Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mukute ,nereikia labai prasmingai tyleti ir atrodyti protinga biggrin.gif
Visai gerai kartais pasisakyt.

Papildyta:
Mukute ,nereikia labai prasmingai tyleti ir atrodyti protinga biggrin.gif
Visai gerai kartais pasisakyt.
Atsakyti

Labai neskaniai susiskaitė ...

Nesitikėjau.

Tai kokios peklos verda uždarose temose? Aš iš viso nesuprantu kam reikia traukti kas kam  atsitiko kažkada ? Viešai? 

Šlykščiai...

Tai ne palaikymas jautresnio žmogaus, tai sužlugdymas.

Luety neskaitau rytais laikraščių. Geriausias laikas pasibuti su kava ir savimi.

Atsakyti
Dusia , o temoje galima rasyt tik tai kas tau patinka ir skanu?Siaip tai man tinka biggrin.gif
Atsakyti

Saintlina, kur tu ,taviskius musa.Kazkas netiki visuotine gerove ir absoliucia harmonija biggrin.gif

Tingiu ))) 

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 08 25, 17:13)
Mukute ,nereikia labai prasmingai tyleti ir atrodyti protinga biggrin.gif
Visai gerai kartais pasisakyt.

Papildyta:
Mukute ,nereikia labai prasmingai tyleti ir atrodyti protinga biggrin.gif
Visai gerai kartais pasisakyt.
man nereikia atrodyti protingai biggrin.gif atrodyti reikia geriausiu atveju gražiai
Atsakyti

Dusia , o temoje galima rasyt tik tai kas tau patinka ir skanu?Siaip tai man tinka biggrin.gif

Ne apie Tave mano postas...

Kai ko nesitikėjau.

Tai dabar laukiu , kada apie mane kas ko gero parašys.

Atsakyti

Šiaip skaitau daba tokią knygą.. detektyvą. Bet mintis apie sąmokslo teorijas, kaip jos veikia, kaip įtraukia ir  t.t. Na, žinokit, Luety postai kaip iš vadovėlio.. Aišku, ten tema kita, bet principas tas pats. 

O aš netikiu, kad ims ir uždarys viską po mėnesio. 

Tuo labiau UK, kur ir anksčiau viskas nepalyginamai laisviau buvo. Pati Luety visąlaik taip sakė.

Atsakyti

O kad reikia garbint simonyte su kita esama lietuvos valdzia, tiket tapinu ir surajevu, mylet ukrainos esama valdzia ir nekesti rusijos in corpore - yra dabartinis lietuvos oficiozu modus operandi.

Konservatorių negaliu pakęsti, nu bet pliaaa - Rusiją už ką mylėt turėtume ??

Atsakyti

Norejau vaziuot i soda,bet parase boilerio remonto meistras ,kad ateis siandien,ar gerai.Atsakiau,kad gerai,bet noriu zinot mazdaug valanda,tai neatsako.Nu ir negaliu vaziuot.MB isvaziavo vienas

O, tai pažanga, jei vienas išvažiavo :super:  gi visai nebenorėjo važinėt :) 

Gal jau sutvarkė boilerį?

Atsakyti

Aš kaip Saitlina, nežinau už ką mylėti Rusiją?

O Ukrainą myliu. Faina šalis, faini linksmi žmonės , skanus maistas ir vynas... netgi išdūrinėja su šypsena.

Nebuvo mano gyvenime valdžios kurią mylėčiau ir tikėčiau.

Uždarymo ženklų nematau. Tik širšalą ir baimes... 

Bet aš prastai prognozuoju, tikiu gėriu. Dievu. Ar bet tuo, kad viskas tik į gerą.

Atsakyti

Toliau, aš užsisakiau kelionę į Turkiją (atostogos) ir jeigu bus karantinas, aš neišvažiuosiu atostogų, kurios prasideda spalio pradžioje.

Nepergyvenk, Mukut. Nieks neuždarys. Išskrisi laisvai. Nu nebent pandemija kaip iš katastrofų trilerio būtu. Bet tada jau savaime tos kelionės nerūpėtų.

Atsakyti

Ps kas turit naminio vyno , nelabai skanaus. Pasidaryt kokteilius su spraitu ar swepsu... skanu. Paragavau ir nustebau...

Atsakyti