Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pas mus jau siandien tik+32 C , jau beveik geriau baklazanu kelis stiklainius uzsukau ,gal jau praeis tas kromeshnyj ad(tokia atostogu kryptis)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 25 rugpjūčio 2023 - 13:35
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 08 25, 15:16)
Cia zinok ,jau toks atvejis kai noblesse ne oblique biggrin.gif Cia vadinasi kowno,po prostu po tuteisumu.

bebe.gif
Atsakyti

Neauga pas mane baklažanai. Reik turguj nusipirkt, man skanu kartais jie.

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 08 25, 15:13)
Muka , o tai kiek metu reabilitacija ir kiek kartu dvestinoji ateis po siu penkiu zvaigzduciu atostogu? Atleisk ,nesusilaikiau.Bet kazkaip jauciuosi prisidejus prie tavo trapios gyvasteles issaugojimo ,kai po kaledu fiestos primygtinai reikalavau i skubios pagalbos skyriu kreiptis.Taigi dabar jauciuos atsakinga by proxy biggrin.gif

doctor.gif na teip ačiū už viską, bet ar tikrai manai nuo turkų viskas....netinka šalis?
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 08 25, 12:30)
<p>Ir vėl nesupratot. Aš ne prieš žinojimą, išsiaiškinimą, kažkokio karkaso susidėliojimą, bet kam dienų dienom sėdėt forumuose ir pinkliavot tas teorijas, pastoviai verdant tose sultyse?</p><p></p><p>AA, jei tu apie mane, tai manęs niekas nemuša. Kodėl tu visur kaip į mūšį, man klausimas neatsakytas iki šiol.</p>

Zmones pasirenka siais laikais informacinius saltinius.Be informacijos esi aklas,plikas.Sakome informuotas-ginkluotas.As nesedziu forumuose,neturiu tam laiko.Bet jus ryte skaitot laikrascius savo,as savo,nes gi reikia zinot,kas vyksta pasaulyje,negali gi but visai be ziniu,kas vyksta aplink tave.Na,o mano laikrasciai vieni,tavo kiti.Todel ir nuomones skirtingos ir zinios skirtingos.
As neskaitau apie itakotukus,visokias sygel ar dar kokias,as turiu savo saltinius,kuriais as tikiu. 4u.gif bigsmile.gif Tai nera sedejimas,mutinimas aplinkos ar minciu,tai yra tiksli info,kiek imanoma siais laikais.Kodel ji ne oficiali?Manau matot kiek yra blokuojama kitaip kalbanciu info?Kodel?demokratijos,zodzio laisves nebera!?

Norejau vaziuot i soda,bet parase boilerio remonto meistras ,kad ateis siandien,ar gerai.Atsakiau,kad gerai,bet noriu zinot mazdaug valanda,tai neatsako.Nu ir negaliu vaziuot.MB isvaziavo vienas,o man nervas ima,jau su tais meistrais,niekada neparaso laiko,nei delyveriai,nei kokie meistrai.Lauk ju visa diena.JPKLMN.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 25 rugpjūčio 2023 - 13:59

Jei rimtai, Luety, man buvo baisu žiūrėt, kaip tu kankinaisi covidiniu laikotarpiu šokinėdama nuo vieno kraštutinumo iki kito. Dasivarei iki depresijos, problemos buvo su šeima.

Todėl aš labai atsargiai skaitau ir vertinu tavo dabartines nuotaikas. Ne dėl to, kad pulčiau tave, smerkčiau ar dar kažkas. Man tiesiog neramu dėl tavęs. Iš širdies, be jokio nusistatymo.

Atsakyti
Nemanau ,kad luety depresija.Tik per daug geras gyvenimas , ne kitaip.Mukai irgi.Cia tokia diagnoze.Vadinasi ispindejimas. Lengvai pagydomas.
Luety tesiog jos labai senas tevas mire per ta pandemija,patys jie jau labai pagyvene. Ko tu is ju nori?
Tai tesiog jau tokia terpe,kad reikia ziuret i tai su geru geriatrijos lygmeniu ,ir tada viskas visai normaliai.
O kad reikia garbint simonyte su kita esama lietuvos valdzia, tiket tapinu ir surajevu, mylet ukrainos esama valdzia ir nekesti rusijos in corpore - yra dabartinis lietuvos oficiozu modus operandi.Atsiprasau , bet ne.Aik sikt. Ar suprantamai ir pakankamai kovingai aiskinu?
Atsakyti

AA, aš tave galiu pasiųsti ne tik šikt, jei tau to labai norisi. Nesuprantu, ko tu ieškai prie ko prisiknist ir dantis galandi? Čia tau vietoj lipimo į kalnus ar kaip?

Mano pažiūros tavęs neliečia, kaip ir taviškės manęs. Ar suprantamai aiškinu? Ne kovingai, bet suprantamai? Įdomu, bet neliečia manęs tavo pažiūros, nes tu man svetimas žmogus. Toks įspūdis, kad taip tau norisi kam nors į dantis užvažiuot, bet šalia esančiam negali, tai bent čia pasispjaudai. Nuimk gazą.

Atsakyti

O jei rimtai, Luety, ką asmeniškai Tau duoda tas skaitymas ir žinojimas? Tik mintis suvelia, sukelia erzulį, vidinį pyktį ir tiek. Pozityvo vis mažėja. Ir kam to reik?

Yra žmonių tipas, kuriems tas gąsdinimasis sukelia adrenalina ir nuo to kažkoks malonumas. Kitaip negaliu to paaiškinti 

Zinoma ne LRT,nors ir ta jau maciau ciauska,atidariineja overtono langus,jau islindo "expertai" kazkokie lyg Duda ar kaip ten jis,Ceplinskas...Anidanda,reikia dometis,o ne tiketi.Yra tiek grupiu,forumu,kad net skaityt nebera laiko.

Anglu forumai labai pasipiktine,teisme eina dar praejusiu plandemiju bylos,o cia pyst nauja.Kaukes jau bando uzdet imonese,kol kas ne labai sekasi,kol tik patariamuoju rezimu.Daugiau supratusiu sia aferoze,daugiau priesinsis,bet ar pakaks kritines mases?Vargu.

Ir ką pakeis, kad aš gaisiu laiką klausydama visokių teorijų? Nieko. Gyvent reik čia ir dabar. Rytojaus iš vis galo nebūt. Niekad nieks nežino kada jo paskutine minutė. Tai dar nuodyti save kažkokiais bauginimais. Nesąmonė 

Pou, žinoti yra gerai. Dėl savęs. Ir ne pyktyje esmė. Pvz, mano dukros verslas labai nukentėjo nuo praėjusios pandemijos, uždarymų, nesitikėjo, nesugalvojo bent kažkiek apsisaugoti. Šįkart elgiasi jau kitaip. Va, tam to ir reik. Žinoti. Nepasitikėti. Nes kai žlunga tavo verslas, tai nelieka pinigų, pragyvenimo šaltinio. Kažin ar kurį žmogų tada ima koks pozityvas..

O kaip įmanoma apsaugot savo verslą nuo uždarymo, jei toks būtų? Neleis dirbt, tai neleis. Ir nk nepakeisi.

Nors nebus taip db. Nėra pinigų pašalpoms ir subsidijoms.

Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 08 25, 15:14)
Muka, kitą kartą jei galėsi,  neskubėdama sudėk kablelius ar taškelius, ar dar ką, gluša aš,  nesuprantu kas čia suplakta krūvon..

O jūs dažniau užeikite mirksiukas.gif ir žinosite, kad mano profesija- finansinikė, neturiu daugiau darbuotojų, reikia suktis vienai ir atostogauti dvi savaites nelabai išeina ...tada reikia imti kompiuterį į atostogas...šį kart nusprendžiau neimsiu. Toliau, aš užsisakiau kelionę į Turkiją (atostogos) ir jeigu bus karantinas, aš neišvažiuosiu atostogų, kurios prasideda spalio pradžioje.
Na va praleidau proga patylėti…
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 25 rugpjūčio 2023 - 15:07
QUOTE(Pou @ 2023 08 25, 15:25)
<p>AA, aš tave galiu pasiųsti ne tik šikt, jei tau to labai norisi. Nesuprantu, ko tu ieškai prie ko prisiknist ir dantis galandi? Čia tau vietoj lipimo į kalnus ar kaip?</p><p>Mano pažiūros tavęs neliečia, kaip ir taviškės manęs. Ar suprantamai aiškinu? Ne kovingai, bet suprantamai? Įdomu, bet neliečia manęs tavo pažiūros, nes tu man svetimas žmogus. Toks įspūdis, kad taip tau norisi kam nors į dantis užvažiuot, bet šalia esančiam negali, tai bent čia pasispjaudai. Nuimk gazą.</p><p></p><p></p>

Pou , gi siuntinet rusisku adresu paskui laiva labai madinga.Ar jau nebe?
O siaip tai jo ,kai taip karsta , nera labai ka veikt.Arba rizikuot ,bet nesinori.Ryta reikia apsidirbt darbus anksti , o paskiau iki sesiu vakaro vel tik rusy sedet ,kompa apsikabinus.Na bet jau greit .kai leksim i kalnus ir jura ir turistu bus maziau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 08 25, 16:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Pou" data-cid="73097324" data-time="1692960762"><div><p>O jei rimtai, Luety, ką asmeniškai Tau duoda tas skaitymas ir žinojimas? Tik mintis suvelia, sukelia erzulį, vidinį pyktį ir tiek. Pozityvo vis mažėja. Ir kam to reik?</p></div></blockquote><p>Yra žmonių tipas, kuriems tas gąsdinimasis sukelia adrenalina ir nuo to kažkoks malonumas. Kitaip negaliu to paaiškinti </p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73097322" data-time="1692960304"><div><p>Zinoma ne LRT,nors ir ta jau maciau ciauska,atidariineja overtono langus,jau islindo "expertai" kazkokie lyg Duda ar kaip ten jis,Ceplinskas...Anidanda,reikia dometis,o ne tiketi.Yra tiek grupiu,forumu,kad net skaityt nebera laiko.

Anglu forumai labai pasipiktine,teisme eina dar praejusiu plandemiju bylos,o cia pyst nauja.Kaukes jau bando uzdet imonese,kol kas ne labai sekasi,kol tik patariamuoju rezimu.Daugiau supratusiu sia aferoze,daugiau priesinsis,bet ar pakaks kritines mases?Vargu.</p></div></blockquote><p>Ir ką pakeis, kad aš gaisiu laiką klausydama visokių teorijų? Nieko. Gyvent reik čia ir dabar. Rytojaus iš vis galo nebūt. Niekad nieks nežino kada jo paskutine minutė. Tai dar nuodyti save kažkokiais bauginimais. Nesąmonė </p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ex" data-cid="73097333" data-time="1692961744"><div><p>Pou, žinoti yra gerai. Dėl savęs. Ir ne pyktyje esmė. Pvz, mano dukros verslas labai nukentėjo nuo praėjusios pandemijos, uždarymų, nesitikėjo, nesugalvojo bent kažkiek apsisaugoti. Šįkart elgiasi jau kitaip. Va, tam to ir reik. Žinoti. Nepasitikėti. Nes kai žlunga tavo verslas, tai nelieka pinigų, pragyvenimo šaltinio. Kažin ar kurį žmogų tada ima koks pozityvas..</p></div></blockquote><p>O kaip įmanoma apsaugot savo verslą nuo uždarymo, jei toks būtų? Neleis dirbt, tai neleis. Ir nk nepakeisi.</p><p>Nors nebus taip db. Nėra pinigų pašalpoms ir subsidijoms.</p>

Prispausdins pinigų, išdalins ir paskui atsiims, per palūkanas pakeltas arba per naujus mokesčius...labai elementaru...dabar taip vyksta
Atsakyti