Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Amadėja* @ 2023 09 06, 20:03)
<p>Aš tai su fanarais. Prieš porą d.plojausi į terasos stiklą... nosis patinus, pamėlus, bet nieks nebėgo, tai nutariau, kad nelūžo 😂</p><p></p><p>Įstiklinta praeitą sav. Nepratus. Skubėjau...</p><p></p><p></p>


oho.. nepasisekė. Sveik 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2023 09 06, 15:35)
<p>Hotels.com dar yra </p>


ačiū. Užmečiau akį. Dar mažiau siūlo nei bookingas ))
Bet parašiau į vieną viešbutį, ten kaip ir pet allowed, bet tik tuose kambariuose, kur grindys plikos. Tie kambariai kur su kilimais - jau nebe friendly. Užklausiau, ar duotų carpeted room šuniui, kuris bijo slidžių grindų ir užgarantavau, kad nepriplaukins smile.gif Tai atsakyme pasiteiravo, kurią dieną norim atvykti. Gal toliau pasakys, kad vietų neturi smile.gif ale bent iškart neatrėžė, kad neduos.
Mb atsipūtęs sėdi, sako - kam tu čia ieškai, vietoj rasim, viešbučių pilna. Bet man gerokai ramiau, kai žinau, kad yr konkrečiai kur važiuoti. Tuo labiau svetimoj šaly.
Atsakyti

O kaip tu garantuosi, kad nepriplaukins?😁 juk neįmanoma su tokiu kailiu ant kilimo nepalikti plaukų. Net mano mikro šuniukas jų palieka nnn

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 06 rugsėjo 2023 - 21:49

Matosi ant tamsaus kilimo labai gerai. Tai jei bus vienas kitas plaukas - nuimsiu. Bet šiaip kiek kur važiavom - na nelieka tų plaukų iš tikrųjų. Yr buvę, kad ir akinių ėjo pasiimt tvarkytoja, nes negalėjo patikėt, kad po tokio šuns nesimato jokio kailio. 

Šiaip galiu ir savo paklodę pasiimti jam prie lovos patiesti miegot.

Ir iššukavau šiandien gerai )

Atsakyti

O  ne paprasčiau jums per atostogas palikt jį su sūnumi kelias dienas?

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labos smile.gif

Plaukuosenai kapitalinis padarytas, ačiū die kas 5 mėn reikia tai daryti ax.gif paskui tik fasadą patvarko ax.gif prieš atostogas dar pakirps ir paskui dažysiu tik po atostogų ax.gif
O aš niekad nesupratau kaip galima lyginti augalų auginimą skirtingose pasaulio vietose, juolab jau Klaipėdos kraštas skiriasi nuo Kauno smile.gif Kaštonai ir tie žydi Klaipėdos krašte savaite dviem vėliau ax.gif
Aninanda eina sau blink.gif gal reikėjo peršviesti doctor.gif . Turiu tokį klausimą ax.gif gal žinai Kaune kokį ortopedą traumatologą dirbanti su pėdomis, mortono neuroma operuota ir atsirado antra, ir kita koja ne kažką....turiu siutimą 4u.gif
Ingrida tu su vaizdais žudai dievaž, tikrai mažu palėkti iki miško a nuš...juolab auga jau pievoje pievagrybiai.
Luety ech fainai paplaukioti wub.gif mėgstu anksti ryte į jūra niurktelti o paskui pasvajoti su kavos puodeliu bevėpsant į jūrą wub.gif na bet čia taip būna turkuose...
Saitnlina, na ar tikrai galėtum lesiu palikti kitiems ? mirksiukas.gif
Visoms gražios dienos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 07 rugsėjo 2023 - 06:52
QUOTE(Anidanda @ 2023 09 06, 23:12)
<p>O  ne paprasčiau jums per atostogas palikt jį su sūnumi kelias dienas?</p>


nelabai.. anas visas reikaluose, grįžta labai vėlai. Porai dienų palikčiau, bet keturioms-penkioms jau nenoriu.
Be to, yr problema namie kai manęs nėr - šuo neėda, nelaka, nemiega, tik žiūri į duris. Čia mb taip sakė )
Atsakyti
Labos,
Vakar padariau adžika. Iš pusės normos ir tai labai daug gavosi. Lauksiu kaip šeimyna įvertins ax.gif
Saintlina, žinok dažnai internetu užsakant viešbutį buna žymiai pigiau . Mums paskutinį kartą taip buvo Taline biggrin.gif pati registratorė pasiūlė... Kam permokėti , jei gali sutaupyti ?
Tai žinoma, kad auginimo sąlygos pas visus skirtingos.
Šiemet vėliau sodinau šiltnamyje,nes nenormalios šalnos buvo . Paprastai balandžio pabaigoj ar pirmą gegužės savaitę. Jei normalus pavasaris. Bet yra buvę šalnos rugsėjo 8 mano kaime. Kai visas derlius pasibaigė ... ramybė . Šiemet mažiau derliaus , kas labai džiugina. Mažiau prie puodų stovėti reikia tongue.gif
Muka , pas mane du šalavijai pražydo ružavai . Galėsiu vieną Tau atvežti .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 07 rugsėjo 2023 - 07:29

Labos smile.gif Plaukuosenai kapitalinis padarytas, ačiū die kas 5 mėn reikia tai daryti gif[/img] O aš niekad nesupratau kaip galima lyginti augalų auginimą skirtingose pasaulio vietose, juolab jau Klaipėdos kraštas skiriasi nuo Kauno Kaštonai ir tie žydi Klaipėdos krašte savaite dviem vėliau ax.gif Aninanda eina sau ax.gifgal žinai Kaune kokį ortopedą traumatologą dirbanti su pėdomis, mortono neuroma operuota ir atsirado antra, ir kita koja ne kažką....turiu siutimą 4u.gif Ingrida tu su vaizdais žudai dievaž, tikrai mažu palėkti iki miško a nuš...juolab auga jau pievoje pievagrybiai. Luety ech fainai paplaukioti wub.gifmėgstu anksti ryte į jūra niurktelti o paskui pasvajoti su kavos puodeliu bevėpsant į jūrą wub.gifna bet čia taip būna turkuose... Saitnlina, na ar tikrai galėtum lesiu palikti kitiems ? mirksiukas.gif Visoms gražios dienos smile.gif
Čia ne aš atsitrenkiau į stiklą, o amadeja 😄. Žinok kauniečių gydytoju nepažįstu, tai negaliu parekomenduot. Bet is principo tavo liga nėra kažkokia lb sudėtinga, tai bet kuris turėtų mokėt operuot. Tau dar vidpadzius reikia būtinai nešiot 

nelabai.. anas visas reikaluose, grįžta labai vėlai. Porai dienų palikčiau, bet keturioms-penkioms jau nenoriu. Be to, yr problema namie kai manęs nėr - šuo neėda, nelaka, nemiega, tik žiūri į duris. Čia mb taip sakė )
Mūsiškis irgi neėda ir liūdi. Bet tik pora dienų. Paskui prisitaiko. Mama sakė, nes mes pas ją paliekam per atostogas.
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 09 07, 09:37)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73100020" data-time="<a href="> Labos vartotojo įkelta nuotrauka Plaukuosenai kapitalinis padarytas, ačiū die kas 5 mėn reikia tai daryti gif[/img] O aš niekad nesupratau kaip galima lyginti augalų auginimą skirtingose pasaulio vietose, juolab jau Klaipėdos kraštas skiriasi nuo Kauno Kaštonai ir tie žydi Klaipėdos krašte savaite dviem vėliau vartotojo įkelta nuotrauka Aninanda eina sau vartotojo įkelta nuotraukagal žinai Kaune kokį ortopedą traumatologą dirbanti su pėdomis, mortono neuroma operuota ir atsirado antra, ir kita koja ne kažką....turiu siutimą vartotojo įkelta nuotrauka Ingrida tu su vaizdais žudai dievaž, tikrai mažu palėkti iki miško a nuš...juolab auga jau pievoje pievagrybiai. Luety ech fainai paplaukioti vartotojo įkelta nuotraukamėgstu anksti ryte į jūra niurktelti o paskui pasvajoti su kavos puodeliu bevėpsant į jūrą vartotojo įkelta nuotraukana bet čia taip būna turkuose... Saitnlina, na ar tikrai galėtum lesiu palikti kitiems ? vartotojo įkelta nuotrauka Visoms gražios dienos vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote> Čia ne aš atsitrenkiau į stiklą, o amadeja 😄. Žinok kauniečių gydytoju nepažįstu, tai negaliu parekomenduot. Bet is principo tavo liga nėra kažkokia lb sudėtinga, tai bet kuris turėtų mokėt operuot. Tau dar vidpadzius reikia būtinai nešiot <p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="saintlina" data-cid="73100022" data-time="<a href="> nelabai.. anas visas reikaluose, grįžta labai vėlai. Porai dienų palikčiau, bet keturioms-penkioms jau nenoriu. Be to, yr problema namie kai manęs nėr - šuo neėda, nelaka, nemiega, tik žiūri į duris. Čia mb taip sakė )</blockquote> Mūsiškis irgi neėda ir liūdi. Bet tik pora dienų. Paskui prisitaiko. Mama sakė, nes mes pas ją paliekam per atostogas.

Ups sumaišiau smile.gif Amadėja 4u.gif
na nėra sudėtinga, operavo jau 5 metai po, trys pirštai nutirpę, būna, kad išsukinėja pirštus ir t.t., per vidurį būna taip diegia, kad nors kauk... o kitiems viskas OK, čia kaip mano bendradarbiui klubą keitė, jau metai su virš dar nejaučia kojos, Gudas jau berods trečia kart operuoja... taip kad....

Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 07, 09:29)
Labos,
Vakar padariau adžika. Iš pusės normos ir tai labai  daug gavosi. Lauksiu kaip šeimyna įvertins  ax.gif
Saintlina, žinok dažnai internetu užsakant viešbutį buna žymiai pigiau . Mums paskutinį kartą taip buvo Taline  biggrin.gif pati registratorė pasiūlė...  Kam permokėti , jei gali sutaupyti ?
Tai žinoma, kad auginimo sąlygos pas visus skirtingos.
Šiemet vėliau sodinau šiltnamyje,nes nenormalios šalnos buvo . Paprastai balandžio pabaigoj ar pirmą gegužės savaitę. Jei normalus  pavasaris. Bet yra buvę šalnos rugsėjo 8 mano kaime. Kai visas derlius pasibaigė ... ramybė . Šiemet mažiau derliaus , kas labai džiugina. Mažiau prie puodų stovėti reikia  tongue.gif
Muka , pas mane du šalavijai pražydo ružavai . Galėsiu vieną Tau atvežti .

mažu ir pas mane kiti pražys, dabar vazoniukuose išpikiuoti pavasarį jau sodinsiu.
Atsakyti

Ups sumaišiau smile.gifAmadėja 4u.gif na nėra sudėtinga, operavo jau 5 metai po, trys pirštai nutirpę, būna, kad išsukinėja pirštus ir t.t., per vidurį būna taip diegia, kad nors kauk... o kitiems viskas OK, čia kaip mano bendradarbiui klubą keitė, jau metai su virš dar nejaučia kojos, Gudas jau berods trečia kart operuoja... taip kad.... Papildyta: mažu ir pas mane kiti pražys, dabar vazoniukuose išpikiuoti pavasarį jau sodinsiu.
O nešiojai vidpadzius po operacijos? Nes būtinai reikia 

Šiaip komplikacijoa ir liekamieji reiškiniai yra lb individualu. Niekas deja negali garantuotai, kad jų nebus 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 07 rugsėjo 2023 - 08:23
QUOTE(Anidanda @ 2023 09 07, 10:22)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73100037" data-time="<a href="> Ups sumaišiau vartotojo įkelta nuotraukaAmadėja vartotojo įkelta nuotrauka na nėra sudėtinga, operavo jau 5 metai po, trys pirštai nutirpę, būna, kad išsukinėja pirštus ir t.t., per vidurį būna taip diegia, kad nors kauk... o kitiems viskas OK, čia kaip mano bendradarbiui klubą keitė, jau metai su virš dar nejaučia kojos, Gudas jau berods trečia kart operuoja... taip kad.... Papildyta: mažu ir pas mane kiti pražys, dabar vazoniukuose išpikiuoti pavasarį jau sodinsiu.</blockquote> O nešiojai vidpadzius po operacijos? Nes būtinai reikia 
<p>Šiaip komplikacijoa ir liekamieji reiškiniai yra lb individualu. Niekas deja negali garantuotai, kad jų nebus </p>

nenešioju, nes niekas nerekomendavo...žinau todėl Pocius ir neoperavo verysad.gif bet jau vaikščioti negalėjau pastebėjau, kad koja statau į vidų
Atsakyti