Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 29, 08:31)
<p>Yra. Lyja lyja lietus, per karalių pietus...


koks lietus? Kas tas yr? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 29, 09:45)
koks lietus? Kas tas yr?  blink.gif

Labos,

Pila kaip iš kibiro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 08 29, 08:48)

Pila kaip iš kibiro  smile.gif


anijokio lietaus akyse nematiau smile.gif na, nors saulė kol kas neblizgina, ir tai gerai smile.gif
Atsakyti
Visą savaitę žada lietų . O vakar žadėjo tik trečiadienį ir ketvirtadienį. Meluoja arba meluoja smile.gif
Atsakyti
Jokio lietaus,o reiktų. ax.gif
Atsakyti
Kas žinot gerą adžikos receptą ? Internetas pilnas , bet norėtusi išbandyti patikrintą ...
Labai skanią pirkdavom praėjusią žiemą turgelyje ... Bet sudėties nenufotkinau .
Atsakyti
O, pradėjo lyti ) Aiškiai Dusia pasidalino ))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 29, 10:32)
O, pradėjo lyti )  Aiškiai Dusia pasidalino ))

aš ne skūpa mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Laba ryta,
pas mus nelyja,bet ir saules nematyt,giliai apklota.Ryt dar tokia pat diena rodo,o ketvirtadieni tik 16!!! lietus visa diena,o nakti tik 9!!!ir tai prie pietu vejo?kazka meluoja ryskiai.Bus matyt.
Vakar truputi persudinau kaliaropiu salotas,bet valgiau,tai visa nakti jokio skyscio neatidave,jauciuos istinus,nes skysciu isgeriau daug.Net pusryciu nenoriu,kas gerai.
Jei MB nuotaikai nepasikeis,tai vel vaziuosim sodan keletui valandu.Vakar nemazai padaryta,bet dar daug liko.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 29, 10:35)
aš ne skūpa  mirksiukas.gif  bigsmile.gif


tikiu, kad siuntei daugiau, bet pakeliui išsilaistė - baigė jau lyt ))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 29, 11:53)
tikiu, kad siuntei daugiau, bet pakeliui išsilaistė - baigė jau lyt ))

aš siunčiu įkandin tikrą škvalą blink.gif jazau bijau, kad kavinės kėdes išnešios po santaką blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 08 29, 11:23)
aš siunčiu įkandin tikrą škvalą  blink.gif jazau bijau, kad kavinės kėdes išnešios po santaką  blink.gif


oho blink.gif ne, iki mūsų neparėjo.
Atsakyti