Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aš jau iš miško. ax.gif Ir po dušo,krepšiuką pasigrybavau,ruduokių šiaip daugiau važiavau,jau dygsta.Porą kartų priklydau.Naujas miškas,šabakštynas,orentavausi pagal saulę.Du kartus išėjau iki mašinos.Trečią kartą nebe lindau,užteks.Va kur kaimynas ten randa baravykų,tai neužtikau,laiko dar yra.Vien raudonikiai ir rudmėsės.Raudonikius džiovinsiu,ruduokes kepsiu su sviestu,mmm.Gal dar vakarienei apvoliosiu miltuose-delikatesas. wub.gif
Atsakyti

Man snd pagaliau atvežė miegamojo baldus 👍. Pusę metų laukiau kol pagamins 

Atsakyti

Receptą į studiją 😆

Pagal šį

https://www.delfi.lt...sraine-68902484

Tik pusę normos ir burokėlių sąskaita morkų dėjau ir petražolių su morkų lapais.

Atsakyti

Su mb susipykom ryte. Vaikšto visas kaifuodamas koks jam oras gaivus...pažiūriu +4. Sakau: tau su galva negerai, užsirašyk pas daktarus 😂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 15 rugsėjo 2023 - 09:27

Su mb susipykom ryte. Vaikšto visas kaifuodamas koks jam oras gaivus...pažiūriu +4. Sakau: tau su gslva negerai, užsirašyk pas daktarus 😂

Nu pas mane rodė pavėsy 10, bet ant saulės tai net karšta. Maudžiausi prude 9 ryto 👍, kaip gerai buvo 

Atsakyti

Pagal šį

https://www.delfi.lt...sraine-68902484

Tik pusę normos ir burokėlių sąskaita morkų dėjau ir petražolių su morkų lapais.

Bet kad virti gaunasi burokai 🧐

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 09 14, 20:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73101560" data-time="1694710775"><div><p>Mes nuo 24d iki spalio 4d,o jei patiks ir visai negrysiu vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka,kas man nei vaikai,nei darbai.</p></div></blockquote><p> Laisvai gali iki vasaros likt )))</p>

Labas rytas,

draugai siulo gyvent ju name per ziema uz menka mokesti,MB trypia,kaip nori,o as sakiau,paziuresiu.Mes su settled statusu galim puse metu negyvent salyje per metus ir statusas islieka.Nu bet ka as darysiu be savo mezginiu? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif O siaip noreciau ziema nebut UK,nes jau tokios slapios ziemos buna,tamsios,nuobodzios,kad tikrai kyla pagunda islekt. biggrin.gif biggrin.gif
Burokeliu recepta issisaugojau,bet siemet nesodinau burokeliu ziemai,tik vasaros valgymui ir dar ju yra,tai ,jei liks ir bus laiko,mazu koki stiklainiuka ir pabandysiu.
Vakar baigiau savo senai paradeta tasiuka,su pamusalu,su pakietinimu,kad butu tvirtesnis,su kisenes vidinem,uztraukalu,mmmm,net MB patiko.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 15 rugsėjo 2023 - 10:06

Bet kad virti gaunasi burokai 🧐

Tai žiemai žalių ir nepadarysi. Esmė, kad į puodą keliauja žali tarkuoti, o ne virti ir jau puode troškinasi. Man toks paruoštukas ir sriubai lb.ok.

Atsakyti

labas rytas, Luety, smagus tasiukas 

Atsakyti

Pas mus irgi ryte 4 laipsniai buvo ir tirsciausias rūkas , vaikas su dviračiu į mokykla važiuoja, tikiuosi gerklės nepersals

Atsakyti
Luety , o kodėl Ispanijoje megzti negali ? Aš visur keliauju su mezginiu . Kaip Ingrida. Tik lėktuve kol kas nemezgu. Virbalai geri , bijau , kad nepraleis...
Siūlų visur yra biggrin.gif
Tašiukas labai wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Burokėlius panašius dažniausiai gaminu iš virtų burokų . Nes tarkuoti žalius pavargstu . Verdu kaime arba Kaune kepu orkaitėje , mažiau namai prigaruoja.
Žali burokėliai skanu rauginti. Ir labai sveika sako ?





Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 15, 09:29)
Luety , o kodėl Ispanijoje megzti negali ? Aš visur keliauju su mezginiu . Kaip Ingrida. Tik lėktuve kol kas nemezgu. Virbalai geri , bijau , kad nepraleis...
Siūlų visur yra biggrin.gif
Tašiukas labai  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Burokėlius panašius  dažniausiai gaminu iš virtų burokų . Nes tarkuoti žalius pavargstu . Verdu kaime arba  Kaune kepu orkaitėje , mažiau namai prigaruoja.
Žali burokėliai skanu rauginti. Ir labai sveika sako ?


Galiu megzt ir Ispanijoj,bet vel,namai pilni siulu,mezgimo priemoniu,kuriom veztis jau reikia det i lektuva lagamina,nes nepraleis,virbalai,vaseliai....Juokauju,kam man tas mezgimas Ispanijoj.Net dabar nesivesiu nieko.Bijau ,kad lektuve atims.Nors panos raso,vezasi,mezga,nu as kazkaip nepasitikiu,mazu kas uzeis jiems.Tiek to.
As kelyje nemezgu,kazkaip norisi paganyt akis i kitokia gamta.
O del praleidimo ziemos Ispanijoj,cia tik MB svajone.Daug ka apspres rudeniniai ivykiai,globaliniai,tada spresim.
Atsakyti