Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dar vaizdų iš Helesylt, jei kam įdomu.

Kraujažolės čia rožinės 😳. O grybai ir uogos auga ant kelio, nieks nerenka 

Atsakyti

Kažkodėl apvertė kelias foto 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 23, 13:32)
Purpurina H.


Siunteisi sėklas iš sodui.lt ?

Mane Norvegija kainomis šokiravo 2007 metais . Kai pas mus buvo litai . Pigiausia ledų porcija penki litai, bulkutė kepyklėjėje 7 litai ( skaičiavom savo pinigais) .
Kai buvom antrą kartą Norvegijoje (po kokių 10 metų) parduotuvėje prekių kainos nebebuvo kartais aukštesnės . Brangiau kai kas, o kai kas netgi pigiau pasirodė... Iš tų kasdieninių prekių .
Kur labai noriu keliauti: tai Portugalija Algarvė, o kita kelionė Marokas.
Kainos tokios nemielos ... o dar gamta per kišenę kirto .
Rudeniop važiuosim Zakopanėn , nebuvę.
Lenkijoje man labai patinka Wrotslowas. Ir Gdanskas. Na bet jie ne visai lenkiški miestai ax.gif

Nesuprantu , kaip galima susuvaryti nugarą kokių 2 arų darže. Kiek ten ravėjimo - pusdienis ? Per penkis žiemos mėnesius ant sofos tai drąsiai pribaigsi nugarą .
Pas mane tai kaip visada durnė pavasarį per daug prisodino tongue.gif Kol nenupirks MB antrankių taip ir bus . Arba reikia spastų pridėlioti .
Bulbos tai daugemetės . Bel labai didelės ir gražios ...
Pomidorai ir agurkai jau pabodo ... Va paprikų krepšą parsivežiau , o jau kiek nuvalgyta. Baklažanai irgi neblogi šiemet.
Morkoms ko gero suveikė kava, nei vieno kirminuko . Burokėlių mizernai sėjau , kad būtų šviežiam valgymui . Bet jau matau , kad tiek nesuvalgysim . Svogūnų daug, kai kurie puskilograminai ...
Vienintelis dalykas kuris man nepatinka , tai derliaus dorojimas. Sodinti , paravėti , pamulčiuoti tai labai smagu .
Atsakyti

Nelabai brangiau Norvegijoj tiktai. Kaip kas, aišku, bet visumoj normaliai. Danijoj brangiau.

O 2007 dar mums visur buvo baisiai brangu. Pasikeitė db viskas radikaliai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 23 rugpjūčio 2023 - 13:47

Va Alesundas is laivo restorano 15 aukšte 

Oho, kaip aukštai atrodot )) smagi kelionė :super: 

Gražios foto, įdėk vis parodyt.

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 08 23, 14:34)
<p>Kažkodėl apvertė kelias foto </p>


Senojoje versijoje nerodo arba rodo 1 nuotrauką.
Pažiūrėjau telefone, nauja versija rodo puikiai .
Atsakyti

Siunteisi sėklas iš sodui.lt ?

Rudeniop važiuosim Zakopanėn , nebuvę.
Lenkijoje man labai patinka Wrotslowas. Ir Gdanskas. 

Tiap, iš ten. Bet ne visos sėklos pasiteisino. 

Zakopanėn aš nenoriu, bo ten su šunim neleidžia )) Va į Gdanską mes spalio pradžioj ir trauksim )

Atsakyti

Senojoje versijoje nerodo arba rodo 1 nuotrauką.
Pažiūrėjau telefone, nauja versija rodo puikiai .

Daug metų nenaudoju senos versijos. Naują daug patogesne

Atsakyti

Anidanda, labai gražu  :4u: Išties labai gražu. Nebuvus, o norėčiau.

Naujoj versijoj nei kompe, nei telefone nieks neištampyta. Kelk, pasigrožėsim.

Dusia, pas mus ne sodas, o sklypas pamiškėje. Ir tikrai ne 6 arai.  Dešimtys arų, t.y. tikrai ne viena dešimtis. Ir daržas anksčiau buvo tikrai ne 2 arai. Taip kad nugarą labai linksmai buvo galima susivaryt, kai yra bėdų su stuburu, jei atvarai po darbų kokį šeštadienį ir turi nusiravėt, nes daugiau laiko nėra. Yra ir šeima, namai. Ne viskas yra daržas. Ir dirbau ne viename darbe. Ir kasdienis darbas buvo už 100 km.

Dabar yra kitaip. Bet namuose aš neturiu galimybių ant sofos gulėt, jei ką. O jei ir turėčiau, kasdienis kilometražas mano nemažas, o ir sportui kilimėlis, gumos, kamuoliai, hanteliukai kasdien naudojami. Nes reikia.

Atsakyti

ir esminis skirtumas, kad šitie juodi smile.gif

Tai ir tie juodi, tik getai gerai prinokę tampa tamsiai raudoni. 

Atsakyti

Oras šiandien Alesunde tai baisus. Ryte buvo visai nieko. O popiet prapliupo, rūkas, tai nelabai čia mes ką pamatėm 😁

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 23, 15:10)

Tiap, iš ten. Bet ne visos sėklos pasiteisino. </p><p></p><p>Zakopanėn aš nenoriu, bo ten su šunim neleidžia )) Va į Gdanską mes spalio pradžioj ir trauksim )</p>


Dėkui , žinosiu . Nes iš mažų auginu tik Mandat, netrūkinėja, derlingi ir skonio man gero ... Vis kitų atsisakiau , bo užknisio sproginėjimas rudeniop.
Dietskij sladkij man visai nesaldus... Nesužavėjo , nepyk Pou. Milda ir Dotnuvos tobuli wub.gif 4u.gif


Saintlina jei galiu patarti Slowinski nacionalinį parką aplankykit . Kuršių Nerijos kopos nublanksta. Man padarė įspūdį ...
Mes tai kaip visada , kartu su kineičiais atostogausim . Revoliucijos metinės ar kokia ten šventė spalio pradžioje?

Anidanda yra temoje kelios pensininkės, tame tarpe aš, kurioms labai patinka sena versija tongue.gif Ir ką Jūs mums mirksiukas.gif biggrin.gif
Pou pas mane apie du arai daržas . Ir visko užauga sočiai iki Kalėdų valgom... Man niekada nebuvo darbas savo daržo ravėjimas smile.gif Meditacija po sunkaus protinio darbo . |Išlesa protą per savaitę, nuvažiuoju- rankos į žemę ir atleidžia ...
Bet aš kaimo merga. Žinau kas yra realių hektarų ( ne arų ) ravėjimas.
Atsakyti