Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Koks durnius sugalvojo, kad reik net dvidešimt pomidorų sodint? Trečią puodą verdu ir suprantu, kad jie dar tik pradėjo normaliau nokt  :blink: kur juos dėt reiks? 

Gali man atsiųsti 😁. Suėsiu. Nei vieno nesodinau 😄

Atsakyti

Bandžiau kažkada džiovint, nelabai man patiko. Be to, sudėtinga juos išdžiovint. Į džiovyklę penki pomidorai telpa, pirties tokiam karšty tikrai nekursiu, nes ten daba maloniai vėsu ))

Nežinau, ką dar su jais daryt? Kaži, gal spaustų sultis obuolių spaudykloj? Bet ir tos turbūt dar neveikia.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 25, 23:02)
<p>Bandžiau kažkada džiovint, nelabai man patiko. Be to, sudėtinga juos išdžiovint. Į džiovyklę penki pomidorai telpa, pirties tokiam karšty tikrai nekursiu, nes ten daba maloniai vėsu ))</p><p>Nežinau, ką dar su jais daryt? Kaži, gal spaustų sultis obuolių spaudykloj? Bet ir tos turbūt dar neveikia.</p>

Su blederiu arba bulvių tarks praeinu ir užkaitinu. Puikios sultys. Jei nori be sėklų, perkošk, bet karštas su bleneriu praėjus, nakažkas jų lieka.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Gali man atsiųsti 😁. Suėsiu. Nei vieno nesodinau 😄

Į  kruizą? ))) 

Atsakyti

Su blederiu arba bulvių tarks praeinu ir užkaitinu. Puikios sultys. Jei nori be sėklų, perkošk, bet karštas su bleneriu praėjus, nakažkas jų lieka.

Tai taip ir darau. Arba sultis, arba tiesiog suverdu.  Bet jau daugoka darbo darosi. 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Lekiu Lidlan sviesto užsipirkti,po pietų nelieka.Man daug išeina su gdybais,į kepinius.
Aš irgi neblenderiuoju,bet per kombainą susmulkinu pomidorus ir kaitinu.Man su blenderiu per karšta.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 25, 23:02)
<p>Bandžiau kažkada džiovint, nelabai man patiko. Be to, sudėtinga juos išdžiovint. Į džiovyklę penki pomidorai telpa, pirties tokiam karšty tikrai nekursiu, nes ten daba maloniai vėsu ))</p><p>Nežinau, ką dar su jais daryt? Kaži, gal spaustų sultis obuolių spaudykloj? Bet ir tos turbūt dar neveikia.</p>

Atostogauji ar tik savaitgaliui atvažiavai į kaimuką ?

Šįmet nieko dar nedariau iš pomidorų. Labai norėjau sulčių, bet pradžioj pomidorai nenoko, paskui lėtai noko. Nelabai turėjau laiko rūpintis jais, tai net palaistyti prastai būdavo, o apie tręšimą išvis tik pasvajot jie galėjo, tai va, baisiai ekologiški biggrin.gif Sulčių bus, darysiu, iki šiol tai vis suvalgyti su grietine būdavo. Dabar tiek neįveikiu.

Mano džiaugsmas yra pomidorai Milda. Vis tau dėkoju mintyse wub.gif va čia tai skonis ir derlius!

Agurkų 5 daigus turiu, o agurko beveik nei vieno. Na, buvo keli, bet toookie kartūs blink.gif kad juos kur. REGAL veislė, pirmą kartą per visą šiltnamio istoriją juos sėjau ir tokia nesėkmė. O gi taip išgirti buvo. Tfu.. Niekada daugiau jų nesėsiu.
Norėjau šįmet prisiskint nedidukų, pasidaryt marinuotų su garstyčiom. Na, kitąmet keletą veislių sėsiu, kaip kadaise.

Buvo nuo ryto saulė, apsiniaukė. Bus gal lietaus?
Palauksiu Ingridos kavos. Pasiilgau biggrin.gif

Ot ilgai baksnojau, pasirodo kava seniai atnešta ir bus jau atšalusi. Gerai, man tinka. Labai jauki aplinka, Ingrida 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 26 rugpjūčio 2023 - 07:39

Ex, savaitgaliui atvažiavom. Bet tokį karštį rodo kitai savaitei, kad reiktų iš kaimo darban važinėt..

O man Pasalimo agurkai šiųmetinis nusivylimas. Auga puikiai, neserga, derlingi, ale patys agurkai man nepatinka, ir psio. Ale kadangi daugiau veislių sėjau, tai agurkų yr ir skanių :) 

Atsakyti
Labas rytas.
Ex , o tau neatrodo ,kad jei pomidorai negavo prieziuros ,tai ir agurkai negavo.O tos naujos geros veisles yra skirtos intensyviam auginimui su intensyvia prieziura.
Beje ,vasaros vidury ir pas mane visi agurkai numire ,bet bulgariski ilgieji nehibridai gergana,prisikele is numirusiu.Superderlingi ir atsparus atseit hibridai neprisikele.
Ir pastebejau ,kad nebera jokiu desningumu ir jokiu aiskiu taisykliu bei nusistatymu ir darzininkysteje.Jei laikysiesi isikibes isitikinimu gali jokio derliaus nesulaukt ,kas daugumai ir atsitinka.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 26, 08:45)
<p>Ex, savaitgaliui atvažiavom. Bet tokį karštį rodo kitai savaitei, kad reiktų iš kaimo darban važinėt..</p><p>O man Pasalimo agurkai šiųmetinis nusivylimas. Auga puikiai, neserga, derlingi, ale patys agurkai man nepatinka, ir psio. Ale kadangi daugiau veislių sėjau, tai agurkų yr ir skanių smile.gif </p>

Oje, vėl karštis unsure.gif Tai nepirksiu braškių daigų, labai sunkiai prigyja tokioj pekloj. Atsiųs, kur juos slėpt? Savų daigų jau dauginau, išrinkau stiprius, gražius, laisčiau, labai prižiūrėjau , nu ir ką - vistiek dalis per tokį karštą orą neprigijo, kažkokiu būdu atgal į žemę sulindo.

Pasalimo agurkus kadaise sėjau, prisimenu, kad nepatiko, bet kodėl, nežinau.



A.Alta, gi būti, kad prastai prižiūrėjau agurkus, bet daigų daviau ir kitai moteriškei. Ji rūpestinga, bet rezultatas tas pats - niekinis derlius, daigai nenori augti, susisukę. Jaučiuosi kalta kad daviau tokią nevykusią veislę. Kaimynė iš kito kaimo galo irgi šįmet Regal augino, pati sėjo, sakė, gyvenime daugiau jų neaugins.
Atsakyti

Oje, vėl karštis unsure.gifTai nepirksiu braškių daigų, labai sunkiai prigyja tokioj pekloj. Atsiųs, kur juos slėpt? 

O frigo atsiųs ar kokius? Jei frigo, dėk kažkur šaltai ir tamsiai. 

Aš savo braškių keletą gražių daigų nuo ūsų įkišau šiltnamy po pomidorais. Ten labai gerai jie jaučiasi. Bet jie laistomi kasdien. O šiaip nesodinu dar braškių, laukiu rudens. Nes su tokiais orais tai tik prarasiu ką pasodinau.

Atsakyti