Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 08 30, 10:15)
na ir kodėl tu dažniau nerašai įdomiai? Nes tikrai moki.

Papildyta:
knygas šiais laikais gali parašyt ir išleist kas nori.. tai nebūtinai yra teisybė.


Si knyga yra ekonomikos forumo,kuriame studijuoja visi siuo metu esantys valdzioje.Tai yra gaires i ateity.Cia jau ne samokslo teorija.
Varau i soda,gana tu samokslo teoriju. biggrin.gif biggrin.gif reik uzsiimt real darbu cia ir dabar. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 08 30, 12:21)
reik uzsiimt real darbu cia ir dabar. biggrin.gif


kaip sakydavo Kava - einam dyyyrbt ))
Atsakyti

dar apie daržą ir šunis galima ))

Mano šunį per atostogas mama nunešė pas veterinarą dantų valyt. O ten pasiūlė prieš tai padaryt kepenų tyrimą. Nu ir ką, kažkokio vieno fermento padidėjimas 3 k virš normos, tai nevale nieko, paskyrė papildų ir specialų maistą. O po 2mėn kartot tyrimą. Bet aš galvoju, gl čia ne dėl maisto, o dėl antkaklio nuo erkių taip? Juk ten repellentas, nuodai 🤔

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 08 30, 12:04)
Taip buvo ir kol kas yra ne skaitmeniniai,tai tie popieriukai ir metaliukai,kuriuos dabar spausdina intensyviai kiek reikia.O skaitmeniniai dar pataps,tik nezinia,ar jie bus kazkuo dengti.Dabar tu gali tuos skaiciukus pasiverst i popieriukus ir mandravot,jei ju turi.O jei nebebus popieriuku,kad ir tokiu beveik beverciu,skaiciukiniu nepasiimsi kiek nori,kada nori,nebereiks bankomatu,bus paskyra,tau ,man sitam laikotarpiui,tu gali pirkt tiek,kiek tau nurodoma.Jau dabar renkama info per vidsokias nuolaidi korteles,kokie tavo poreikiai.Paskaitykit Svabo reseta,jie atvirai raso apie tai.Kas galesi skrist kazkur ne toliau 1500km i tris metus karta,jei busi lojalus,nieko neturesi ir busi laimingas.Knyga laisvai prieinama.Viskas pasakyta,ka nori ir jau gana sekmingai igyvendina EF.O pirmas uzdarymas,sikpasiai,buvo lengva repeticija.
O ar blogas tau pasaulis buvo?

Gali kiek nori ? Susimokėti turi jei imsi daugiau negu galima. UK kitaip ? Nemokamas išgryninimas? O kur čia gali mandravoti ? Jei 70 pr prekių yra pigiau perkant internetu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Luety užaugo jaunimo karta kuri nieko neturi ir yra labai laiminga . Nematai ?
Ta tema nenoriu plėstis , mano vaikai mokėsi komunistiniuose UK univeruose. Baltos varnos buvo pagal savo pažiūras. Bo posovietiniai vaikai ...

O geri ir blogi darbai daugelyje vietų jau senai registruojami - ne tik pas dievulį biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Pabandyk laiku nesumokėti kredito , iš auksinio kliento patapsi nepatikimu . Padirbk finasininku įmonėje kuri bankrutavo , kitoje įmonėje būsi po padidinimo stiklu ... Ir čia jau senai , ne per karantiną. Tai jau apie 20 metų vyksta.
Pasiimk greitajį kreditą - joks bankas paskui normalaus kredito Tau neduos .
Luety , aš niekad negyvenau pasitikėdama valstybe. Gal darbas kaltas? Nei sovietų melais, nei labai džiugino stojimas už miltelius ir alų į kitą sąjungą.
Luety dauguma sąmokslo teorijų yra suprimityvinta tai kas jau įvyko, tik sutirštinant spalvas ax.gif
Ir man keista, kai žmonės bijo "kažko , kai "kažko " gražesnė versija papudruota jau dabar...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 30 rugpjūčio 2023 - 11:44

Pinigai apskritai yra intersubjektyvi tikrovė ir jie visiškai nieko nereiškia patys savaime, nei popieriniai, nei skaitmeniniai. Nes jie nevalgomi 

Atsakyti
https://www.respubli...nJIWdCsZnHUwY3M

Cia kol as grysiu is sodo paskaitykit.
Atsakyti

[url="https://www.respublika.lt/lt/naujienos/kultura/interviu/aktorius-romas-ramanauskas-tampame-iskrypeliskos-nenormalybes-dalimi/?fbclid=IwAR3dokyH2gXqbcIcPN7HhO2I8NOdMr-RzLmqPW9K6VM_nJIWdCsZnHUwY3M"]https://www.respublika.lt/lt/naujienos/kult...nJIWdCsZnHUwY3M[/url] Cia kol as grysiu is sodo paskaitykit.
Šis portalas jau Lb seniai Lietuvoj demaskuotas kaip melagienu ir dezinformacijos šaltinis. Finansuojamas Rusijos 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 30 rugpjūčio 2023 - 11:57
Luety,juk sakiau - sypsomes ir mojuojam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 08 30, 12:25)
Mano šunį per atostogas mama nunešė pas veterinarą dantų valyt. O ten pasiūlė prieš tai padaryt kepenų tyrimą. Nu ir ką, kažkokio vieno fermento padidėjimas 3 k virš normos, tai nevale nieko, paskyrė papildų ir specialų maistą. O po 2mėn kartot tyrimą. Bet aš galvoju, gl čia ne dėl maisto, o dėl antkaklio nuo erkių taip? Juk ten repellentas, nuodai 🤔</p>


ne, nemanau, kad dėl antkaklio. Tiesiog atsirado toks veiklos sutrikimas. Laisvai gali būti nuo maisto. Bet gali būt ir neaišku nuo ko. Mano šuo nuo vaistų tokią bėdą turi. Ir niekaip nepraeina jau nuo vasario.. apmažėjo tas rodiklis, bet toli iki normos.
Kokius papildus ir maistą paskyrė? Antkaklį nuo erkių leido naudot toliau?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 30, 11:30)
Tipiška:
Kas yra Mes ?
Vietoj temos pasiūlymo  apie ką padiskutuoti  man ir Atei uždedamos etiketės  wub.gif
Gal yra kitų temų, kur žaidžiamas žaidimas  - otu , otu , otu . Neįdomu man.

bigsmile.gif lotuliukas.gif oro_buckis.gif
Atsakyti

ne, nemanau, kad dėl antkaklio. Tiesiog atsirado toks veiklos sutrikimas. Laisvai gali būti nuo maisto. Bet gali būt ir neaišku nuo ko. Mano šuo nuo vaistų tokią bėdą turi. Ir niekaip nepraeina jau nuo vasario.. apmažėjo tas rodiklis, bet toli iki normos.
Kokius papildus ir maistą paskyrė? Antkaklį nuo erkių leido naudot toliau?

https://animu.lt/vet...liu-sunims.html
Šitą maistą ir papildus epato. Dėl antkaklio nieko nesakė 

Atsakyti
Luety , skaičiau nuo ryto.
Gražiai rašo , meno žmogus ... Ir viskas visiems žinoma ir suprantama labai, labai, labai senai .

Dėl draudimų keliauti jau buvo smile.gif prie sovietų smile.gif Iš plačios tėvynės niekur , o plačioj tėvynėj krūva uždarų teritorijų , kur nepateksi. Kas Tau naujo ?
Kažkokie mistiniai žmonės turi susivokti ir kažkaip kažką iškovoti ?
Nėra jokių mistinių žmonių - yra aš , tu , draugai , artimieji , vaikai ( kas turtingi anūkai ). Mes ir esam tie žmonės ...

Atsakyti