Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pas mus naktį +9 buvo. Teko kaldrą išsitraukt, abo Lesius vis į kiemą kursavo, tai palikau duris atidarytas, kad nereiktų keltis įleist/išleist :) 

Atsakyti
Dusiuk,kepu,kurasanus(ačiū Mukutei),pamėgau,laukia obuolių pyragas,kibinai.laukiu dukros su žentu.
Paliks man šanūką mėnesiui,turėsiu ką veikti,įleisti-išleisti,Saintlina,kartu įleidinėsime. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ryte kaime buvo +11. Vakar vakare dar palyjo, ko pasekoje lauke agurkai ima gelsti. Šalta+ šlapia=ligos ... Man gana ax.gif Šiltnaminiai kol kas nenumirę, jei dar nupuršksiu kokiais tai natūraliais burtais vakare , gal iki spalio turėsiu valgymui? Arba ne ...
Ingrida , kaip visada pyragus kepa biggrin.gif Aš pietums jautienos troškinį ketaus puode, kepsninėj. Mėsa , prieskoniai , svogūnai , česnakai , čeri pomidorai , čiliukas ir daug paprikos. Jokio vandens ... Vakar pamačiau tokį receptą , sužavėjo tongue.gif

Apie bulbas, kas netingit paklausykit :

https://www.facebook...042603530431246

Saintlina Lesius nebebijo ? Nebelipa į lovą?
Mano katė aną naktį lipo pas mane miegoti . Bo peliukas kažkur krebždėjo ... Matyt bijojo. Nesijuokit biggrin.gif mirksiukas.gif Pasirodo peliukų saldainių dėžutės jau buvo tuščios, papildžiau . Anksti šiemet triobon lenda ax.gif





Atsakyti
Su pergale pries amerikonus!!!!!!!
Atsakyti

Valiiooooo!!!! 

Šampę turėtų nuo šios minutės ne tik pardavinėt, bet dovanai dalint!!!! 

:lietuva:  :lietuva:  :lietuva:  :lietuva:​ 

Atsakyti

Su pergale pries amerikonus!!!!!!!

 

YES YES YES!!!

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
labai gražus ruduo Ingridos kavos paveikslėlyje wub.gif
Atsakyti
Aš jau po grybų.Anksti nuvažiavau,paskui dar bent dvi mašinos.Pilna šūkaujančių miške.Spėjau kiek prilaupyti baravykiukų.Jei visi nelaupytume,kiek dar priaugtų. bigsmile.gif Reikia ieškoti naujų vietų. ax.gif Bet vis laiko pritrūktų.Čia arčiausia namų. mirksiukas.gif
Žiūrėjome vakar irgi krepšį.Net mezginį numečiau,paskutinį kėlinį,per aštru jau buvo. mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mus tik voveruškos, anijokio baravykiuko.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 09 03, 15:44)
<p>Valiiooooo!!!! </p><p>Šampę turėtų nuo šios minutės ne tik pardavinėt, bet dovanai dalint!!!! </p><p></p><p> lithuania.gif  lithuania.gif  lithuania.gif  lithuania.gif​ </p>

Laba ryta,

nenurimsta aistros internete del krepsine,paskaiciau amerikonu komentarus po varzybu,supratau,kad daugiau nei puse amerikos nezino kur yra Lietuva,ir tas gerai,nes dabar ieskos zemelapyje,kas cia tokie ir suzinos,kur yra Lietuva. biggrin.gif biggrin.gif
Antra,amerikonai nemoka garbingai pralost,kolioja treneri ir zaidejus. biggrin.gif biggrin.gif
As buvau nustebus,kad nelabai zymus vardai komandos zaideju taip sutartinai zaide.Puiki komandos atmosfera,trenerio taktika.Visa laika,keite zaidejus,kad palaikyt dideli zaidimo tempa,kuri zaidzia amerikonai.Patiko,kad pagaliau turime pilna atsarginiu suoleli ,nenusileidzianciu pagrindiniams zaidejams meistriskumu.Visi turi gera forma ir pajegus atstovet pagrindinius zaidejus.
Pradzioj mezgiau,bet antro kelin io gale iskrito mezginys is ranku,treciam keliny sedejau,kaip ant adatu,ketvirtam jeu geriau valerijanka. biggrin.gif biggrin.gif Bet reziume,puikus zaidimas,grazus machas,ilgai atsiminsiu,ieis i isrtorija,antra karta nugalejom amerikonus.Nors pati zaidimo baigtis neturejo jokios reiksmes turnyrinej lentelej,bet serbam ivarem baimes manau,parodem,kad galim nugalet ir juos.Te laimina Dievas lietuvius tolimesneje ju kovoje. 4u.gif 4u.gif
Pas mus karsciu savaite iki 31.Nenoriu,man buvo gerai iki siol 22,-23.Nepasirinksi.Uztai dangus melynas,nei debesiuko,debesu darytojai atostogose matyt. tongue.gif tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Lietuvą debesų darytojai vėl pamiršo . Iki rugsėjo 15 jokio lietaus nežada. Ir aplamai labai gerą orą rugsėjui žada. Jei nepasikeis. Grybų mano kraštuos nebus...
Neturiu jokio "skanaus" mezginio. Galvoju ką čia prigriebti , kad daug skaičiuoti nereikėtų . Noriu rimtesnio mezginio , kokio megztuko ... Dabar tik kojinės ir nėrimas .
Žinau , kad kojinės ištirps prieš žiemą - reikės vaikam ir vaikų draugams, ir saviems draugams. Man taigi negaila, išdovanoju
Kaime liko 101 darbas nepadirbtas. Bet mergos sutvarkytos , pamaitintos . Dabar po kokios savaitės ar pusantros damaitinsiu . Perai baigs ristis , bus laisvos vietos. Kitą savaitę jau galėsiu duonelę vežti kulti . Man geriausias bičių produktas . Šaukštas duonelės ir bistra kaip voveriukas ...
Atsakyti