Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Nebuvo didelio vėjo pas mane. Ir perkūnijos.  Šonu praėjo... kieme palikti daiktai visai neskraidė.  O lietaus gausumą matau pagal žemės šlapumą darže. 

Atsakyti

Kaip liux sėdėt tokį vakarą terasoj... 😍

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Pagaliau palijo.
Atsakyti
Labos smile.gif

Ex net nubraukiau ašarą beskaitydama ir ta ašara iš džiaugsmo 4u.gif
Apropojau rožynus ir nieko daugiau doro nenuveikiau, ai dar pomidorus nusiskabiau paslednas rozas jaučiu genėjimo, kaimynė bulbas nusikasė, jau ką reikia kasti? kažkaip tas ruduo ras ir atėjo verysad.gif šiandiena jau ir važiuoti į darbą nemalonu vėjas didelis, tamsu ....jau reikia galvoti apie užbaigtuves sode...
Tiesa Padauguvės miške grybų nė kvapo blink.gif dar teip nebuvo nė ūmedės blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 28 rugpjūčio 2023 - 07:20
QUOTE(Muka @ 2023 08 28, 08:19)
kaimynė bulbas nusikasė, jau ką reikia kasti? kažkaip tas ruduo ras ir atėjo verysad.gif šiandiena jau ir važiuoti į darbą nemalonu vėjas didelis, tamsu ....jau reikia galvoti apie užbaigtuves sode...



dar iki užbaigtuvių kokie du mėnesiai )))
Bulboms anksti dar, jos dar bręsti turėtų žemėj. Bet nenustebčiau, jei ir mano mamikė užsiartačintų kast.
Aš tai rudens niekaip nejaučiu, nors labai laukiu. Tvanku, labai šilta, nors ir kiek apniukę. Išvažiavau darban šuniui du ventiliatorius palikus..
Atsakyti
Mano supratimu bulbas dar anksti kasti .
Bepiga man kalbėti auginat jas smėlynuose, tikrai nesupus.
Labai miela kava, dėkui Ingrida 4u.gif
Daržoves dalinau kibirais savaitgalį... Bet liko dar man nemenkai . Pomodrus sultimis sunaudosiu . Agurkų aštrių darysiu antra partiją... Gerai gavosi , visi kas ragavo sakė skanu. Tai smagiai pirmą partiją išdovanojau.
Kaune nelyjo. Ir šiandien vėsiau . O namai visai išsivėdino per naktį.
Mano sunkiausias rudeninis darbas mergas suruošti žiemai . Dar 3 iš 6 aviliai ne iki galo sutvarkyti . Ir duonelė bręsta.
Kiškutis gyvena toliau agurkuose ir braškėse. Tai gal mamą sumedžiojo ? Ar kokį brolį? Ateis žiema , reiks šilauoges aptverti . Kiek žinau skanumynas . O jei mano sodyba jo namai tai tikrai nuvalgys ...
Nepasirašo MB tvorai ... sako narve aš negyvensiu smile.gif Tai tenka tverti po vieną augaliką .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 28 rugpjūčio 2023 - 08:55
QUOTE(IngridaB @ 2023 08 28, 08:18)
Labas rytas.
Pagaliau palijo.


koks fainas katinas bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 28, 09:54)

Kaune nelyjo. Ir šiandien vėsiau . O namai visai išsivėdino per naktį.



pas man namie ryte vistiek 25.. jokio vėjelio per naktį, skersvėjis nesigavo, tai nei kiek neatvėso.
Atsakyti
Laba ryta,

vakar ir as patekau i soda,broliukui darzoviu paskint savaitei.Tai pomidoru ,kad ir pries 2d.isskintu,radau pakankamai issirpusiu,agurkus uzpuole amaras,juodi visi,tik du augalai dar be ju,tai tuos juodus isroviau,isnesiau,o tuos kitus palikau,bet jauciu ir tie apsines,bet jau tiek to,gi ruduo arti.Paprikos jau rausta,gelsta,nusiskyniau ne mazai.O paciam sode darbo iki kaklo,prikalbinau MB vazinet nors savaite kasdien po pora val,kad nusiravet.
Sparagines,gavusios lietaus atgijo,suzaliavo,eme vel zydet ir augint ankstis,tokias grazias,prisiskyniau pilna dubeneli,perpus su broliu.Cukinijos tik geltonos auga tuntais,o zaliosios po 1-2 cukinijas,ir gana.Morkas reik mest lauk,sukirmyjo.
Dusia,tu kavos tirscius maisai i dirva,ar kaip.Mano kavos tirsciai be cukraus,tai gal skruzdes neateis.
Turesiu 3 grazius savojos kopustus,setus kartu su morkom gal birzelio gale,ar vidury,jau nepamenu,ir dar kaimyne dave baby kopustu du daigus cia liepos vidury,tai vienas jau suka galvyte,o kitas kazko nelabai dar.
Avieciu daug,dar siandien paskinsim ir isvirsiu vel ,MB valgo skaniai.
Zodziu sia savaite,jei orai leis,kaifuosiu sode kasdien. bigsmile.gif bigsmile.gif
Zeme minksta,prilyta,gera ravet.
Pas mus siandien iseigine,vadinamas bank holiday.Ramu uz lango,jauciasi,kaip sekmadieni.
Naktys saltos tik 9 silumos,nes vejas siaures vakaru atsisuko,tai vakar pridariau sultnami is abieju galu,po puse duru,kad but silciau pomidorams,kad sirptu greiciau.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 08 28, 11:20)
Dusia,tu kavos tirscius maisai i dirva,ar kaip.Mano kavos tirsciai be cukraus,tai gal skruzdes neateis.


Luety , iškasiau griovelį, paliejau . Tada pabarsčiau kavos tirščius , sausi buvo , padžiovinus buvau. Subėriau sėklas ir užlyginau. Dar užklojau agroplėvele , bet kokia tai nevykusi papuolė, po poros savaičių teko gabalais nurinkti ... Nuprikau neatsparią UV . Morkos gražios , nešakotos. Nes nuo musės pas mane labai išsišakoja. Ar tai suveikė - ar metai tokie nepasakysiu .
11 metrų eilutei sunaudojau apie 2-3 litrus tirščių.


Papildyta:
Kam įdomu apie sveikatą paklausykt paskaitų youtube Наташа Кэмбелл Макбрайд .
Ilgos. Bet galima klausyti mezganT , konservuojant ar daržą ravint . Yra rusų kalba nemažai .
Man viskas žinoma kaip ir ax.gif
Čia nebedrįstu kelti. Kam bus įdomu susiras ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 28 rugpjūčio 2023 - 11:05
Labas dienas. Gyvų yra? bigsmile.gif
Atsakyti

Yra. Lyja lyja lietus, per karalių pietus... čia Kaune.

Gal grybai ims dygti?

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Yra. mirksiukas.gif
Atsakyti