Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Vien dėl ES, mūsų emigrantai gali db gyvent toj pačioj UK ir kurt ten savo ateitį. Todėl itin nesuvokiama, kai jie tampa prieš ES 😁. 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 09 01, 10:59)
<p>Na čia įkeli kaip šaltinį respublikos portalą. Tai jau sory, jokie ten ne tyrinėjimai. Ten ruskių finansuojama propaganda ir dezinformacija ištisai
</p><p>O Lietuvos įstojimas į ES buvo apskritai didžiausias progresas po nepriklausomybės. Jei ne tai, sedetume db visiškam užpakaly,ir būtumėm priklausomi nuo rusofasistu ekonomikos bei jų malonės </p>

Respublikoje yea straipsnis aktoriaus Ramanausko,labai pozityvus ir puikus.Nuo kada Respublika ruskiu laikrastis.Nustokit but rusofobemis ir visur matyt tik rusus.As nerisu to straipsnio nei su kuo,tik pasidalinau puikiom izvalgom.Jus nesutinkat su aktoriaus pamastymais.Jis kliedi? bigsmile.gif

QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 01, 13:40)
Ir man labai nesinorėtų , kad mano vaikaičiams tektų su kuokomis mamutus medžioti... Labai labai nesinorėtų . Nuoširdžiai .
O apie "tikėjimą" , turėjau ką kitą galvoje. Ne bažnyčia ar kunigus.
Pagal Luety burbulą tai  lietų, sausrą, gaisrus , vėjus - viską reguliuoja koks tai žmogus . Supergalių turintis...  aplamai gamta neturi jokių galių. Ko superžmogus nori taip ir yra.

Geriausia diena buvo kai mano vaikai baigė vidurinę.  Rašiau apie tai. Nepasiilgstu visai.

Stojimas į ES turi savų pliusų ir savų minusų ... Pliusų gal daugiau . Vaikai galėjo baigti geresnius mokslus negu LT. Mes galim pigiau ir paparasčiau keliauti . Minusai  - padaugėjo valdininkų , ataskaitų ir kito "brudo " . Būtų smagiau, kad ne tokia uoli valdžiukė pas mus siautėtų.
Luety  tokia yra pasaulio tvarka , Europa paseno ...
Kai moterys nebenori gimdyti, o vyrai  kariauti šalis žlugusi. Europa tokia...


Neturiu jokio burbulo ir kas cia per zodis.Pasiskaityk apie HAARP'a.Ypac tuos straipsnius,kur yra trinami fact chekeriu.
Del Europos pasenejimo nesutinku.Kuo blogai sena Europa?Arb tik nauji zemynai,salys ,valstybes yra gerai?Cia ne tame esme.Esme valdyme.
Tavo manymu,reikalingas karas,sukretimas,nuskurdinimas europos,todel,kad ji sena,paseno zmones?Kas?paseno zemynas?Nesupratau.Senu zemynu nera,yra propaganda,valdziazmogiai,kurie skurdina zmones,salis.


QUOTE(Anidanda @ 2023 09 01, 13:45)
<p>Vien dėl ES, mūsų emigrantai gali db gyvent toj pačioj UK ir kurt ten savo ateitį. Todėl itin nesuvokiama, kai jie tampa prieš ES 😁. </p>


Emigracija vyksta visame pasaulyje.Taip sovietu valdzia draude tai,galejai emigruot tik i Rusija.
As nesu pries Europos sajunga,bet as pries jos politika.Viskas,kas gera buvo,yra,yra perversta ant galvos.
Tikiu kureju,bet ne baznycia,ne kunigais,as nesimeldziu baznyciai,as kalbuosi su kureju savo zodziais,o ne malda,kuri buvo kaitaliota simtus kartu,biblija Vatikano perrasyta simtus kartu.
Atsakyti

Respublikoje yea straipsnis aktoriaus Ramanausko,labai pozityvus ir puikus.Nuo kada Respublika ruskiu laikrastis.Nustokit but rusofobemis ir visur matyt tik rusus.As nerisu to straipsnio nei su kuo,tik pasidalinau puikiom izvalgom.Jus nesutinkat su aktoriaus pamastymais.Jis kliedi? bigsmile.gif


Neturiu jokio burbulo ir kas cia per zodis.Pasiskaityk apie HAARP'a.Ypac tuos straipsnius,kur yra trinami fact chekeriu.
Del Europos pasenejimo nesutinku.Kuo blogai sena Europa?Arb tik nauji zemynai,salys ,valstybes yra gerai?Cia ne tame esme.Esme valdyme.
Tavo manymu,reikalingas karas,sukretimas,nuskurdinimas europos,todel,kad ji sena,paseno zmones?Kas?paseno zemynas?Nesupratau.Senu zemynu nera,yra propaganda,valdziazmogiai,kurie skurdina zmones,salis.



Emigracija vyksta visame pasaulyje.Taip sovietu valdzia draude tai,galejai emigruot tik i Rusija.
As nesu pries Europos sajunga,bet as pries jos politika.Viskas,kas gera buvo,yra,yra perversta ant galvos.
Tikiu kureju,bet ne baznycia,ne kunigais,as nesimeldziu baznyciai,as kalbuosi su kureju savo zodziais,o ne malda,kuri buvo kaitaliota simtus kartu,biblija Vatikano perrasyta simtus kartu.

Nuo tada, kai juos ėmė finansuoti ruskiai  ir jie ėmė neigti krymo okupacija. Seniai jau jie čia demaskuoti, pasidomėk.

Jei ne ES, tu ir tavo vaikai nebūtumet db Anglijoj niekaip 

Atsakyti

Pvz

https://www.lrt.lt/n...ui-r-paulauskui

https://www.vz.lt/ri...ir-vakaro-ziniu

https://www.santaka.info/?sidx=64757

Atsakyti

Valiooo!!!  :lietuva:  :lietuva:  :lietuva:​ 

 

Čia aš krepšinį žiūrėjau, jeigu ką ))

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 rugsėjo 2023 - 16:28

Luety, skaičiau apie Haarp. Manau, kad tai egzistuoja, bet tai tikrai per brangi technologija, kad naudotų kiekvienam susibezdėjime. 

Atsakyti

Respublikoje yea straipsnis aktoriaus Ramanausko,labai pozityvus ir puikus.Nuo kada Respublika ruskiu laikrastis.Nustokit but rusofobemis ir visur matyt tik rusus.

Pozityvus? Bent aš to straipsnio pozityviu tikrai nepavadinčiau.

Na, aš tai pasakyčiau - atsimerk ir baik teisinti juos. Rusijos mylėti mes tikrai neturim už ką. 

Atsakyti

Ne visi žmonės tiki dievu. Ir net tikėjimas neapsaugo nuo ištvirkimo. Užtenka pasižiūrėti ką kunigai pridirbe yra.

Žmoniu padorumas ir vertybes nepriklauso nuo jo tikėjimo.

O kad geras lengvas gyvenimas žmonių neužgrūdina, o tik silpnina, tai čia akivaizdus faktas. Kita vertus, negi norėtume db savo vaikams tokių sunkumų, kaip karai, okupacijos, trėmimai ir pan. Vien tam kad jie būtų stiprus? Aš tai nenorėčiau 

Yra kitų būdų grūdintis, kad ir sportas, žygiai, darbas (vaikams). 

Atsakyti

Pozityvus? Bent aš to straipsnio pozityviu tikrai nepavadinčiau. Na, aš tai pasakyčiau - atsimerk ir baik teisinti juos. Rusijos mylėti mes tikrai neturim už ką. 
Neturim. Ir jie darsyk tą įrodė net tiems, kurie netyčia buvo pamiršę, o šiaip pertolerantiški visuomet buvom...ir pernaivūs, kad žmonės geri, tik su valdžia nesiseka jiem. Aha
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 01 rugsėjo 2023 - 19:11
Luety taigi rašiau , kodėl Europa pasenusi. Moterys nebenori gimdyti , vyrai kariauti. Kita bėda , nėra lyderio su "kiaušiniais". Kai karas šalia labai matosi. Vienas buvo , greitai patraukė ...

PS aš tikinti . Kaip baba išmokė. Kodėl nepasiduodu erezijomis , svieto aiškintojams ir tt ? per daug knygelių peskaičiau smile.gif Apie tai kaip pasaulis surėdytas...
Na nusikalbėjo biški šventas tėvas Rusijoje. Bet jis tik žmogus ...


Atsakyti

 Kita bėda , nėra lyderio su "kiaušiniais". Kai karas šalia labai matosi. Vienas buvo , greitai patraukė ...
 Čia kuris? Iš uk?

 

Tas kur nusišnekėjo, tik žmogus, bet turintis milžinišką įtaką. Ir sako kalba dabar dar labiau įkvėpė atgaminti imperiją. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 rugsėjo 2023 - 18:51

.ir pernaivųs, kad žmonės geri, tik su valdžia nesiseka jiem. Aha

 

:sutinku:

Atsakyti