Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

Lyja Kaune,  kažin kaip kaime?

Jau geriau turėti tikslą ir keltis 6, negu gulėti lovoje iki pietų ir gerti pročkeles....

Man burbėjo vaikai dėl darbų kažkada kai ariau.

Dėl kaimo negirdėjau. Ten meditacija... taigi nėra terminų ir tt. Koks ten darbas? Ne pardavimui auginam kažką...

Atsakyti

Oj, juda ir tas ok, bet prisodina belen kiek, po to nespėja prižiūrėt, neturi kur dėt... Žoooodžiu.

Pvz.pomidorų 2šiltnamiai ir dar visi pastatų pakraščiai. Kelias mama pusę 6 laistyt...

Panašu, kad turim labai panašias mamas ))

Atsakyti

Tą patį pasakytų mano vaikai.Kam?

Aha, ir aš taip pasakyčiau ))

Atsakyti

Labas rytas,

Lyja Kaune,  kažin kaip kaime?

Jau geriau turėti tikslą ir keltis 6, negu gulėti lovoje iki pietų ir gerti pročkeles....

Man burbėjo vaikai dėl darbų kažkada kai ariau.

Dėl kaimo negirdėjau. Ten meditacija... taigi nėra terminų ir tt. Koks ten darbas? Ne pardavimui auginam kažką...

Vilniuj apsiniaukę, bet nelyja. Tai dėl kaimo net iliuzijų neturiu ))

Taip, geriau judėti nei gulėti. Bet abu kraštutinumai irgi yra negerai. Aš gi kaime abu variantus turiu )

Ai, tai tu gi kaime viską su protu darai. Už ką ten tave kritikuot? )

Kaip katė gyvena?

Atsakyti
Labos smile.gif

Na va o mano mamukas nei į daržą nei prie žemės, va pabūti teip, bet kad iš daržo už plaukų nini ir sodo niekad neturėjo, kaip nusipirkome sakė durnė už tuos pinigus Palangoje galėtum gulėti biggrin.gif kaip antrą sodą nusipirkome sakė dviguba durnė...na dabar kaip aptvarkyta patinka pavasaroti smile.gif
Man sodas dabar sunkiau anksčiau kažkaip viskas deliodavosi savaime... dabar tik sunkiau na svoris, sveikata ir t.t. Su MB vis mažinam daržus net nežinau kiek turiu jų gal bus kokie 1.5 aro be gėlynų o gėlynų tai gal 0.5 aro ...ai kiek yra bet faktas mažinti reikia smile.gif
Susiėmaiu ir pradėjau ieškoti viešbučio smile.gif
Atsakyti

Jiems taip tiesiog patinka 

Kad patinka, tai ok... kai patinka, bet dažnai skundžias,kad lb.pavargsta, kad nespėja visko prižiūrėt, palaistyt ir pnš. Vis kažkas iškepa ar dar kas nutinka, bet pasiūlius šiek tiek mažiau sodinti pyksta 😃 Realiai, jei kur sumažina daržą, tai kitur dvigubai tiek išrausia 😂

Arba dar...turi savaeigę žoliapjovę, bet pjauna viską tik trimeriu, nes tikslas nuskust iki žemės, plius viską grėbia (net lb.atokiai nuo namų, kur bereik to daryt tikrai).

Suprantu, kad jiems taip reik, bet žiūrėt net gaila, kai žmonės dirba, kad firbt ir nemoka pailsėt...

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 08 24, 05:15)
Labas rytas.
Tą patį pasakytų mano vaikai.Kam?


Laba ryta,
nu kam kam?Vaikam.Pas mus nedaug to darzo,bet jau mets po meto darosi sunkiau,bet pomidoru sodinu daug,visko daug,kur tik yra kampelis zemes,kazka ikisu.Kam?Sunaus seimai,brolio seimai.Jie turi sodelius prie namu,kur nera darzo.Brolis salotu pasiseja,bet velai,nes siltnamio nera,o as turiu,tai kodel nepasodint ir jiems.Jie dirba,uzimti,zinau,ka tai reiskia,man tai malonu.O kad dirbt reikia,man,jei buciau viena,vaziuociau kasdien po kelias valandas anksti ryte ir but nesunku,bet beda-as ne vairuoju.Peskom,as nenueinu dar,man per toli,o pareit nei tiek to.Autikai vaziuoja ir man nemokamas pravaziavimas tik nuo 9:30.Kaina turbut virs 2 pinigu in viena gala.Nu nedaug,bet kasdien po 4 pinigus,butu daug.Ir atima daug laiko.Vaziuoja kas 30 min,bet daznai veluoja,ilgai laukt,nu pikta taskyt laisva laika tam.
Tad vaziuojam 2x i savaite,o tada akis isdegus kur ka padaryt.MB atsalo nuo sodo ir kasmet jam vis maziau jo reikia,o man vis daugiau.Nesuderinamumas. ax.gif bigsmile.gif bigsmile.gif O ka daryt.Kol nepakeliu velniu,tol neveza dazniau.Nenori pyktis,taikaisi.Va tep ir gyvenam
O kol judi,tol gyveni ir as suprantu jusu mamas.Nu kaip laikyt zeme dyka.Kaip malonu pertekliu atiduot kazkam,tas kazkas duoda kazka,zmoniu kraujyje tai nuo senoves.O ir grysim greit prie barteriniu mainu,kai pinigai gryni isnyks.Turesim gryzt,galvot,ka galesiu padaryt,kad iskeist i duona,mesa ar piena.Cia samokslo teorija biggrin.gif biggrin.gif
Pas mus lyja,dangusn storai uzklotas.Atveze smaros matyt.Tamsu,elektros reikia.
Gal siandien ateis meistras boilerio paziuret,kas ten jam sugriuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 24 rugpjūčio 2023 - 09:59

Laba ryta,
nu kam kam?Vaikam.Pas mus nedaug to darzo,bet jau mets po meto darosi sunkiau,bet pomidoru sodinu daug,visko daug,kur tik yra kampelis zemes,kazka ikisu.Kam?Sunaus seimai,brolio seimai.Jie turi sodelius prie namu,kur nera darzo.Brolis salotu pasiseja,bet velai,nes siltnamio nera,o as turiu,tai kodel nepasodint ir jiems.Jie dirba,uzimti,zinau,ka tai reiskia,man tai malonu.O kad dirbt reikia,man,jei buciau viena,vaziuociau kasdien po kelias valandas anksti ryte ir but nesunku,bet beda-as ne vairuoju.Peskom,as nenueinu dar,man per toli,o pareit nei tiek to.Autikai vaziuoja ir man nemokamas pravaziavimas tik nuo 9:30.Kaina turbut virs 2 pinigu in viena gala.Nu nedaug,bet kasdien po 4 pinigus,butu daug.Ir atima daug laiko.Vaziuoja kas 30 min,bet daznai veluoja,ilgai laukt,nu pikta taskyt laisva laika tam.
Tad vaziuojam 2x i savaite,o tada akis isdegus kur ka padaryt.MB atsalo nuo sodo ir kasmet jam vis maziau jo reikia,o man vis daugiau.Nesuderinamumas. ax.gifbigsmile.gifbigsmile.gifO ka daryt.Kol nepakeliu velniu,tol neveza dazniau.Nenori pyktis,taikaisi.Va tep ir gyvenam
O kol judi,tol gyveni ir as suprantu jusu mamas.Nu kaip laikyt zeme dyka.Kaip malonu pertekliu atiduot kazkam,tas kazkas duoda kazka,zmoniu kraujyje tai nuo senoves.O ir grysim greit prie barteriniu mainu,kai pinigai gryni isnyks.Turesim gryzt,galvot,ka galesiu padaryt,kad iskeist i duona,mesa ar piena.Cia samokslo teorija biggrin.gifbiggrin.gif
Pas mus lyja,dangusn storai uzklotas.Atveze smaros matyt.Tamsu,elektros reikia.
Gal siandien ateis meistras boilerio paziuret,kas ten jam sugriuvo.

Tada jau į miltus ir duoną kept 😊

Atsakyti
Žmonės mėgsta padejuoti , taip jaučiasi reikšmingi ir reikalingi . Kas geriau - dejonės dėl sveikatos ar dėmesio stokos , ar dejonės dėl pomidorų ?

Mano kaimas man ne dėl daržų. Tai labai planuotas ir apgalvotas pirkinys - dėl pasibuvimo gamtoje savaitgaliais... Nes kol neturėjom tai vasaros savaitgliais vis kažkur važiuodavom . Tėviškėn, prie ežerų ar vienai dienai pasėdėti prie Neries ( turėjom vietelę). Tėviškė pasibaigė, čigonų gyvenimas pabodo .
O daržą pasisodinti man siūlė draugai pas save , kol neturėjom savo . Nesutikau . Nes būtų aš dėl dažovių , o ne jos dėl manęs smile.gif
Mudu su MB nesam dideli žmonių mylėtojai matyt . Buvimas Palangoje vasara man didelė kančia . O nuošali sodyba kur gali ir nuogas basas pasibūti yra atgaiva. Į Palangą nuvažiuoju žiemą. Kaifas. Gražu ... pasivaikštom kokį desėtka km. Nes maudytis man jau per šalta Baltijoje . Ištvirkau taigi . Vaikystėje neištraukdavo valandom iš Baltijos.

Saitlina katė taigi laiminga kai šilta... Ji dar moka trioboj ar balkone saulėkaitoj atsigulti ir pamiegoti... Toks jausmas , kad jai nebūna per karšta smile.gif
Kaip jau katė - dienom miega, vakare reikia meilės ir žaidimų , ryte tupi prie lovos ir laukia kol atsikelsiu . Nes reikia konservų ... O tarnaitė miega. Kur matyta?
Mukute, negi reikia pačiai viską? Tai mergytės negali Tau sužiūrėti ? Nebaisu ? Pernais pusę metų reikėjo kol atsigavai po Turkijos ... wub.gif
Pasisvėriau po vasaros. Nepriaugau tongue.gif
O valgiau viską kas užaugo kiek tik širdis geidžia . Esmė yra judėjimas. Kasdieninis. O jei juokaujant tai ką pats užsiaugini , tas į kūną neina... Va jei dar stirniną sumedžiojus kepsniams biggrin.gif Taigi mūsų užaugintas tongue.gif



Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 24, 12:27)
Žmonės mėgsta padejuoti , taip jaučiasi reikšmingi ir reikalingi . Kas geriau - dejonės dėl sveikatos ar dėmesio stokos , ar dejonės dėl pomidorų ?

Mano kaimas man ne dėl daržų. Tai labai planuotas ir apgalvotas pirkinys - dėl pasibuvimo gamtoje  savaitgaliais... Nes kol neturėjom  tai vasaros savaitgliais vis kažkur važiuodavom . Tėviškėn, prie ežerų ar vienai dienai pasėdėti prie Neries ( turėjom vietelę). Tėviškė pasibaigė, čigonų gyvenimas pabodo .
O daržą pasisodinti man  siūlė  draugai pas save , kol neturėjom savo . Nesutikau . Nes būtų aš dėl dažovių , o ne jos dėl manęs smile.gif
Mudu su MB nesam dideli žmonių mylėtojai matyt . Buvimas Palangoje vasara man didelė kančia . O nuošali sodyba kur gali ir nuogas basas  pasibūti yra atgaiva. Į Palangą nuvažiuoju žiemą. Kaifas. Gražu ...  pasivaikštom  kokį desėtka km. Nes maudytis man jau per šalta Baltijoje . Ištvirkau taigi . Vaikystėje neištraukdavo valandom iš Baltijos.

Saitlina katė taigi laiminga kai šilta... Ji dar moka trioboj ar balkone saulėkaitoj atsigulti ir pamiegoti... Toks jausmas , kad jai nebūna per karšta smile.gif
Kaip jau katė  - dienom miega, vakare reikia meilės ir žaidimų , ryte tupi prie lovos ir laukia kol atsikelsiu . Nes reikia konservų ... O tarnaitė miega. Kur matyta?
Mukute, negi reikia pačiai viską? Tai mergytės negali Tau sužiūrėti ? Nebaisu ? Pernais pusę metų reikėjo kol atsigavai po Turkijos ...  wub.gif
Pasisvėriau po vasaros. Nepriaugau  tongue.gif
O valgiau viską kas užaugo  kiek tik širdis geidžia . Esmė yra judėjimas. Kasdieninis. O jei juokaujant tai ką pats užsiaugini , tas į kūną neina...  Va jei dar stirniną sumedžiojus kepsniams  biggrin.gif  Taigi mūsų užaugintas tongue.gif

rašiau batsiuvys be batų smile.gif kaip savam neskuba žiūrėti smile.gif dėl baisumo... nežinau noras didesnis...visi sako kelionė atšaukė viena ar ne ženklas...
Mano mamai tik Palanga o man tik Nida wub.gif 15 metų iš eilės važiuodavome su MB ir dukra smile.gif Sodas atsirado ir vistiek važiuodavome į Nida, bet kaip dukra jau nebevažiavo su mumi tuomet atsirado pas mumi turkai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 08 24, 11:55)
rašiau batsiuvys be batų smile.gif kaip savam neskuba žiūrėti smile.gif dėl baisumo... nežinau noras didesnis...visi sako kelionė atšaukė viena ar ne ženklas...
Mano mamai tik Palanga o man tik Nida  wub.gif 15 metų iš eilės važiuodavome su MB ir dukra smile.gif Sodas atsirado ir vistiek važiuodavome į Nida, bet kaip dukra jau nebevažiavo su mumi tuomet atsirado pas mumi turkai smile.gif


Mukute 4u.gif
Mano povestuvinė kelionė buvo Nidon. Kartais nuvažiuojam. Kai maži vaikai buvo ir nesugebėjom keliauti stengdavomės nuvažiuoti į Pervlką. Kaimų kaimas ... Nidoj žmonių per daug.
Du metus vasarą 3 savaites pragyvenau Palangoj . Nes dukrytę lydėdavau į sanatoriją .
Sanatorija priešais parką ir rūmus. Ten truputi ramiau . Ne mano kurortas vasara Palanga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 24, 13:12)
Mukute  4u.gif 
Mano povestuvinė kelionė buvo Nidon. Kartais nuvažiuojam. Kai maži vaikai buvo ir nesugebėjom keliauti stengdavomės nuvažiuoti į Pervlką. Kaimų kaimas ... Nidoj žmonių per daug.
Du metus vasarą 3 savaites pragyvenau Palangoj . Nes dukrytę lydėdavau į sanatoriją .
Sanatorija priešais parką ir rūmus. Ten truputi ramiau . Ne mano kurortas vasara Palanga smile.gif

Oi Nidoje yra Purvynės gatvė ji jau nuo centro toliau... oi kaip ten smagu buvo...vis ta pati vieta, net poilsiautojai tie patys, vaikai užaugo vienų kitų akyse wub.gif
o mano povestuvinė Burokraistin biggrin.gif AA močiutė padovanojo anksčiau Drobė ten namą turėjo ax.gif
Atsakyti