Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Na bet Palanga juk ne vien Basanavičiaus g.

Atsakyti

Kad patinka, tai ok... kai patinka, bet dažnai skundžias,kad lb.pavargsta, kad nespėja visko prižiūrėt, palaistyt ir pnš. Vis kažkas iškepa ar dar kas nutinka, bet pasiūlius šiek tiek mažiau sodinti pyksta 😃 Realiai, jei kur sumažina daržą, tai kitur dvigubai tiek išrausia 😂

Arba dar...turi savaeigę žoliapjovę, bet pjauna viską tik trimeriu, nes tikslas nuskust iki žemės, plius viską grėbia (net lb.atokiai nuo namų, kur bereik to daryt tikrai).

Suprantu, kad jiems taip reik, bet žiūrėt net gaila, kai žmonės dirba, kad firbt ir nemoka pailsėt...

Jiems.ne tik vargt patinka, bet ir skųstis patinka 😁. Taip,gauna dėmesio. Aš mamai nieko nebesakau, ir kai nustojau reaguoti, tai ji pradėjo tada mažinti savo plantacijas. Ir db augina visai mažai, realiai tik sau

Na bet Palanga juk ne vien Basanavičiaus g.

Tikrai ne tik. Lb myliu Palangą, I Basanavičiaus g neinu ir nereikia

Snd buvom žygyje pėsčiomis į ledyną tarpekliu. Tai koks grožis, tiesiog neapsakoma gamtos didybė. Jetau, juk apkeliavau pusę pasaulio, bet žinokit norvegų fiordai tai turbūt gražiausia, ką mačiau gamtoje.

Tuoj įkelsiu foto

Atsakyti

Va viršuj ledynas, o apačioj ežeras. Ir iki šio ežero dar ėjom nuostabaus grožio tarpekliu su kriokliais, apsamanojusiais medžiais. Žodžiu, neįtikėtina, nepaprasta gamtos didybė 

Atsakyti

Atsakyti

Na bet Palanga juk ne vien Basanavičiaus g.

Būtent! Yra puikių ir rsmių vietų tolėliau nuo centro

Atsakyti

Nerealiai 🥰

Atsakyti

Mano mamai tik Palanga o man tik Nida 

 Man irgi Nida  :wub:  

Nors rudeninė Palanga irgi labai patinka :) 

Atsakyti

Nerealiai 🥰

Žinok tikrai, tokia ypatinga vieta, esu absoliučiai sužavėta. Sūnus irgi, jau svaigstam kaip kitąmet keliausim čia su kemperiu 🤣. Tik kur gaut tą kemperi 😂

Atsakyti
Anidanda vaizdai nuostabūs 4u.gif
Ledyne buvom. 2008 metais , patikrinau nuotraukas. O sakiau 2007..., apgavu biški .
Palanga patinka žiemą , rudenį , pavasarį. Vasara nevažiuoju , man ten per brangu ... važiuoju 1-2 nakvynes ir man gana .
Kai skridom į Tasą pasitirinau , kiek man kainuotų Palangoje savaitė gyventi tokiomis sąlygomis kaip Tase. Supratau , kad be šansų ...

Papildyta:
Žinok tikrai, tokia ypatinga vieta, esu absoliučiai sužavėta. Sūnus irgi, jau svaigstam kaip kitąmet keliausim čia su kemperiu 🤣. Tik kur gaut tą kemperi 😂</p>
[/quote]

Kemperį gali išsinuomoti . Bet Norvegijoje turistų lankomose vietose yra pristatyta daug namukų nuomai . Jū nuoma sąlyginai nebrangi . Mes keliavom tokiu principu ... Ir šaip yra daug galimybių išsinuomoti nakvyne vienai nakčiai . Pasiskaičiuoti reiktų kas pigiau kemperis ar nuoma...
Atsakyti

debesis virš pievų 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Anidanda įspūdinga. wub.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Anidanda, žiūrėčiau ir žiūrėčiau. Nieko nėra gražiau už gamtos vaizdus man. Akys ir dūšia pailsi.

Atsakyti