus laiko,mazu koki stiklainiuka ir pabandysiu.
Vakar baigiau savo senai paradeta tasiuka,su pamusalu,su pakietinimu,kad butu tvirtesnis,su kisenes vidinem,uztraukalu,mmmm,net MB patiko.
1ac3c2dff4ba5cfdd2fc41f319a92dcd829.jpg

Juk megzti gali ir Ispanijoj😁. Važiuokit, juk taip faina žiemą ten, šilta, sveikatai bus kaip gerai 

Atsakyti

Galiu megzt ir Ispanijoj,bet vel,namai pilni siulu,mezgimo priemoniu,kuriom veztis jau reikia det i lektuva lagamina,nes nepraleis,virbalai,vaseliai....Juokauju,kam man tas mezgimas Ispanijoj.Net dabar nesivesiu nieko.Bijau ,kad lektuve atims.Nors panos raso,vezasi,mezga,nu as kazkaip nepasitikiu,mazu kas uzeis jiems.Tiek to.
As kelyje nemezgu,kazkaip norisi paganyt akis i kitokia gamta.
O del praleidimo ziemos Ispanijoj,cia tik MB svajone.Daug ka apspres rudeniniai ivykiai,globaliniai,tada spresim.

Į registruotą bagaža gali dėl kiek nori virbalu. O jei su rankiniu skrendate, tai siūlų pasiimk, o ten jau nusipirksi kokių nori virbalu, gi ne Afrika, visko pilnos parduotuvės 

Atsakyti
Niekur neatėmė virbalų.Ir kaip faina,kol lauki skrydžio,tiek laiko,mezgu,mezgu..........Po Europą man atrodo visur galima,va į Ameriką,jie gi visko bijo,gal nesiryžčiau imti virbalų?Lėktuve ,iš viso kokia gamta,tik sėdėk ir megzk. mirksiukas.gif
Senutė žoliapjovė,jau turbūt užsilenkė suvisam.Variklis neužmušamas,kėbulas baigia nupūti. ax.gif O taip gerai buvo,tarp tujų prasilėkti. blink.gif
Tašiukas,labai fainas,nedraugauju su vašeliu,galėčiau,bet virbalai arčiau dūšios. ax.gif
Mano draudimas tyli.Įdomu koks terminas leistinas?Tuoj bus du mėnesiai,kaip įvykis buvo. bigsmile.gif
Čigonai,man atrodo,kad romai,kalba rusiškai,važinėja,siūlosi uždengti stogus.Na gal tik ne romai? ax.gif Iš karto apie avnasą kalba.Jokių avansų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 09 15, 13:19)

Čigonai,man atrodo,kad romai,kalba rusiškai,važinėja,siūlosi uždengti stogus.Na gal tik ne romai? ax.gif Iš karto apie avnasą kalba.Jokių avansų. mirksiukas.gif


Gal kokie rumunai ? Nemažai jų LT.
Pasakyk, kad reikės dokumento už darbą draudimui mirksiukas.gif Matysi atbuli iš kiemo pabėgs.

Aerpuoste ir lėktuve nemezgiau dar kol kas smile.gif turiu knygą visada po ranka.
Atsakyti

Su mb susipykom ryte. Vaikšto visas kaifuodamas koks jam oras gaivus...pažiūriu +4. Sakau: tau su galva negerai, užsirašyk pas daktarus 😂

Pas mus irgi +4 buvo ryte. Super :super: du kartus grybaut  buvau )) vienąkart ėjau šeštą su šuniu pasivaikščiot - maišą raudonikių parsinešiau. Paskui su mb į kitą mišką nuvažiavom, baravyyykų pagaliau radau. Bet toli gražu ne tiltais auga..

Atsakyti

Dzyzus, 6 ryto į mišką 😱, gi tamsu dar, Ot turi energijos, kad man kas tiek

Kur nusipirkti samanų spalvos lovatiese iš natūralaus audinio, patarkit kas nors 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 15 rugsėjo 2023 - 13:43
Anidanda,ne patarėja. ax.gif
Spirgu,kaip mb prasitarti,kad vėl į mišką noriu.Sutryniau vynuogių dvi dėžes už jį,vynui,kol žolę pjovė.Jis vistiek eis sportuoti,o aš taip noriu paieškoti tų baravykų vietos. tongue.gif Nesidirba man,kai grybai eina........ biggrin.gif
Atsakyti

Anidanda,ne patarėja. ax.gif
Spirgu,kaip mb prasitarti,kad vėl į mišką noriu.Sutryniau vynuogių dvi dėžes už jį,vynui,kol žolę pjovė.Jis vistiek eis sportuoti,o aš taip noriu paieškoti tų baravykų vietos. tongue.gifNesidirba man,kai grybai eina........ biggrin.gif

Tai važiuok be jo į mišką. Aš tai lb mėgstu visiškai viena miške pabūti 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 09 15, 15:31)
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Tai važiuok be jo į mišką. Aš tai lb mėgstu visiškai viena miške pabūti </p>

O tai viena ir važiuoju.Geriausias grybavimas.Ir pasigrybavau.Ėmiau (išpindėjimas jau) tik mažus raudonikius ir rudmėses.Porą kartų išėjau vėl iki mšinos,niekaip toliau nenueinu,užburtas miškas.Nieko prisipratinsiu aš jį. mirksiukas.gif
Atsakyti

Dzyzus, 6 ryto į mišką 😱, gi tamsu dar, Ot turi energijos, kad man kas tiek

Kur nusipirkti samanų spalvos lovatiese iš natūralaus audinio, patarkit kas nors 

Tai mes šiaip penktą einam rytais. Tik mieste gerokai šviesiau. Čia jau teko laukt kol švist pradės.

Kažkur aš pernai pirkau labai fainą samanų spalvos patalynę.  Lovatiesių ten irgi buvo. Jei sugebėsiu atgamint, pasakysiu )

Atsakyti

Tai mes šiaip penktą einam rytais. Tik mieste gerokai šviesiau. Čia jau teko laukt kol švist pradės.

Kažkur aš pernai pirkau labai fainą samanų spalvos patalynę.  Lovatiesių ten irgi buvo. Jei sugebėsiu atgamint, pasakysiu )

Prisimink, please, Nes Mano naujam miegamam sena lovatiesė visai ne į temą 😁

Atsakyti