Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Muka @ 2023 09 12, 10:09)
Dirbs iš namų  mirksiukas.gif



aha, gerai būtų. Skandalas iš nuomininkų pusės, nes pas juos prekyba, tūkstantiniai nuostoliai..
Paskambinau į ESO, gal galima atidėti ar sutrumpinti kažkaip tą laiką. Pasakė 'Nediskutuotinas klausimas".

Tiaap, kaime darbų nemažėja visai.. pas mus dar bulbiakasis laukia šį savaitgalį. Aina nakum, kai pagalvoju )) ten tiek bulvių. Krepšys iš dviejų krūmų. O aštuonias vagas mamikė pasodinus. Užsiknisim nurinkinėt ir tampyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 12 rugsėjo 2023 - 09:29
QUOTE(saintlina @ 2023 09 12, 11:26)
aha, gerai būtų. Skandalas iš nuomininkų pusės, nes pas juos prekyba, tūkstantiniai nuostoliai..
Paskambinau į ESO, gal galima atidėti ar sutrumpinti kažkaip tą laiką. Pasakė 'Nediskutuotinas klausimas".

Tiaap, kaime darbų nemažėja visai.. pas mus dar bulbiakasis laukia šį savaitgalį. Aina nakum, kai pagalvoju )) ten tiek bulvių. Krepšys iš dviejų krūmų. O aštuonias vagas mamikė pasodinus. Užsiknisim nurinkinėt ir tampyt.

ai jeigu nuomininkai tai... man buvo taip pernai, tai kavinė raudojo:( bet sutvarkė per 4 valandas o žadėjo irgi iki 18 val.
Jooo jeigu šitiek užauga tai tikrai nakum unsure.gif man iš 8 kg koks 40 kg max ir užteks mums iki pavasario ax.gif
Atsakyti
Labaryt,
pagaliau atveso,ir nukrapino lietutis.Pilna to zodzio reiksme-nukrapino.Saule lenda,nu ir gerai,man smagiau gyvent.
Kur sodinom bulves ,kai nuemem svogunus,i ta ploteli,turejau is parduotuves rausvu bulviu,sudygusiu,tai ispjausciau gabaliukais,po 1 uzuomazga kubelyje,viso 11 bulviu,isdalinau i vageles,tai jau nukasem 2 kibirus ir dar vienas liks.Neblogai ir greit uzaugo.Apsimoka tikrai isnaudot dirva dar karta.
Mes bulviu valgom retai,mazai,tai mums ilgam uztenka.
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 09 12, 10:39)
ai jeigu nuomininkai tai... man buvo taip pernai, tai kavinė raudojo:( bet sutvarkė per 4 valandas o žadėjo irgi iki 18 val.
Jooo jeigu šitiek užauga tai tikrai nakum  unsure.gif man iš 8 kg koks 40 kg max ir užteks mums iki pavasario  ax.gif


labai tikiuosi ir aš, kad sutvarkys greičiau.

Tu labai protingai pasodinai. O mano mamikė gi sodino keturis maišus ir nutarė, kad mažai bus. Tai dar dvi vagas dasodino. Kur reiks dėt, neįsivaizduoju. Suvalgyt tiek neįmanoma.
Atsakyti

Šiandien darbe teko bendraut su žmogum vardu Ėgonis 🤔. Ir sugalvok tu man tokį 

Atsakyti
https://www.part.lt/...f4371568811.jpg
Būčiau ir pilną kbirą priuogavųsi,bet kai angį pamačiau,dingo noras.Dar su kedais į pelkę išėjau,su guminiais taip sunku.Už tai grybų............mamai atidaviau visas lepšes,raudonikius,sau tik baravykus ir visi sveiki. bigsmile.gif Kaimyną sutikau grįždama,su dviem krepšiais,jau pradėjo dygti baravykai kitame miške.Eina sau,jau ir džiovyklė,orkaitė užkišta,tebe kepa su sviestu. ax.gif
https://www.part.lt/...22669d6cb93.jpg
Atsakyti

Aina peklon, kojos mano nebūtų net toj pusėj, kur angių gali būt..

Atsakyti

O kokia graži gyvatė 😍

O jūs suvalgot grybus tokiais kiekiais? Aš tai pastebėjau kad neverta jų daug rinkt. Nes  paskui nieks nenori nei džiovintų nei šaldytų. 

Atsakyti
Džiovintus sudėsiu prie kalėdinių dovanų.Keptus svieste kažkaip suvalgome.Va marinuotų,tai niekas nevalgo. ax.gif
Tai jau einant linija,mama dar matė vieną angį,važiuojant grybauti,žaltys vinguriavo per kelią.Giria lieka giria,didinga. wub.gif
Kad būtų kur dėti grybus,kasdien galėčiau grybauti.Dabar kaimynas užbizino su dviem krepšiais. rolleyes.gif
Ranka nuo gyvatės buvo kažkur 10 cm.Dar su mb apkalbėjome iš vakaro,sako nemirtinas kirtis pas mus angis,per porą valandų davažiuočiau iki ligoninės gal?Sako kitiems iš viso tik patinimas būna? mirksiukas.gif
Atsakyti

Nėra net priešnuodziu nuo angiu. Gydymas tik simptominis

Atsakyti
Labas rytas,
Nesu sutikusi gyvatės, tik žalčių. Manau nemalonu būtų grybauti ar uogauti. Su tais grybais taip jau yra- reikia nepamiršti , kad jų yra smile.gif Tada sunaudosi. Žinoma , džiovinti grybai ne džiovinti obuoliai - vaikas saujos nepasims suvalgyti. Gaspadinės reikalai.
Paskutinė karšta diena? Rytoj lietų žada ?
Luety , ką mezgi ? Aš tai vis kojines, tris poras turiu pradėtų.
Daug darbo šiandien , vakare sportas ir reikia iki Prienų nuvažiuoti, duonelę priduoti kulti . Vėl bus diena tekinom , tekinom ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 13 rugsėjo 2023 - 07:28
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti