Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Šiaip skaitau daba tokią knygą.. detektyvą. Bet mintis apie sąmokslo teorijas, kaip jos veikia, kaip įtraukia ir  t.t. Na, žinokit, Luety postai kaip iš vadovėlio.. Aišku, ten tema kita, bet principas tas pats. 

O aš netikiu, kad ims ir uždarys viską po mėnesio. 

Tuo labiau UK, kur ir anksčiau viskas nepalyginamai laisviau buvo. Pati Luety visąlaik taip sakė.

Tai lb greit pamatysim 😁

Aš tai kaip žmogus racionalus ir logiškas, nematau tikslo ir prasmės taip iš lempos viską uždaryt. 

Atsakyti

Kai ko nesitikėjau.

Aš irgi likau lengvai nustebus )

Atsakyti

Ps kas turit naminio vyno , nelabai skanaus. Pasidaryt kokteilius su spraitu ar swepsu... skanu. Paragavau ir nustebau...

Ania?... suintrigavai ))) 

Pomidorų karutį priskyniau, tai dorodama derlių galėčiau save palinksmint ))

Atsakyti

Dusia , o temoje galima rasyt tik tai kas tau patinka ir skanu?Siaip tai man tinka biggrin.gif

Na būtų labai gražu nieko neįžeidinėti. Tobula tiesiog. Bet turbūt neįmanoma?..

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 25, 17:27)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="73097417" data-time="1692970494"><div><p>Dusia , o temoje galima rasyt tik tai kas tau patinka ir skanu?Siaip tai man tinka vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Na būtų labai gražu nieko neįžeidinėti. Tobula tiesiog. Bet turbūt neįmanoma?..</p>

Laba,
Nepateisinama nei užslėptas, nei atviras žmogaus skaudinimas. Taip negalima ir tikrai, čia, mūsų temoje, nebus toleruojamas.
Tik labai gaila žmogaus, kuris tai padarė. Kodėl??? unsure.gif
Atsakyti

Ania?... suintrigavai ))) 

Pomidorų karutį priskyniau, tai dorodama derlių galėčiau save palinksmint ))

Užuojauta dėl pomidorų karučio  :wub: 

kokteiliukas suteiktų jėgų :4u:   :angel2: 

Ainu dirbt, ty svečiu laukiam... labiau MB negu mano, tai nedžiugina.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 25, 16:23)
<p>Labai neskaniai susiskaitė ...</p><p>Nesitikėjau.</p><p>Tai kokios peklos verda uždarose temose? Aš iš viso nesuprantu kam reikia traukti kas kam  atsitiko kažkada ? Viešai? </p><p>Šlykščiai...</p><p>Tai ne palaikymas jautresnio žmogaus, tai sužlugdymas.</p><p></p><p></p><p>Luety neskaitau rytais laikraščių. Geriausias laikas pasibuti su kava ir savimi.</p><p></p><p></p><p></p>

Jei čia dėl manęs, nu, atsiprašau, kad tokia tema kalbą užvedžiau. Taip išėjo. Bet jokios tvirtos nuomonės apie tai neturiu, tai ir nesiginčiju.
Atsakyti

Ainu dirbt, ty svečiu laukiam... labiau MB negu mano, tai nedžiugina.

  :D  :D  :D 

Atsakyti
https://sketis.lt/ko...4gAu3rtMSkyudiY
Pas vokiečius kokia tvarka soduose. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 08 25, 15:50)
O jūs dažniau užeikite  mirksiukas.gif ir žinosite, kad mano profesija- finansinikė, neturiu daugiau darbuotojų, reikia suktis vienai ir atostogauti dvi savaites nelabai išeina ...tada reikia imti kompiuterį į atostogas...šį kart nusprendžiau neimsiu. Toliau, aš užsisakiau kelionę į Turkiją (atostogos) ir jeigu bus karantinas, aš neišvažiuosiu atostogų, kurios prasideda spalio pradžioje.
Na va praleidau proga patylėti…

Aha, pasistengsiu užeit dažniau, bet neprižadu. Kartais darbuose užsižaidžiu, prarandu laiko nuovoką.
O kodėl patylėt? Smagu girdėt, kad atostogausi.
Papildyta:
Ai, žinokit, skaitau ką rašot ir suprantu, kad nieko nesuprantu.. kas apie ką kalba. Sorry.
Atsakyti

Jei čia dėl manęs, nu, atsiprašau, kad tokia tema kalbą užvedžiau. Taip išėjo. Bet jokios tvirtos nuomonės apie tai neturiu, tai ir nesiginčiju.

Ne apie  Tave brangioji kalba...

Atsakyti