Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 14, 11:08)
Nerealios tos laukinės kopos prie Lebos. Pats Lebos miestelis tai labai baisus mums pasirodė. Sopotas įspūdžio nepadarė, kavos pagėrėm, ant tilto nuėjom ir tiek. Gdanskas nerealus 4u.gif 


gerai, galvosim kaip paskirstyt laiką smile.gif Skaičiau, kad prie Gdansko dar Rewa yra, panašia gamta į Lebą. Sopotui aš irgi galvoju, kad daug laiko nereiks. Ale gal mano padruškėms kitaip atrodys smile.gif Ai, mes gi dar į Helą važiuosim, ten nakvynę turim. Tai ten kopos irgi gražios turėtų būt. Tikiuosi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 09 14, 11:09)
Mums ne si,bet kita sekmadieni skrydis,bet rodo,kad lietus bus,tai vaziuot i Londona bus ne kas,vaziuosim savo masina,reiks uzsimest laiko.


jatau, šitas 'laiko užsimest' priminė kaip aš kadaise Londone pas draugę buvau ))
Paskutinį vakarą galvoju, gal reik vis dėlto laikrodį persisukt (seniai va kaip buvo, pats nepersisukinėjo. Daba kiek metų išvis laikrodžio nebeturiu ))) . Ir persukau. Ne į tą pusę. Skrydis anksti ryte. Prabundu, kažkaip įtartinai šviesu. Pažiūriu laiką - labai anksti. Guliu toliau. Paskui galvoju - ne, kažkas ne taip. Atsikeliu, nueinu pas draugę, žadinu ir klausiu - o kiek vis dėlto valandų?? Kaip šoko ana iš lovos.. lėktuvas už 40 minučių. Kaip lėkėm.. nu ale spėjom, dar neišskridęs buvo )) ir net įleido be jokių ten kalbų ))
Atsakyti

Hele mes nebuvome. MB nutarė kad nereikia  :) .

Luety kiek laiko atostogausit?

Spalio pradžioj ir mes Lenkijon-Slovakijon. Bo kiniečių šventės.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 14, 12:12)
Spalio pradžioj ir mes Lenkijon-Slovakijon. Bo kiniečių šventės.


Slovakijon ir aš norėčiau rudenį. Ir dar tris savaites atostogų šiaip turiu. Tik klausimas, kada galėsiu ištrūkt..
Atsakyti
Dusiuk,susitvarkei čekius už cukrų,bitėms?Man skmabina iš žemės ūkio skyriaus,rytoj paskutinė diena pristatyti,pažiūrėjau du čekiai po 10 kg.Ai tegul pasiunta,gauni ten kapeikas.Nesusitvarkysime šiemet.Pernai tik vieną kartą ir buvome susitvarkę. ax.gif
Nuo erkių turėtų duoti nemkamai vaistų,pirmininkas skambino kažkada vasarą,žadėjo..........
Na pagaliau atidavėme butą nekilnojamo turto agentūrai,gal iki šildymo išnuomuosime?
Sukamės kaip voverės rate,Dusiuk,man dar reiktų kokius 5 numesti kilogramus.Tada jausčiuosi kaip jaunystėje.Dabar 72,iki 67 būtų pats tas. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 14, 10:12)
<p>Hele mes nebuvome. MB nutarė kad nereikia  smile.gif .</p><p>Luety kiek laiko atostogausit?</p><p>Spalio pradžioj ir mes Lenkijon-Slovakijon. Bo kiniečių šventės.</p><p></p>


Mes nuo 24d iki spalio 4d,o jei patiks ir visai negrysiu ax.gif biggrin.gif ,kas man nei vaikai,nei darbai.
Atsakyti

Mes nuo 24d iki spalio 4d,o jei patiks ir visai negrysiu ax.gifbiggrin.gif,kas man nei vaikai,nei darbai.

 Laisvai gali iki vasaros likt )))

Atsakyti

Nėra net priešnuodziu nuo angiu. Gydymas tik simptominis

Nes jos nėr pavojingos. Apart  jei sualergizuoja..

Atsakyti

Grybų šaldytų šiek tiek suvalgom. Tiesiog pakeph kaip ir šiaip virtus. Džiovinti eina į barščius, per Kūčias prie silkės arba dar į padažą ant kepsnių. Bet tėvai džiovina tik baravykus.

Atsakyti

Šiabd padariau truputį nevirtų tarkuotų burokėlių mišrainės. Jaučiu reiks kartot 😃

Atsakyti

Šiabd padariau truputį nevirtų tarkuotų burokėlių mišrainės. Jaučiu reiks kartot 😃

Receptą į studiją 😆

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Ingrida ir aš nesusitvarkiau popierių bičių maitinimo paramai. Nedaug avilių taigi pas mane.
Gaučiau 20 Eur, o kuras ir laikas kainuoja ax.gif
Dėl svorio :+3 kg daugiau negu jaunystėje yra puiku , taigi raukšlių mažiau mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif

Kažkada dariau mišrainę iš žalių burokėlių pavargau tarkuoti . Skaniausi burokėliai man su obuolių sultimis . Daugiau nieko nededu.
Dideli ko tai šiemet užaugo , nes prastai sudygo bigsmile.gif Žalių nesuvalgysim jau matau , teks dalį kimšti į stiklainius.

Mano svajonė praleisti žiemą šiltesniam klimate. MB darbas toks , kad galėtų. Čia aš biški stabdis.
Bet aš atostogų turiu prisitaupius virš 50 dienų smile.gif Pagal raidę galėčiau netgi nedirbti tongue.gif .
O jei ne mano darbas - taigi vaikai užauginti , senų tėvų nebeturim ... Niekuo rūpintis nereikia. Tik kate.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 15 rugsėjo 2023 - 07:20