Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety , vienintelė pastaba - per daug suteiki galios žmonėms , per mažai tiki dievu .
Ištvirkimas Europoje privedė prie visiško neigalumo ... Geras gyvenimas užaugino silpnus žmonės. Be charakterio .
Nieko gero sovietai nepaliko ...
Atsakyti

r Europoj. Ispanijoj galioja musu Europos sveikatos korteles pirmai pagalbai suteikt,nes mes lietuviai,pasai lietyviski.O Ispanijoj bent kai kuriuose regionuose sveikatos prieziura nebloga,ilgiau pagyvenus,galima issipirkt draudima,arba gaut nemokama europos sajungos gyventojo numeri ir tuo paciu gydyma. As nekalbu,mergaites,ar kur galima atsiskaityt grynais ar ne.As kalbejau apie banku nora ir greitai ivest skaitmenine valiuta ir isimt grynuosius.Tu,kad ir turesi grynuju,negalesi atsiskaityt,joks verslas negales to naudot,kai tai isigales.I smulkmenas nesileisiu.Tiesiog visi pinigai bus banku ir kiek jie nores,ytiek tau leis naudotis,zinoma,padarant tave paklusniu,nes noresi valgyt,ruba nusipirkt. Del tikejimo,tai mokslu netikiu,tik tikiu mokslo tyrinejimais,pagrystais,su isdestymu,ka ir kaip istyre.Netikiu jokiais "expertais",netikiu oficialia ziniasklaida.Internetas dabar ziniu saltinis.O kur jus semiates zinias?Is TVe,LRTV, ir kt.jei jus nesinaudojat internetine info?Ten ,kur as skaitau,viskas yra isnagrinejima is oficialiu saltiniu,medziagos daugiau negu jus galite isivaizduot zmones atranda.Todel,kad domisi,kodel domisi,todel,kad nebesueina zinios ir darbai taip,kaip 2+2=4?Kyla daug abejoniu,kurias zmones nori issiaiskint,o ne plaukt pasroviui ir galvot ta,ka jiems sako radijas ar TV,kurie meluoja,nedasako,isvarto.Kai paklausai bent jau tokia ziniu pranesejps fraze:zmones galvoja ,kad jie nori balsuot uz asmeni,o is tikruju jie nori balsuot uz sarasa...ar kazkas panasaus ir dar daug daug perliuku galima atrast,bet ne cia svarbiausia.Svarbiausia noras suprast ir susigaudyt,kas vyksta pasaulyje,mane veda i paaiskinamos issamiai su saltiniais,ziniu ieskojimus,o ne tik isklausyma ir ejima tolyn.As taip nebemoku jau. biggrin.gif Kazkada mano sunus buvo kabalistas,vaziavo net i Izraeli i konferencija,kol ten jo zmonos sugebejimus nepanaudojo ir apgavo.Suzinoje,kad ji dailininke,pasiule bendradarbiaut iliustruojant knyga piesiniais vaikams kabalos tematika,prizadejo uzmoket,bet iki siol nieko,o knyga turi jau trecia tiraza.Pasidare nebesmagu tiket melagiais. Kad pasaulis turi pasikeist,tai nezinia,ar cia kurejo uzmislas ar globalistu. Ko ta Europa turejo pavargt?Nebutu sojuzo,gyventu nuostabiai.Ar LT pries 30 metu,isstojus is sojuzo turejo skolu?Turejo pramone,turejo elektone atomine,turejo zemes uki,kaip ir visa europa,o isikisus draugams is uzjurio,nebeturi nieko,nei lietuva,nei europa.Viskas pajungiama,visa rinka draugams is uzjurio.Europa pati save drasko,plesia per statytinius,patikimukus.As taip matau. Papildyta: Dabar sios dienos postu perziura biggrin.gifbiggrin.gif As visada tokius perku ir sodinu lapkricio,gruodzio menesi,kuo veliau,tuo geriau,tuo grazesni,ir tikrai geriau,kai nespeja sudygt,kol dar salta,o ypac is rudens. Man asmeniskai drambliniai nepasiteisino.Pirmais metais taip,bet ir tai,apsipila is isores galvute vaikais,tie vaikai lieka dorvoj,dygsta ,is ju niekom gero.Kitais metais is tu paciu seklu nebeisauga dideli.4u.gif4u.gif4u.gif
Na čia įkeli kaip šaltinį respublikos portalą. Tai jau sory, kokie ten ne tyrinėjimais. Ten ruskių finansuojama propaganda ir dezinformacija ištisai 
Atsakyti

Na čia įkeli kaip šaltinį respublikos portalą. Tai jau sory, jokie ten ne tyrinėjimai. Ten ruskių finansuojama propaganda ir dezinformacija ištisai

O Lietuvos įstojimas į ES buvo apskritai didžiausias progresas po nepriklausomybės. Jei ne tai, sedetume db visiškam užpakaly,ir būtumėm priklausomi nuo rusofasistu ekonomikos bei jų malonės 

Atsakyti

Luety , vienintelė pastaba - per daug suteiki galios žmonėms , per mažai tiki dievu . Ištvirkimas Europoje privedė prie visiško neigalumo ... Geras gyvenimas užaugino silpnus žmonės. Be charakterio . Nieko gero sovietai nepaliko ...
Ne visi žmonės tiki dievu. Ir net tikėjimas neapsaugo nuo ištvirkimo. Užtenka pasižiūrėti ką kunigai pridirbe yra.

Žmoniu padorumas ir vertybes nepriklauso nuo jo tikėjimo.

O kad geras lengvas gyvenimas žmonių neužgrūdina, o tik silpnina, tai čia akivaizdus faktas. Kita vertus, negi norėtume db savo vaikams tokių sunkumų, kaip karai, okupacijos, trėmimai ir pan. Vien tam kad jie būtų stiprus? Aš tai nenorėčiau 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 01 rugsėjo 2023 - 12:04

Anidanda, visiškai tau pritariu. Galėčiau pasirašyt po kiekvienu paskutinio posto žodžiu :) 

Atsakyti

Buvom miške. Tiksliau, į patį mišką nelindau, takeliu pasivaikščiojom. Voveruškų virš kilogramo tikrai prisirinkau eidama. Iš kitų grybų tik ūmėdes mačiau. Baravykų anei raudonikių nėr.

Laukiu krepšinio :) 

Atsakyti

Aninanda, labai taikliai

sveikos, tai su rugsėjo 1 mokinių ir studentų mamas, grįždama su savo mokinuku per miškelį užmačiau 2 raudonikius, eisiu vėliau susirinkti

Toks jausmas, kad atėjo ruduo ir išjungė vasarą 😁. 

Atsakyti

Ot prilaukiau krepšinio.. užėjo griausmai ir perkūnai ir dingo elektra ))

Ir kruša praėjo.. tik smulki.

Atsakyti

tai su rugsėjo 1 mokinių ir studentų mamas, 

[URL=https://www.part.lt/perziura/876c7eeb8cb2bc457740ad6d75fd7b30710.jpg]876c7eeb8cb2bc457740ad6d75fd7b30710.jpg[/URL]

Atsakyti

Čia turbūt ir aš tokia 'laiminga' buvau per rugsėjo 1-as )))

Atsakyti

😂 Mano mažylis irgi panasiai papozavo prieš mokyklą

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 09 01, 13:01)
Kita vertus, negi norėtume db savo vaikams tokių sunkumų, kaip karai, okupacijos, trėmimai ir pan. Vien tam kad jie būtų stiprus? Aš tai nenorėčiau </p>


Ir man labai nesinorėtų , kad mano vaikaičiams tektų su kuokomis mamutus medžioti... Labai labai nesinorėtų . Nuoširdžiai .
O apie "tikėjimą" , turėjau ką kitą galvoje. Ne bažnyčia ar kunigus.
Pagal Luety burbulą tai lietų, sausrą, gaisrus , vėjus - viską reguliuoja koks tai žmogus . Supergalių turintis... aplamai gamta neturi jokių galių. Ko superžmogus nori taip ir yra.

Geriausia diena buvo kai mano vaikai baigė vidurinę. Rašiau apie tai. Nepasiilgstu visai.

Stojimas į ES turi savų pliusų ir savų minusų ... Pliusų gal daugiau . Vaikai galėjo baigti geresnius mokslus negu LT. Mes galim pigiau ir paparasčiau keliauti . Minusai - padaugėjo valdininkų , ataskaitų ir kito "brudo " . Būtų smagiau, kad ne tokia uoli valdžiukė pas mus siautėtų.
Luety tokia yra pasaulio tvarka , Europa paseno ...
Kai moterys nebenori gimdyti, o vyrai kariauti šalis žlugusi. Europa tokia...





Atsakyti