Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Ex @ 2023 08 25, 13:37)
Vadinasi yra tiesos. Labai gaila verysad.gif ir baisu bus atskirtis nuo savų. Reiks kažkaip bandyt nuskrist aplankyt, pasimatyt 🥺

Taip ex .Laisve yra labai didele vertybe.
Karta dariau experimenta.Ir tai buvo nevisai sugede zmones.Ijungiau masinoje garso irasyma telefe ,ilgai ant pakrovejo, o tada daviau pasiklausyt iraso kalbejusioms.Liepiau suskaiciuot ,kiek kartu istare - as noriu ,as nenoriu, as negaliu ,rusisku dolzny , ir taip toliau ir panasiai.Kiek kartu as noriu ir kazka kazkas dolzen skiria mane nuo visiskai ispindejusios iki bent kiek padoresnes asmenybes.
O dar ,dabar visiskas kvalifikaciju ir kompetenciju bardakas.
O visos auksciausios kvalifikacijos antikuniu skaiciuotojos bei imunologijos beigi virusologijos didziosios magistres(nuo zodzio magija , ne nuo mogucyj)beigi izymieji duomenu mokslininkai su surajevu priesaky ,kad visi zinotu ir nepamirstu ka reikia teisingoje pagarboje laikyt ,na visi sitie isvardinti - jau pasirenge antrojo fronto atidarymui?
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 08 25, 14:52)
<p>O jei rimtai, Luety, ką asmeniškai Tau duoda tas skaitymas ir žinojimas? Tik mintis suvelia, sukelia erzulį, vidinį pyktį ir tiek. Pozityvo vis mažėja. Ir kam to reik?</p>

koks uždarymas blink.gif viskas turkai nupirkti spalio pradžia 14 naktų,žinau Dusia iki negaliu nervai ima kaip su darbais...nors tegu apsi.... noriu atostogų..kompo neimsiu ...
Oi labos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 08 25, 13:52)
<p>O jei rimtai, Luety, ką asmeniškai Tau duoda tas skaitymas ir žinojimas? Tik mintis suvelia, sukelia erzulį, vidinį pyktį ir tiek. Pozityvo vis mažėja. Ir kam to reik?</p>

Pou, žinoti yra gerai. Dėl savęs. Ir ne pyktyje esmė. Pvz, mano dukros verslas labai nukentėjo nuo praėjusios pandemijos, uždarymų, nesitikėjo, nesugalvojo bent kažkiek apsisaugoti. Šįkart elgiasi jau kitaip. Va, tam to ir reik. Žinoti. Nepasitikėti. Nes kai žlunga tavo verslas, tai nelieka pinigų, pragyvenimo šaltinio. Kažin ar kurį žmogų tada ima koks pozityvas..
Atsakyti
Muka , o tai kiek metu reabilitacija ir kiek kartu dvestinoji ateis po siu penkiu zvaigzduciu atostogu? Atleisk ,nesusilaikiau.Bet kazkaip jauciuosi prisidejus prie tavo trapios gyvasteles issaugojimo ,kai po kaledu fiestos primygtinai reikalavau i skubios pagalbos skyriu kreiptis.Taigi dabar jauciuos atsakinga by proxy biggrin.gif
Atsakyti

Pou, žinoti yra gerai. Dėl savęs. Ir ne pyktyje esmė. Pvz, mano dukros verslas labai nukentėjo nuo praėjusios pandemijos, uždarymų, nesitikėjo, nesugalvojo bent kažkiek apsisaugoti. Šįkart elgiasi jau kitaip. Va, tam to ir reik. Žinoti. Nepasitikėti. Nes kai žlunga tavo verslas, tai nelieka pinigų, pragyvenimo šaltinio. Kažin ar kurį žmogų tada ima koks pozityvas..

Aš ne visai apie tai, Ex. Faktus taip, bet kam knistis gilyn ir tolyn. Visuomet reikia apsidrausti, jei tik įmanoma.

Turiu minty - žmogus žino faktą, priešpastatytas. Kam tūkstantį kartų piktintis tuo faktu, jei jis nesikeičia? Jei dar ir dar kartą skaitys forumus, kuriuose užprogramuotas erzelys, ar nuo to kam nors tampa geriau?

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 08 25, 14:06)
koks uždarymas  blink.gif viskas turkai nupirkti spalio pradžia 14 naktų,žinau Dusia iki negaliu nervai ima kaip su darbais...nors tegu apsi.... noriu atostogų..kompo neimsiu ...
Oi labos  4u.gif

Muka, kitą kartą jei galėsi, neskubėdama sudėk kablelius ar taškelius, ar dar ką, gluša aš, nesuprantu kas čia suplakta krūvon..
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 08 25, 14:14)
Muka, kitą kartą jei galėsi,  neskubėdama sudėk kablelius ar taškelius, ar dar ką, gluša aš,  nesuprantu kas čia suplakta krūvon..

Cia zinok ,jau toks atvejis kai noblesse ne oblique biggrin.gif Cia vadinasi kowno,po prostu po tuteisumu.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 08 25, 11:52)
<p>O jei rimtai, Luety, ką asmeniškai Tau duoda tas skaitymas ir žinojimas? Tik mintis suvelia, sukelia erzulį, vidinį pyktį ir tiek. Pozityvo vis mažėja. Ir kam to reik?</p>


Nu man tai mazu maziausiai keistai skamba tavo klausimas.As ne s...kad plaukt pasroviui.As zmogus su savo unikalia DNR ir zinojimas man padeda susikaupt ir sprest ateinancius sunkumus.As ne kaciukas 6 savaiciu,aklas,as su ziniomis,ir ne tomis melagienu ziniomis,o tikromis,isnagrinetomis,kas vyksta ir kas vyks pasaulyje,nes senoji sistema griuva ir ji turi sugriut,tai istoriskai pasikartojantis virsmas,tik gaila,jog tai ispuole mano amziuje,ir ypac senatvej.Norisi ramios senatves.O but akla vista,eit,kai aviai vedamai sudasklaidos i skerdykla,nu ka as zinau,cia ne man.As turiu zinot,ka kis i mano kuna ir kokias tai duos pasekmes.Deja.Moksla reikia tyrinet,o ne juo aklai tiket.Nesu nieko durniau skaicius ant avataru,kaip edjukeited,....
Ir erzelio forumuose nera,yra gilus nagrinejimas situacijos ir ieskoma sprendimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 25 rugpjūčio 2023 - 13:25
QUOTE(Pou @ 2023 08 25, 14:13)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ex" data-cid="73097333" data-time="1692961744"><div><p>Pou, žinoti yra gerai. Dėl savęs. Ir ne pyktyje esmė. Pvz, mano dukros verslas labai nukentėjo nuo praėjusios pandemijos, uždarymų, nesitikėjo, nesugalvojo bent kažkiek apsisaugoti. Šįkart elgiasi jau kitaip. Va, tam to ir reik. Žinoti. Nepasitikėti. Nes kai žlunga tavo verslas, tai nelieka pinigų, pragyvenimo šaltinio. Kažin ar kurį žmogų tada ima koks pozityvas..</p></div></blockquote><p>Aš ne visai apie tai, Ex. Faktus taip, bet kam knistis gilyn ir tolyn. Visuomet reikia apsidrausti, jei tik įmanoma.</p><p>Turiu minty - žmogus žino faktą, priešpastatytas. Kam tūkstantį kartų piktintis tuo faktu, jei jis nesikeičia? Jei dar ir dar kartą skaitys forumus, kuriuose užprogramuotas erzelys, ar nuo to kam nors tampa geriau?</p>

Geriau gal ir netampa, bet be jausmų sėdėt ir spoksot kaip baronui į naujus vartus irgi keistai atrodytų. Be abejo piktinasi, normalu, gal ir koks streikas įvyks, nes kitaip tai uždusins žmones su tom dirbtinai sukeltomis pandemijom. Kažkam tai yra verslas (milijonieriams), o kažkam juodas žlugimas (tam, kuris ne prie lovio)
Atsakyti
Saintlina, kur tu ,taviskius musa.Kazkas netiki visuotine gerove ir absoliucia harmonija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 08 25, 14:16)
Cia zinok ,jau toks atvejis kai noblesse ne oblique biggrin.gif Cia vadinasi kowno,po prostu po tuteisumu.

Pas mane irgi kowno tuteiša, bet tokio vinigreto neįkandu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 08 25, 14:26)
Saintlina, kur tu ,taviskius musa.Kazkas netiki visuotine gerove ir absoliucia harmonija biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti

Ir vėl nesupratot. Aš ne prieš žinojimą, išsiaiškinimą, kažkokio karkaso susidėliojimą, bet kam dienų dienom sėdėt forumuose ir pinkliavot tas teorijas, pastoviai verdant tose sultyse?

AA, jei tu apie mane, tai manęs niekas nemuša. Kodėl tu visur kaip į mūšį, man klausimas neatsakytas iki šiol.

Atsakyti