Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Ex @ 2023 08 25, 18:06)
Aha, pasistengsiu užeit dažniau, bet neprižadu. Kartais darbuose užsižaidžiu, prarandu laiko nuovoką.
O kodėl patylėt? Smagu girdėt, kad atostogausi.
Papildyta:
Ai, žinokit, skaitau ką rašot ir suprantu, kad nieko nesuprantu.. kas apie ką kalba. Sorry.

Ex, užeik dažniau. Pati retai rašau, bet tave labai miela skaityt. wub.gif
Visas miela, tik kartais žmogui dievulis žmogų baudžia ir atima jam protelį. Manau, kad ji dabar apgailestauja ir panaikins žeidžiantį postą, bei atsiprašys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 25 rugpjūčio 2023 - 17:14

Visas šaršalas dėl manęs. 

Luety, atsiprašau, neturėjau užkabinti to, ko nereikėjo. Įskaudint tikrai nenorėjau.

Persėdu ant atsarginių suolelio. 

Nereikėjo čia ateit.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 08 25, 18:28)
<p>Visas šaršalas dėl manęs. </p><p></p><p>Luety, atsiprašau, neturėjau užkabinti to, ko nereikėjo. Įskaudint tikrai nenorėjau.</p><p></p><p>Persėdu ant atsarginių suolelio. </p><p>Nereikėjo čia ateit.</p>

Pou, ne apie tave kalba. Niekur neišeini.
Atsakyti

Ne, nu  :huh2:  Kas sekantis prie kryžiaus? 

Anidanda, duok fotkių! Reik ramybės ir gamtos didybės  :rolleyes: 

Atsakyti

Atsakyti

Oi tie barzdoti stogai :wub: 

Atsakyti
Perskaičiau iš naujo šios dienos rašliavą. Pasirodo, man nerodė dalies postų, aš ir galvojau, ko čia tokie trumpi puslapiai.. Dabar supratau kas apie ką kalba rolleyes.gif Ta sena versija visiškas grybas. Bet man ji patinka.

Damos, biškį nukrypsiu į lankas. Pasakykit kuri auginot braškių veislę Marmolada. Aprašymas gražus, o realiai? Noriu pirkt daigų, jqu nusižiūrėjau, beliko mygtuką paspaust, bet prieš tai noriu ir kokios nors nuomonės ar verta norėt biggrin.gif
Būtų dėkui bigsmile.gif

Anidanda, gražu labai. Romantiška.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 25 rugpjūčio 2023 - 19:03

Prispausdins pinigų, išdalins ir paskui atsiims, per palūkanas pakeltas arba per naujus mokesčius...labai elementaru...dabar taip vyksta

Nebelips ant to pačio grėblio.

O šiaip...bent apie kokį virusą kalba eina? Nieko negirdėjau.ir taip nedpėju nieko tarp darbų, vaikų reikalų, namo ir daržų su šiltnamiu 😂

Aj, plius dar pasidžiaugt vasara gi reik 

Atsakyti

Šiaip skaitau daba tokią knygą.. detektyvą. Bet mintis apie sąmokslo teorijas, kaip jos veikia, kaip įtraukia ir  t.t. Na, žinokit, Luety postai kaip iš vadovėlio.. Aišku, ten tema kita, bet principas tas pats. 

O aš netikiu, kad ims ir uždarys viską po mėnesio. 

Tuo labiau UK, kur ir anksčiau viskas nepalyginamai laisviau buvo. Pati Luety visąlaik taip sakė.

Tos trorijos kažkam labai naudingos. Manau skirtos kelt baimę ir nestabilumamą, o tada randas gera terpė tarpti visokiems....gelbėtojams. 

Kažkaip taip 🙃

Atsakyti

Koks durnius sugalvojo, kad reik net dvidešimt pomidorų sodint? Trečią puodą verdu ir suprantu, kad jie dar tik pradėjo normaliau nokt  :blink: kur juos dėt reiks? 

Atsakyti

Koks durnius sugalvojo, kad reik net dvidešimt pomidorų sodint? Trečią puodą verdu ir suprantu, kad jie dar tik pradėjo normaliau nokt  :blink: kur juos dėt reiks? 

Emmm... perderlingus pasodinai 😄

Aš tai vis ruošiuos trintų pomidorų sriubą 😋

O bandei džiovint? Sako skanūs čipsai džiovyklėj gaunas.

Atsakyti

Aš tai tingėjau per karščius konservuot, tai įdėjau skelbimą ir kažkas iš kaimynų nupirko 😊 ir visi laimingi 😃😃😃

Atsakyti