Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Luety @ 2023 09 04, 12:08)
paskaiciau amerikonu komentarus po varzybu,supratau,kad daugiau nei puse amerikos nezino kur yra Lietuva,ir tas gerai,nes dabar ieskos zemelapyje,kas cia tokie

,bet serbam ivarem baimes manau,parodem,kad galim nugalet ir juos.

Pas mus karsciu savaite iki 31.Nenoriu,man buvo gerai iki siol 22,-23.Nepasirinksi.Uztai dangus melynas,nei debesiuko,debesu darytojai atostogose matyt. tongue.gif  tongue.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


tai visų pralaimėjusių tokie pat komentarai ))) ir graikų, ir juodkalniečių - visi kiti kalti )
Vakar skaičiau serbų pasisakymus forume, tai rašo, kad geriau būtų kliuvę su Amerika žaist nei su Lietuva )) bet dar neaišku kaip ten bus, vis tiek serbai labai stiprūs.

ui, man jau ir 25 karšta, ypač kai saulė plieskia. O 31.. ne ne, nes pagalvot baisu. Galvojam su mb pavažiuot kur nors keturiom-penkiom dienom jo gimtadienio proga. Pradžioj galvojau apie Slovakijos kalnus ar Čekiją, bet tai ten +27 rodo. Tai dabar svarstau apie Estiją smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labos iš ryto:)

Ingrida kada tau pas doktorus? Noriu grybauti bet ne tik grybauti bet ir rasti grybų..mažu gal jau pradės dygti ax.gif
Dusia ačiu už pasidalinta info apie svogūnus 4u.gif jau papirkau 4u.gif jaučiu sodinsiu su česnakais spalio antroje pusėje smile.gif
Na sode nieks nekruta greitai nei aš nei darbai ....
Saintlina su mocu lėksite iki Estijos?
Luety skaičiau ir kvatojau, kaip ketvirtame kėliny jau valerijankė ėjo į trasą biggrin.gif
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Šiemet ne riešutų metai ? Graikinių yra, lazdyno mažai . Nušalo lazdynai ? Kokius 7 krūmus už tvarto pasodinus. Lazdynas taigi mėgsta pavėsį. Porą pirktų, kiti iš miško parvežti.
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 09 05, 09:04)


Ingrida kada tau pas doktorus? Noriu grybauti bet ne tik grybauti bet ir rasti grybų..mažu gal jau pradės dygti ax.gif


Ketvirtadienį pas onkologę,spalio 11 mrt.Neskubu pas medikus.Niekas čia greitai nevyksta. mirksiukas.gif Tuo pačiu į kirpyklą,užsirašiau,šeštadienį balius laukia,jei ne balius kažin ar eičiau į kirpyklą?Jau kasas užsiauginau. biggrin.gif
Šiandien lekiame į meistą užsipirkti maisto iki krepšinio,gal spėsime? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 05, 10:09)
Labas rytas,
Šiemet ne riešutų metai ? Graikinių yra, lazdyno mažai . Nušalo lazdynai ? Kokius 7 krūmus už tvarto pasodinus. Lazdynas taigi  mėgsta pavėsį. Porą pirktų, kiti iš miško parvežti.
Gražios dienos 4u.gif

na lazdynu turime tik raudonlapį tai iš jo kaip iš ožio pienas, va graikinis lyg neblogai...tik jau voverės suka ratu, jaučiu pralaimėsime kovą blink.gif
Ingrida aš ryt plaukuosena tvarkausi, reikia jau kapitalinio verkiant smile.gif O balius šumnas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 05 rugsėjo 2023 - 08:21
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 05, 09:09)
Labas rytas,
Šiemet ne riešutų metai ? Graikinių yra, lazdyno mažai . Nušalo lazdynai ? Kokius 7 krūmus už tvarto pasodinus. Lazdynas taigi  mėgsta pavėsį. Porą pirktų, kiti iš miško parvežti.
Gražios dienos 4u.gif


nei vieno riešuto nėr. Nei graikiškų, nei lazdynų. Viskas nušalę.
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2023 09 05, 09:04)

Saintlina su mocu lėksite iki Estijos?



ne, su šuniu ))
ir tai jei mb staiga nesugalvos, kad darbų negali atidėt..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 09 05, 10:02)
nei vieno riešuto nėr. Nei graikiškų, nei lazdynų. Viskas nušalę.
Papildyta:
ne, su šuniu ))
ir tai jei mb staiga nesugalvos, kad darbų negali atidėt..


Vadinasi ir pas mane nušalo . Nes pernais lazdyno du krepšius priskynė ...

Saintlina mergelė pagal zodiaką tavo MB ?
Maniškio gimtadienis už poros savaičių tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 05 rugsėjo 2023 - 09:45
QUOTE(Muka @ 2023 09 05, 07:19)
na lazdynu turime tik raudonlapį tai iš jo kaip iš ožio pienas, va graikinis lyg neblogai...tik jau voverės suka ratu, jaučiu pralaimėsime kovą  blink.gif
Ingrida aš ryt plaukuosena tvarkausi, reikia jau kapitalinio verkiant  smile.gif O balius šumnas  ax.gif
.


Kas cia,kirpimosi savaite?AS irgi penktadieniui turiu uzsirasius biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Labas rytas,


QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 05, 08:33)
Vadinasi ir pas mane nušalo . Nes pernais lazdyno du krepšius priskynė ...

Saintlina mergelė pagal zodiaką tavo MB ?
Maniškio gimtadienis už poros savaičių  tongue.gif


Mano dukra Mergele,bet ant smaigalio su Svarstyklem.

Saintlina,per kur ziuri krepsi?Pirkai,ar per kompa?Pas broli ziurejom is kompo i TV,bet brolis dirba ir nezinau kur ieskot.Iejau i world cup basketball,bet kol kas nesimato net anonso.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 09 05, 11:59)
Kas cia,kirpimosi savaite?AS irgi penktadieniui turiu uzsirasius biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Labas rytas,
Mano dukra Mergele,bet ant smaigalio su Svarstyklem.

Saintlina,per kur ziuri krepsi?Pirkai,ar per kompa?Pas broli ziurejom is kompo i TV,bet brolis dirba ir nezinau kur ieskot.Iejau i world cup basketball,bet kol kas nesimato net anonso.

gal čia rodys:
https://www.basketne...tiesiogiai.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 05 rugsėjo 2023 - 10:10
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 05, 10:33)
Saintlina mergelė pagal zodiaką tavo MB ?
Maniškio gimtadienis už poros savaičių  tongue.gif


mergelė smile.gif už trijų dienų gimtadienis smile.gif
Atsakyti
Mukute,aciu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif victory.gif
Atsakyti