Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dietskij sladkij man visai nesaldus... Nesužavėjo , nepyk Pou. Milda ir Dotnuvos tobuli wub.gif4u.gif

Pou pas mane apie du arai daržas . Ir visko užauga sočiai iki Kalėdų valgom... Man niekada nebuvo darbas savo daržo ravėjimas smile.gifMeditacija po sunkaus protinio darbo . |Išlesa protą per savaitę, nuvažiuoju- rankos į žemę ir atleidžia ...
Bet aš kaimo merga. Žinau kas yra realių hektarų ( ne arų ) ravėjimas.

Dusia, pas mane Dietskyj sladkyj auga du vienam šiltnamy, du kitam. Vienas krūmas yra tobulo saldumo, kiti - šiaip sau. Manau, labai turi įtakos vieta ir žemė, nes sodinti tuo pačiu metu, pagerinimai, laistymai - taip pat tuo pačiu metu. Man patinka, bet tikiu, kad yra geresnių.

Beje, Corazon visuomet buvo labai skanus, nors ir hibridas, o šįmet kažkoks "joks".

Dotnuviškiai ir Milda mano skonio, džiaugiuosi, kad ir apdalintos džiaugiasi. Taviškiai pernykščiai juoduliai taip pat labai skanūs buvo, šįmet neauginau, nes realiai daug MB darė - aš buvau nedarbinga, tai ką pagriebiau, parodžiau, tas ir gerai.

Kaip ir sakiau, daržas dabar man nėra darbas, nes plotai sumažinti iki tiek, kiek reikia mūsų šeimai. Anksčiau buvo visko daug, tikrai nemaži plotai, bet ir aprūpindavau ne vieną šeimą, ir draugus apdalindavau. Tuomet pamažu pajutau, kad neteikia džiaugsmo. Man, kaip ir tau, žemės darbai suteikia nusiraminimą. Kaip aš sakau - nusinulinu. Darbas visuomet buvo labai įtemptas, atsakingas, kai neteisingas patarimas galėdavo reikšti kažkam arba sveikatą, arba milijoninius nuostolius. O namuose taip pat amerikietiški kalneliai. Tad neturėjau ir neturiu bestresio režimo net savaitgalį ar naktį.

Tad bandau dabar subalansuoti, kad viskas daugiau mažiau man teiktų džiaugsmą, kad augintume, kiek reikia mums ir tėvams, o kiti gali ir patys užsiauginti ar įsigyti. Visuomet sakau, žemės yra, atvažiuokit ir sodinkit. Ir šiaip, keičiu mąstyseną, "lėtinu" laiką, užtenka jau tų "žiurkių" lenktynių.

P.S. aš nors ir ne kaime augusi, bet taip pat žinau, kad yra tos smagios normos, nes savaitgaliai ir vasaros prabėgo kaime, o va taip sau būti nemokėjom, visi kibdavom.

Atsakyti

Anidanda, gražu 

Atsakyti

Pou, kaip tėvams įpiršt tą požiūrį, kad daržams saiko reik? 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 23, 15:56)

Saintlina jei galiu patarti  Slowinski nacionalinį parką aplankykit . Kuršių Nerijos kopos nublanksta. Man padarė įspūdį ...



čia gal tam pusiasaly? Tai mes jį įtraukėm į maršrutą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Amadėja* @ 2023 08 23, 16:20)
kaip tėvams įpiršt tą požiūrį, kad daržams saiko reik?


niekaip smile.gif iš patirties sakau smile.gif
Atsakyti
Kaip dviejų suaugėlių vaikų mama pasakysiu - palik tėvus ramybėje, ką nori tą tegul veikia... Negalės- neaugins.

Saitlina, mes gyvenom Leboje.

https://www.google.c...mbnNu?entry=ttu

Aukščiausios smėlio kopos Europoje .
Hel iškyšulyje nebuvom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 23 rugpjūčio 2023 - 16:17

Pou, kaip tėvams įpiršt tą požiūrį, kad daržams saiko reik? 

Nepiršti nieko. Geriau tegu juda, nei sėdi prie TV ir depresuoja

Atsakyti

Anidanda, gražu 

Gražu tikrai, bet gyvent čia tai nenorėčiau. Lb atšiaurus tas grožis 

Atsakyti

Amadėja, be šansų. Tik va būna, kad negali, o pyksta, kad vaikai beatvažiuoja, nepadeda.

Aš Anytai jau išaiškinau, nes ji visai giminei gera norėjo būt. Sakau, dukterėčios jaunos, sveikos, gali pačios užsiaugint, tik noro reik, pinigų turi, jei ką, gali nusipirkt. Reik sveikatą saugot. O mes dėl dviejų agurkų taip pat nenorim lakstyt kaskart laistyt. Taip pat turim ir savo gyvenimą.

Aišku, prieš tai MB vis kalbėjo ir kalbėjo. Ir gražiai sakiau, čia tik esmė. Kad neįskaudint.

Atsakyti

Nepiršti nieko. Geriau tegu juda, nei sėdi prie TV ir depresuoja

Oj, juda ir tas ok, bet prisodina belen kiek, po to nespėja prižiūrėt, neturi kur dėt... Žoooodžiu.

Pvz.pomidorų 2šiltnamiai ir dar visi pastatų pakraščiai. Kelias mama pusę 6 laistyt...

Atsakyti

O ten dar plius uogavimai, grybavimai, aplinkos tvarkymai ir tų daržų n....bet reik jiems taip ir ne kitaip 😳

Atsakyti

Jiems taip tiesiog patinka 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Tą patį pasakytų mano vaikai.Kam?
Atsakyti