Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Anidanda @ 2023 08 30, 15:18)
Šitą maistą ir papildus epato. Dėl antkaklio nieko nesakė </p>


papildai tie patys smile.gif Gal antkaklis tuomet nėr blogai. Man tablečių nuo erkių neleido duoti kol nesusitvarkys (ir taip nebuvau davus nuo praėjusio pavasario), tik lašus.
Sveikatos šuneliukui 4u.gif
Atsakyti
Apie maistą :
FB mačiau džiovina agurkus, mala ir naudoja kaip prieskonius. Čia tinka toms , kas neturi vištų, o turi peraugusių agurkų .
Ar adžikos niekas negaminat ? Recepto neturit ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 30 rugpjūčio 2023 - 14:45
vištos ir šviežius peraugusius gerai sulesa )))

Adžikos negaminu..
Atsakyti

papildai tie patys smile.gifGal antkaklis tuomet nėr blogai. Man tablečių nuo erkių neleido duoti kol nesusitvarkys (ir taip nebuvau davus nuo praėjusio pavasario), tik lašus.
Sveikatos šuneliukui 4u.gif

Nu lašiukai veikia panašiai kaip antkaklis, logiškai galvojant. O ir netinka mano šuniui jie, iškart baisi egzema būna, nupleiskanoja sprandas, išplinka kailis

Atsakyti
[quote=Anidanda,2023 08 30, 10:32]
<p>Pinigai apskritai yra intersubjektyvi tikrovė ir jie visiškai nieko nereiškia patys savaime, nei popieriniai, nei skaitmeniniai. Nes jie nevalgomi </p>
[/quote/]
Pinigai patys gal tau ir nereiskia nieko,bet ju turejimas ir galejimas jais disponuot yra toks:kas banke,tas ne tavo.Nores duos,nores ne.O gryni yra tavo.Tu pats gali jais disponuot pagal savo poreikius kol kas.Kai ju neliks,grynuju,pasijaus iskart.Busi lojalus,atliksi visas proceduras,gausi teise pasinaudot kazkiek,kaip bonusa,nepaklusi,tau spyga taukuota As taip matau.Bet ar pavyks tas planas chuliganas,manau,kad ne,bet ,kol kas ,daug kas turi kripto valiutu,kurios pradeda cirkuliuot daugelyje sandoriu,kripto nera banku nuosavybe,turi asmenine elektronine pinigine ir bankai negali jusu asmeniniu kripto santaupu kontroliuot.As taip matau .Bet kam tai rupi biggrin.gif biggrin.gif
Su Dusios daugelio teiginiu nesutinku,bet tingiu diskutuot,gaila laiko ir energijos,geriau pamegzt. :Pirkau nauju siulu,Opal labai graziu ir WYS spiner firmos,graziu spalvyciu,noriu megzt,nert,pailset
Darzas blizga,nu ne perfect,bet jau galiu dziaugtis atejus.
Ryt rodo lietu ir oro atvesima,tai sodas suspenduojamas.Mezgimas i trasa.
Kas neskaitet fb.ant mano sienos,paskaitykit cia.
https://www.respubli...0hRGl0zURr-nmvU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 30 rugpjūčio 2023 - 17:06

[quote=Anidanda,2023 08 30, 10:32]

Pinigai apskritai yra intersubjektyvi tikrovė ir jie visiškai nieko nereiškia patys savaime, nei popieriniai, nei skaitmeniniai. Nes jie nevalgomi 

[/quote/] Pinigai patys gal tau ir nereiskia nieko,bet ju turejimas ir galejimas jais disponuot yra toks:kas banke,tas ne tavo.Nores duos,nores ne.O gryni yra tavo.Tu pats gali jais disponuot pagal savo poreikius kol kas.Kai ju neliks,grynuju,pasijaus iskart.Busi lojalus,atliksi visas proceduras,gausi teise pasinaudot kazkiek,kaip bonusa,nepaklusi,tau spyga taukuota As taip matau.Bet ar pavyks tas planas chuliganas,manau,kad ne,bet ,kol kas ,daug kas turi kripto valiutu,kurios pradeda cirkuliuot daugelyje sandoriu,kripto nera banku nuosavybe,turi asmenine elektronine pinigine ir bankai negali jusu asmeniniu kripto santaupu kontroliuot.As taip matau .Bet kam tai rupi biggrin.gifbiggrin.gif Su Dusios daugelio teiginiu nesutinku,bet tingiu diskutuot,gaila laiko ir energijos,geriau pamegzt. :Pirkau nauju siulu,Opal labai graziu ir WYS spiner firmos,graziu spalvyciu,noriu megzt,nert,pailset Darzas blizga,nu ne perfect,bet jau galiu dziaugtis atejus. Ryt rodo lietu ir oro atvesima,tai sodas suspenduojamas.Mezgimas i trasa. Kas neskaitet fb.ant mano sienos,paskaitykit cia. [url="https://www.respublika.lt/lt/naujienos/kultura/interviu/aktorius-romas-ramanauskas-tampame-iskrypeliskos-nenormalybes-dalimi/?fbclid=IwAR3V410se6pvisftZQTS_8One8NTxONfx6asndmWqXZ20hRGl0zURr-nmvU"]https://www.respublika.lt/lt/naujienos/kult...0hRGl0zURr-nmvU[/url]

Jau yra buvę istorijoje prieš keliasdešimt metų, kai kažkurios Azijos šalies diktatorius vieną dieną išleido įsaką, kad nuo rytojaus nebegalioja 20 ir 50 nominalų kupiūros. Ir taip akimirksniu visi šalies gyventojai  neteko santaupų ir galėjimo disponuoti savo pinigais. Taip kad gryni, ar negryni, jei valdžia panorės, tai bet kokiu atveju tu negalėsi disponuoti savo pinigais. Nes tai, kaip ir minėjau, intersubjektyvi tikrovė, pinigų vertė yra tik tol, kol ja tiki kiti. Jų nepavalgysi ir jais neapsirengsi 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 30 rugpjūčio 2023 - 19:07

Laba ryt,
na zinai,bobuciu tema,anglai kalba apie ora,kai neturi ka pasakyt arba nori but mandagus tave pasnekine. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif
As tai daug temu noreciau isdiskutuot,bet,kad gaunasi tik neigimas ir samokslo teorijos.Jokiu irodymu,kad taip ar ne.Nu bet tos mano temos daug kam nediskutuotinos,ne tik cia,tai sakiau tylesiu ir nebesikisiu. ax.gifCia samokslo teorijos,kuriomis mes patys patikim ir paskui kisam zmonem ir erzinam juos. biggrin.gifbiggrin.gif
Tradiciskai tada...lijo is vakaro be prognozes gal iki kokiu 2 nakties,bet taip gerai lijo,tai bus smagu ravet antra braskiu lysve.Ji taip prizelus tu zuikkopusciu tokiu raudonai zaliu,kad pirmoj lysvej net 7 braskes isroviau,teko atsodint is usu.Ana lysve buvau apravejus,gal bus lengviau,bet ziurisi prastai,atrodo,kad nera kur kapliuko ikist.MB kepa duona,asį verdu avietes.Isils ir vaziuosim.

Diskutuoti visuomet yra gerai, ypač, jei tai tikrai diskusija. 

Atsakyti

Kokios diskusijos moteriškoje temoje ...
Jei nepatiks postas išvardins "pasiekimus" patirtus per 2-3 metus. žinomus ir nežinomus, pabaigoj pridės profesiją ar miestą biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif
Pamenu laikus kai daug diskutavom apie maistą ir sveikatą ax.gif
Liko oras ir daržai .
Luety nieko neišmanau apie sąmokslo teorijas. Negaliu nei pritarti nei paneigti . Matau gyvenimą, tai kas Tau atrodo, kad bus ir bus blogai jau dažniausiai įvykęs faktas. Kuris jau veikia ax.gif

Ej, apie maistą ir sveikatą labai įdomu 😃😃😃

Atsakyti

betgi taip ir yra )))

skaičiau, kad vienokiom ar kitokiom sąmokslo teorijom tiki gerokai daugiau žmonių nei galėtum pagalvoti smile.gifįvardintas procentas buvo labai didelis.
Papildyta:

ne, dabar be jų sutikimo tikrai nėr kur vežt ir nieks neveža. Tai Ex gali lakstyt ramiai smile.gif

Tai tam ir taip jos ir kuriamos, kad būtų tikima! 

Kitaip gi neveiktų😊

Atsakyti

Jau yra buvę istorijoje prieš keliasdešimt metų, kai kažkurios Azijos šalies diktatorius vieną dieną išleido įsaką, kad nuo rytojaus nebegalioja 20 ir 50 nominalų kupiūros. Ir taip akimirksniu visi šalies gyventojai  neteko santaupų ir galėjimo disponuoti savo pinigais. Taip kad gryni, ar negryni, jei valdžia panorės, tai bet kokiu atveju tu negalėsi disponuoti savo pinigais. Nes tai, kaip ir minėjau, intersubjektyvi tikrovė, pinigų vertė yra tik tol, kol ja tiki kiti. Jų nepavalgysi ir jais neapsirengsi 

Būtent!

Ne esmė pinigų būsena, nors, vėlgi, mūsų dabartiniai kiek plačiau naudojami, tai...kažkiek "saugiau" 😁

Atsakyti

Būtent!

Ne esmė pinigų būsena, nors, vėlgi, mūsų dabartiniai kiek plačiau naudojami, tai...kažkiek "saugiau" 😁

Šiaip aš asmeniškai tai esu už grynuosius. Nes matau kaip bankai ėda mano pinigus už kiekvieną operacija. Ir nesuprantu, kodėl aš turėčiau juos maitint.

Bet puikiai suvokiu, kad žmogaus saugumas ir perkamoji galia nepriklauso nuo pinigų rūšies. Jei jau užsimanys kažkokie valdžios blogieciai nuskurdint žmones, tai jie tai ir padarys, ir nesvarbu nirs ir pilną maišą eurų paslėpęs turėsi 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti