Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,
Kaip miegojot? Aš labai gerai , matyt jau buvo prisikaupę...
Pagaminau agurkus pagal šitą receptą :
https://www.lamaista...ne-ziemai-62246
Iš pusės normos . Neblogo skonio , kas mėgsta aštriau ir vartoja cukrų . Žiūrėjau receptą kur mažiausiai cukraus . Čilius dėjaus savo nedžiovintus, tai bijojau , kad bus per aštru ... Bet paragavus pats tas .
Beveik numezgiau kojinių čiurnelius , ir supratau , kad per siaurios bus. Eisiu išardysiu ... Dar to nebuvę. Didelio mezginio negaliu pradėti , bo laiko nelieka visai . Darbai , sportai , derliaus tvarkymas ... Tikiuosi savaitgalio suskintą derlių išdalinti . Nebereikia jokio gėrio į sklepuką . Jau prigaminau smile.gif Nors man žiemą geriau savo daržovių stiklainukas, ar iš kameros negu nežinia ant kokios chemijos užaugintos salotos iš parduotuvės... Visi turim savų fobijų smile.gif

Anidanda vaizdai labai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 25 rugpjūčio 2023 - 07:54
Geriausia grįžti prie kojinių.Turiu kašmyro su šilku,brangūs siūlai ir spalva mano akiai gera.Suknelę nusimezgiau per plati,laukia ardymas,pradėjau palaidinę,nelimpa prie dūšios ardysiu,numečiau.Geriausia dabar prieš miegą iš Nako kojinės,plonas siūlas lėtai megzasi. ax.gif Neįsivaizduoju ką iš tų siūlų megzti?Jaučiu atšals,mesiuosi ant skarų. tongue.gif
Rytoj pas mus lietų žada,važiuosime šiandien į butą,tai sėdėsiu ir megsiu,rytoj,išeiginė.Jokių konservų ramu.Pomidorai irgi auga saikingai,vis vaikams po dėžę padalinu.Vakar sūnus buvo dėžę suskyniau ir ramu. ax.gif Dar klientus mažiukais pavaišinu.Va aviečių matosi be galo daug bus. bigsmile.gif
Atsakyti

Kaip miegojot? Aš labai gerai , matyt jau buvo prisikaupę...

Aš visada miegu labai gerai ))

Atsakyti

Puikiai miegojau. Tik naktį kartą ėjau arbūzą išleisti, o šiaip, atvėso ir liuks.

Reiks kitą savaitę gal kibirioką pomidorų savo sultyse padaryt žiemai. Žiūriu, nesuvalgo šeimyna. Aš neužsipuolu dabar. Tik užvakar sugriešyjau - išsikepiau bulvinių blynų su varškės padažu. Užsimaniau iki negaliu.

Šįmet pavasarį pasodinau du agrastų daigus, iš Lidlo pirktus. Tai vieną agrastuką nesužiūrėjau, užmezgė - skanūs bus, rausvaskruosčiai.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 08 25, 08:12)
<p>Puikiai miegojau. Tik naktį kartą ėjau arbūzą išleisti, o šiaip, atvėso ir liuks.</p><p>Reiks kitą savaitę gal kibirioką pomidorų savo sultyse padaryt žiemai. Žiūriu, nesuvalgo šeimyna. Aš neužsipuolu dabar. Tik užvakar sugriešyjau - išsikepiau bulvinių blynų su varškės padažu. Užsimaniau iki negaliu.</p><p>Šįmet pavasarį pasodinau du agrastų daigus, iš Lidlo pirktus. Tai vieną agrastuką nesužiūrėjau, užmezgė - skanūs bus, rausvaskruosčiai.</p>



labos,
vakar lijo visa diena iki velumos,net su perkunija vakare.Siandien nakti jau tik 12,nors dabar jau 16.Atrodo bus silta.Reik i soda vaziuot,nebuta visa savaite.Avietes bus nubire. unsure.gif unsure.gif
As visus vaiskrumius pirkau is Lidlo,pirmais metais nebuvau pasiruosus sodint dar kur,tai dideliuose vazonuose auginau,isaugo grazus dideli,o dabar net isgenejom.Raudonieji dideli,skanus,juodieji man visi vienodi,o agrastai vidutinio didumo,isirpsta iki roziniu ir buna skanus labai.O,kai pirkau,buvo vos gyvi.

Norvegijos vaizdai nuostabus,smagiu atostogu.
Mezgu,neriu pakaitom,esu nepaseda,nusibosta megzt,imu nert,nusibosta megztinis,imu kojines,taip smagiau man.Turiu kojiniu gal 5 poras jau numezgusi,nekyla rankos fotkint,nemoku graziu foto daryt ,pasiziuriu i kitu nuotraukas,tai meno kuriniai,net kojine nebesvarbu kokia ten.O man nei tas nei anas gaunasi.
Atsakyti
Laba.
Toli nuėjot, daug neperskaičiau, vaizdelių tik pažiūrėjau. Labai gražu.
Laikas kaip vanduo. Rytas vakaras.
Turbūt ateis greit naujas virusas, anglai turėtų geriau žinot. Pletkai? Galvoju, gal reik paskraidyt į uk kol vėl visur neuždarė.
Atsakyti

Va kaip kavą geriu dabar 😍. 15 laivo aukštas 

Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 08 25, 10:00)
Laba.
Toli nuėjot, daug neperskaičiau, vaizdelių tik pažiūrėjau. Labai gražu.
Laikas kaip vanduo. Rytas vakaras.
Turbūt ateis greit naujas virusas, anglai turėtų geriau žinot. Pletkai? Galvoju, gal reik paskraidyt į uk kol vėl visur neuždarė.

As irgi nervuojuos,skaitau forumus,raso visi rugsejo gale ,spalio pradzioj aerouostu uzdarymas,jei dabar zmones pasiduos,liks amziams.Paskutine kova uz zmonija.
Atsakyti

Kur tu tai skaitai? Niekur nieko panašaus nemačiau 

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 08 25, 13:21)
As irgi nervuojuos,skaitau forumus,raso visi rugsejo gale ,spalio pradzioj aerouostu uzdarymas,jei dabar zmones pasiduos,liks amziams.Paskutine kova uz zmonija.

Vadinasi yra tiesos. Labai gaila verysad.gif ir baisu bus atskirtis nuo savų. Reiks kažkaip bandyt nuskrist aplankyt, pasimatyt 🥺
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 08 25, 11:30)
<p>Kur tu tai skaitai? Niekur nieko panašaus nemačiau </p>


Zinoma ne LRT,nors ir ta jau maciau ciauska,atidariineja overtono langus,jau islindo "expertai" kazkokie lyg Duda ar kaip ten jis,Ceplinskas...Anidanda,reikia dometis,o ne tiketi.Yra tiek grupiu,forumu,kad net skaityt nebera laiko.

QUOTE(Ex @ 2023 08 25, 11:37)
Vadinasi yra tiesos. Labai gaila verysad.gif ir baisu bus atskirtis nuo savų. Reiks kažkaip bandyt nuskrist aplankyt, pasimatyt 🥺

Anglu forumai labai pasipiktine,teisme eina dar praejusiu plandemiju bylos,o cia pyst nauja.Kaukes jau bando uzdet imonese,kol kas ne labai sekasi,kol tik patariamuoju rezimu.Daugiau supratusiu sia aferoze,daugiau priesinsis,bet ar pakaks kritines mases?Vargu.
Atsakyti

O jei rimtai, Luety, ką asmeniškai Tau duoda tas skaitymas ir žinojimas? Tik mintis suvelia, sukelia erzulį, vidinį pyktį ir tiek. Pozityvo vis mažėja. Ir kam to reik?

Atsakyti