Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 31, 12:34)
Koks ? Įdomu pasidarė ... kokią nuorodą jei turi įmesk.
Luety Uk visada buvo toks prastas gydymas ? O neina  kokio tai mokamo sveikatos draudimo pasidaryti ?
PS  kaip Jūsų sveikatos draudimas Ispanijoje veiks ? Įdomu man tik kaip ten yra  ...
Adžika bandysiu daryti va šitą :
https://receptupasau...-be-virimo.html
Pirkdavom tikrai nevirta, be jokių obuolių ir krienų ...
Papildyta:
Luety , apie Vokietiją kad niekas nesikeičia tai žinau  - pati buvau prieš kelis metus , vaikas prieš kelis mėnesius konferencijoje. Dar pakrizenom ...
Apie  grynus ir verslą- tikrai ne kavines turėjau galvoj . Bent Lietuvoj kavinukės ir siuvyklėlės trumpalaikiai verslai  biggrin.gif  Bankrutavo , atsidarė kitoj vietoj . Aš kalbu apie normalias sumas ... Ir rimtus verslus.  Kavinės tai centukai ...

Vienokiu ar kitokiu atveju žmonija turės pasikeisti ar ji nori ar ne, tai kūrėjo sumanymas. Nėra aukštesnės jėgos nei kūrėjas. Čia glaustai. Ar aš tikiu tuom.... nežinau, tiesiog yra ir kitoks scenarijus. O pasiskaityti galima kiek žinau yra facebook grupė Kabalos akademija Lietuvoje ir www.laitman.lt.
Atsakyti

Žmonija visada keičiasi. Kaip ir visas pasaulis. Tai nenutrūkstamas procesas

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 08 31, 11:55)
Vienokiu ar kitokiu atveju žmonija turės pasikeisti ar ji nori ar ne, tai kūrėjo sumanymas. Nėra aukštesnės jėgos nei kūrėjas. Čia glaustai. Ar aš tikiu tuom.... nežinau, tiesiog yra ir kitoks scenarijus. O pasiskaityti galima kiek žinau yra facebook grupė Kabalos akademija Lietuvoje ir www.laitman.lt.


Dėkui Mukut, paieškosiu prie progos.
Aš irgi matau , kad Europa pavargo . Metalas turi persilydyti ...
https://kinu-medicin...zeme-ir-zmogus/
Kažkada biški mokiausi to mokslo ...
Papildyta:
Beveik mandala smile.gif
Mano kaime labai tinkamas dizainas...
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 31 rugpjūčio 2023 - 11:40
Dusiuk,puikios spalvos mandalos. wub.gif
Pila kaip iš kibiro,rytoj mausiu vėl grybauti. mirksiukas.gif
Bitė įgėlė į liežuvį.Jausmas............negaliu normaliai kalbėti,valgyti.Vakar sukome medų,šiandien pilščiau į kibirėlius ir įkrito viena bitė,pirštu užkabinau ir pakračiau,galvojau,nukrito ir nulaižiau pirštą ir bac.Dar to nebuvo. bigsmile.gif Medaus keli kg tik paskutinis,mb vakar ėmė aukštus,tai jau kas buvo,likučiai,bet tamsus. bigsmile.gif
Atsakyti

Oi, žiauru 😳. Gal kalk kokių antihistaminu, kad tinimas nurimtų 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Rudenėlis , lauki ar ne ...
Ir Ingrida su rudeniška kava. Dėkui brangioji 4u.gif wub.gif
Ingrida aš šiandien bites tvarkysiu galutinai . Dar trims aviliaims ne iki galo susiaurinti lizdai . O vakare jau maitinsiu. Žadu pati virti sirupą. Su pelynu.

Apie daržus ir derlių ...
Labai skanūs ir derlingi pomidorai RUGBY F1. Užskaitau . Skonis kaip ne hibrido . Ir pasilaiko normaliai.
O iš ilgų , skirtų džiovinimui sužavėjo EDUARDO H. Geresni už GIULIETTA F1. Galingesnis krūmas ir kol kas jokio kalcio trūkumo neparodė. Abu daigus gavau iš sesės. Verti auginimo. Bent jau mano žemėje ir mano gomuriui.
Apie agurkus - labai skanūs agurkai gaunasi raugti augurkų tarkiuose. Žiemai man nepavyks padaryti , neturiu tinkamo rūsio. Bet užraugiau einamam valgymui - na skonis tikrai geresnis negu paprastai raugtų.

Mišką vakar patikrinom. Sauja lepeškų . Nėra baravykų ... Gal vėliau , dabar atlyjo? Gal ne baravykų metai šiemet šituos kraštuos.

Kiškutis skanavo obuolius sode. Radau apgraužtus. Gurmanas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 01 rugsėjo 2023 - 07:47
PS Žalia stotelė jau prekiauja žieminių svogūnų sodinukais. Rekomenduoju pasisodinti .
https://zaliastotele...snaku-sodinukai
Atsakyti
Labos smile.gif

Rudenėlis ir ryte jau tik 13 šilumos unsure.gif kur vasara pradingo kažkaip jau greitaičia viskas unsure.gif
Ačiū Dusiuk už pasidalinimą 4u.gif aha girdėjau, kad geri svogūnai tie žieminiai, reiks kokią vagutę pasodinti, dar tie drambliniai česnakai vilioja..nes kaip žinia, šiemet man neišdygo česnakai, tai prateriojau sėklą...išvis kažkokie įdomus šiemet daržininkavimo metai unsure.gif nei šis nei tas,viskas suvelta kaip kūtvela daržas blink.gif
O kaip raugi tuos agurkus rolleyes.gif
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti

Pas mus jau visą savaitę dangus su žeme maišosi, prūdas tuoj išsilies iš krantų. Pasistatė ką tik naują terasą, o nei kiek joje dar nepasedejom. Reiks snd mėginti į mišką lįsti grybų paieškot, jei nustos lyt. 

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 09 01, 10:27)
Labos smile.gif

Rudenėlis ir ryte jau tik 13 šilumos  unsure.gif kur vasara pradingo kažkaip jau greitaičia viskas unsure.gif
Ačiū Dusiuk už pasidalinimą 4u.gif  aha girdėjau, kad geri svogūnai tie žieminiai, reiks kokią vagutę pasodinti, dar tie drambliniai česnakai vilioja..nes kaip žinia, šiemet man neišdygo česnakai, tai prateriojau sėklą...išvis kažkokie įdomus šiemet daržininkavimo metai unsure.gif  nei šis nei tas,viskas suvelta kaip kūtvela daržas blink.gif
O kaip raugi tuos agurkus  rolleyes.gif
Gražios dienos  4u.gif


Mukute aš labai mėgstu ŽS česnakų sodinukų nusipirkti . O jei dar būna lietuviškų augintų , tai labai geras derlius kitais metais. Dramblinius visada auginu . Jie biški kitokio skonio.
PS, aš visada pasodinus česnakus mulčiuoju . Kad rudenį nesudygtų . Ir pavasarį kuo vėliaus išlįstų. Nebijo jie labai šalnų , bet ... gražesni užauga negavę per galvas šalčio.

Raugi paprastai - peraugusius agurkus sutarkuoji ,litrui tyrės šaukštas druskos. Agurkus
paruoštus raugimui sluoksniuoji su ta tyre. Dedu visus tuos pačius prieskonius kaip ir paparastai raugdama. Tos tyrės turi būti nemažai - kad visus tarpelius užpildytų kaip vanduo.

Pas mane ryte 12 šilumos buvo. Dabar 17. Nelyja.
Kadangi atlyjo , tai amerikonka pasius augti . Gal rytoj į daržą pasiravėt pavyks ?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 31, 09:34)
Koks ? Įdomu pasidarė ... kokią nuorodą jei turi įmesk.
Luety Uk visada buvo toks prastas gydymas ? O neina  kokio tai mokamo sveikatos draudimo pasidaryti ?
PS  kaip Jūsų sveikatos draudimas Ispanijoje veiks ? Įdomu man tik kaip ten yra  ...
Adžika bandysiu daryti va šitą :
https://receptupasau...-be-virimo.html
Pirkdavom tikrai nevirta, be jokių obuolių ir krienų ...
Papildyta:
Luety , apie Vokietiją kad niekas nesikeičia tai žinau  - pati buvau prieš kelis metus , vaikas prieš kelis mėnesius konferencijoje. Dar pakrizenom ...
Apie  grynus ir verslą- tikrai ne kavines turėjau galvoj . Bent Lietuvoj kavinukės ir siuvyklėlės trumpalaikiai verslai  biggrin.gif  Bankrutavo , atsidarė kitoj vietoj . Aš kalbu apie normalias sumas ... Ir rimtus verslus.  Kavinės tai centukai ...


Laba,pirma atsakysiu vakarykscius postus. biggrin.gif biggrin.gif
Brolis turi labai gera sveikatos draudima,ir kas is to.Cia draudimas taip neveikia,kaip Amerikoj ar Europoj.
Ispanijoj galioja musu Europos sveikatos korteles pirmai pagalbai suteikt,nes mes lietuviai,pasai lietyviski.O Ispanijoj bent kai kuriuose regionuose sveikatos prieziura nebloga,ilgiau pagyvenus,galima issipirkt draudima,arba gaut nemokama europos sajungos gyventojo numeri ir tuo paciu gydyma.


QUOTE(Anidanda @ 2023 08 31, 09:43)
<p>Vokietijoj buvau prieš metus savaitę laiko ir praeitą šeštadienį. Niekas nepasikeitė </p>
<p>Prieš metus tarptautinėj parodoj, didžiuliam parodų komplekse kavinėj tik grynais ėmė. Jau nekalbant apie miesto smulkias užeigas. Luety, tu tiki viskuo, ką kažkur perskaitai. Mes sakom iš patirties, kaip yra, o tu vistiek netiki. Nu tai sunku diskutuoti su žmogum, kuris viską "žino" iš interneto. Va Ispanijoj jei būsi, pamatysi, kad tikrai oi ne visur tavo kortelę ims</p>

As nekalbu,mergaites,ar kur galima atsiskaityt grynais ar ne.As kalbejau apie banku nora ir greitai ivest skaitmenine valiuta ir isimt grynuosius.Tu,kad ir turesi grynuju,negalesi atsiskaityt,joks verslas negales to naudot,kai tai isigales.I smulkmenas nesileisiu.Tiesiog visi pinigai bus banku ir kiek jie nores,ytiek tau leis naudotis,zinoma,padarant tave paklusniu,nes noresi valgyt,ruba nusipirkt.
Del tikejimo,tai mokslu netikiu,tik tikiu mokslo tyrinejimais,pagrystais,su isdestymu,ka ir kaip istyre.Netikiu jokiais "expertais",netikiu oficialia ziniasklaida.Internetas dabar ziniu saltinis.O kur jus semiates zinias?Is TVe,LRTV, ir kt.jei jus nesinaudojat internetine info?Ten ,kur as skaitau,viskas yra isnagrinejima is oficialiu saltiniu,medziagos daugiau negu jus galite isivaizduot zmones atranda.Todel,kad domisi,kodel domisi,todel,kad nebesueina zinios ir darbai taip,kaip 2+2=4?Kyla daug abejoniu,kurias zmones nori issiaiskint,o ne plaukt pasroviui ir galvot ta,ka jiems sako radijas ar TV,kurie meluoja,nedasako,isvarto.Kai paklausai bent jau tokia ziniu pranesejps fraze:zmones galvoja ,kad jie nori balsuot uz asmeni,o is tikruju jie nori balsuot uz sarasa...ar kazkas panasaus ir dar daug daug perliuku galima atrast,bet ne cia svarbiausia.Svarbiausia noras suprast ir susigaudyt,kas vyksta pasaulyje,mane veda i paaiskinamos issamiai su saltiniais,ziniu ieskojimus,o ne tik isklausyma ir ejima tolyn.As taip nebemoku jau. biggrin.gif


QUOTE(Muka @ 2023 08 31, 09:55)
Vienokiu ar kitokiu atveju žmonija turės pasikeisti ar ji nori ar ne, tai kūrėjo sumanymas. Nėra aukštesnės jėgos nei kūrėjas. Čia glaustai. Ar aš tikiu tuom.... nežinau, tiesiog yra ir kitoks scenarijus. O pasiskaityti galima kiek žinau yra facebook grupė Kabalos akademija Lietuvoje ir www.laitman.lt.

Kazkada mano sunus buvo kabalistas,vaziavo net i Izraeli i konferencija,kol ten jo zmonos sugebejimus nepanaudojo ir apgavo.Suzinoje,kad ji dailininke,pasiule bendradarbiaut iliustruojant knyga piesiniais vaikams kabalos tematika,prizadejo uzmoket,bet iki siol nieko,o knyga turi jau trecia tiraza.Pasidare nebesmagu tiket melagiais.
Kad pasaulis turi pasikeist,tai nezinia,ar cia kurejo uzmislas ar globalistu.

QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 31, 10:39)
Dėkui Mukut, paieškosiu prie progos.
Aš irgi matau , kad Europa pavargo . Metalas turi persilydyti ...

Kažkada biški mokiausi to mokslo ...
Papildyta:
Beveik mandala smile.gif
Mano kaime labai tinkamas dizainas...



Ko ta Europa turejo pavargt?Nebutu sojuzo,gyventu nuostabiai.Ar LT pries 30 metu,isstojus is sojuzo turejo skolu?Turejo pramone,turejo elektone atomine,turejo zemes uki,kaip ir visa europa,o isikisus draugams is uzjurio,nebeturi nieko,nei lietuva,nei europa.Viskas pajungiama,visa rinka draugams is uzjurio.Europa pati save drasko,plesia per statytinius,patikimukus.As taip matau.

Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 09 01, 07:11)
PS Žalia stotelė jau prekiauja žieminių svogūnų sodinukais. Rekomenduoju pasisodinti .
https://zaliastotele...snaku-sodinukai

Dabar sios dienos postu perziura biggrin.gif biggrin.gif
As visada tokius perku ir sodinu lapkricio,gruodzio menesi,kuo veliau,tuo geriau,tuo grazesni,ir tikrai geriau,kai nespeja sudygt,kol dar salta,o ypac is rudens.

QUOTE(Muka @ 2023 09 01, 08:27)
Labos smile.gif

Rudenėlis ir ryte jau tik 13 šilumos  unsure.gif kur vasara pradingo kažkaip jau greitaičia viskas unsure.gif
Ačiū Dusiuk už pasidalinimą 4u.gif  aha girdėjau, kad geri svogūnai tie žieminiai, reiks kokią vagutę pasodinti, dar tie drambliniai česnakai vilioja..nes kaip žinia, šiemet man neišdygo česnakai, tai prateriojau sėklą...išvis kažkokie įdomus šiemet daržininkavimo metai unsure.gif  nei šis nei tas,viskas suvelta kaip kūtvela daržas blink.gif
O kaip raugi tuos agurkus  rolleyes.gif
Gražios dienos  4u.gif


Man asmeniskai drambliniai nepasiteisino.Pirmais metais taip,bet ir tai,apsipila is isores galvute vaikais,tie vaikai lieka dorvoj,dygsta ,is ju niekom gero.Kitais metais is tu paciu seklu nebeisauga dideli.Gal as sumaisiau,nes neatskyriau,bet ,kai sekla tokia brangi,laukiau kitokio rezultato,man kaina neatitiko lukesciu.
Lyja antra diena ,17 silumos kol kas,ruduo,niuruma,einu dyyyrbt.Kava bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti