Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

<p></p><p></p><blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Anidanda" data-cid="73096671" data-time="1692779606"> Biski lieva internetas čia, tai nzn ar isikels </blockquote> Įsikėlė smile.gif labai gražu  wub.gif  Kaip patinka kruizas? 

Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 08 23, 12:34)
Neistampe ,puikiai gavosi.Pomidoras ispudingas,man panasu i pernai savaimini isdygusi serbentini vadinama,ar vynuogini.Pomidoriukai vysnios dydzio,bet ju tiek,kad nezinai kur det ir saldus,skanus,gali valgyt,kaip uogas.


už serbentinius jie didesni ) kokių 20-25 gramų. Kaip slyvos vidutinio dydžio. Man labai patinka, kad netrūkinėja, kas aprašyme ir buvo žadėta. Ir skanūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 23 rugpjūčio 2023 - 11:51

Anidanda, graži kelionė, įspūdingi vaizdai.

Saintlina, įsirašysiu į kitų metų norus. Man juodi vyšniukai patinka, bet knisa, kad prisilietus įtrūksta. Jei šie tokie stabilūs ir skanūs, tai super!

Nekokie šie daržininkystės metai. Kas norėjo puolė, ėdė, augo, ai. Kiek yra, tiek pakaks. Pavasaris pragulėtas mano, tai daug kas vėliau sodinta ir sėta - o tas vėliau, tai karščiai uždusino, neįsikabino gerai. Reik sėti garstyčias darže, gal šią savaitę palis, gerai sudygs. Pomidorų yra, bet saikingai, agurkai baiginėjasi, svogūnai nurauti, morkos nupiepusios nuo sausros - niekas jų papildomai nelaistė. Obuolių nėra, tik viena kriaušė aplipusi ir vynuogių bus. Tik va tos sparnuotos pindosios užpuls ir nieko neliks.

Atsakyti
o pas mus durpėj puikiai viskas jaučiasi. Bulvės tapkės dydžio - jau dabar matau, kad užsiknisim kast ir be šansų ne tik mums, bet ir vištoms tiek suėst smile.gif Česnakai, morkos, burokėliai didžiuliai. Agurkus šiltnamy vasaros pradžioj nupurškiau Vertimec'u, tai pagaliau po trijų ar keturių metų atsikračiau erkutės bigsmile.gif Šiuo metu jau praktiškai būdavo nuėsti, o dabar gražiausiai žaliuoja, naujai lapuojasi, agurkėlius augina. Pomidorus mb žadėjo vežt sultims spaust į obuolių spaudyklą (jei ten išvis priimtų), bet kol kas jos vis dar neveikia. O pomidorų be proto priaugę.
Va obuolių anei kriaušių nėra smile.gif bet slyvų yr, vėlyvų. Turbūt nespėjo nušalt smile.gif
Atsakyti


 

 

Biski lieva internetas čia, tai nzn ar isikels 

Įsikėlė smile.gif labai gražu  wub.gif  Kaip patinka kruizas?  Papildyta: už serbentinius jie didesni ) kokių 20-25 gramų. Kaip slyvos vidutinio dydžio. Man labai patinka, kad netrūkinėja, kas aprašyme ir buvo žadėta. Ir skanūs.

O kokia veislė? Panašius iš parduotuvinio pomidoro auginu, tik kekės gal kiek kitokios ir gerai prinokę tampa tamsiai raudoni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 23 rugpjūčio 2023 - 12:33
QUOTE(Amadėja* @ 2023 08 23, 13:31)
O kokia veislė?


Purpurina H.
Atsakyti

Bulves tai mano Sūnus valgo, perkam maišais. Sode reik tręšt, kad užaugtų, nes tokios, kokios užauga ir grambuoliai patvarko - gaila tiesiog vargo. Ir to pačio mėšlo nelabai yr , kur nusipirkt aplink. Vienais metais gavom iš ūkininkų, kol priprašėm, kad atvežtų... ai.

Šįmet net žolės mulčiavimui pakankamai nebuvo. Pas anytą pomidorai stikliniame šiltnamy iškepė, maniškis tai be jokių ceremonijų buvo apmozotas, kad kaitros būt mažiau, bet ir tai vienas galas nupiepęs. Valgymui sočiai, bet į stiklainius vargiai ar ką kišiu, - tegu šeimyna atsivalgo.

Agurkai vienam daržo gabalėly numirė nuo vytulio, vienas daigas beliko, kitam dusino erkutė, bet viena lysviukė lyg atsigavo, žydėt ir agurkiukus megzti pradėjo, tai dar valgymui bus. Užraugiau ir marinavau, kai buvo pats augimas pakanakmai.

Svogūnus svogūninė musė užpuolė, dalį teko išmest, dalį išgelbėjo laistymas su druska. Taip pat užteks :)

Auginu tiek, kol jaučiu malonumą - nebevergausiu sodui, keliais neisiu ravėt, nes vėl pabirs stuburas ir sąnariai. Kaip sakoma, kam tos daržovės, jei reiktų subyrėjusį stuburą išsikratyt iš trusiukų. 

Atsakyti

Purpurina H.

Žiūriu, lyginu. Pomidoriukai itin pansšūs, tik pas mane gal perpus mažiau jų 😁

Atsakyti

Bulves tai mano Sūnus valgo, perkam maišais. Sode reik tręšt, kad užaugtų, nes tokios, kokios užauga ir grambuoliai patvarko - gaila tiesiog vargo. Ir to pačio mėšlo nelabai yr , kur nusipirkt aplink. Vienais metais gavom iš ūkininkų, kol priprašėm, kad atvežtų... ai.

Šįmet net žolės mulčiavimui pakankamai nebuvo. Pas anytą pomidorai stikliniame šiltnamy iškepė, maniškis tai be jokių ceremonijų buvo apmozotas, kad kaitros būt mažiau, bet ir tai vienas galas nupiepęs. Valgymui sočiai, bet į stiklainius vargiai ar ką kišiu, - tegu šeimyna atsivalgo.

Agurkai vienam daržo gabalėly numirė nuo vytulio, vienas daigas beliko, kitam dusino erkutė, bet viena lysviukė lyg atsigavo, žydėt ir agurkiukus megzti pradėjo, tai dar valgymui bus. Užraugiau ir marinavau, kai buvo pats augimas pakanakmai.

Svogūnus svogūninė musė užpuolė, dalį teko išmest, dalį išgelbėjo laistymas su druska. Taip pat užteks :)

Auginu tiek, kol jaučiu malonumą - nebevergausiu sodui, keliais neisiu ravėt, nes vėl pabirs stuburas ir sąnariai. Kaip sakoma, kam tos daržovės, jei reiktų subyrėjusį stuburą išsikratyt iš trusiukų. 

Polikarbonatiniam tikrai geriau, nes neiškepa. Auginu sau patinkančius, skanius. Mamai skarių sėklų daviau. Va pas ją tai derlius jų! Kekės įspūdingos ir dydis 🤩 bet ji nuolat juos laisto vandeniu nuo žuvų ir raugais :)

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 08 23, 13:40)
Žiūriu, lyginu. Pomidoriukai itin pansšūs, tik pas mane gal perpus mažiau jų 😁


ir esminis skirtumas, kad šitie juodi smile.gif
Atsakyti

blogai parašius, pas mane spalis tai paskutine jo savaite, tai tokiu laiku ispanija geriau

ir taip, skandinaviškas kainos su dantim 😂

Taip, paskutinę spalio savaitę Europoje Ispanija lieka. Dar Kipre bus lb šilta tokiu metu

Atsakyti

<p></p><p></p><blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Anidanda" data-cid="73096671" data-time="1692779606"> Biski lieva internetas čia, tai nzn ar isikels </blockquote> Įsikėlė smile.gif labai gražu  wub.gif  Kaip patinka kruizas? 

Papildyta:

už serbentinius jie didesni ) kokių 20-25 gramų. Kaip slyvos vidutinio dydžio. Man labai patinka, kad netrūkinėja, kas aprašyme ir buvo žadėta. Ir skanūs.

Lb patinka. Įdomus toks keliavimo būdas. Ir parelaksuoji laive, papramogauji, ir pamatai nemažai. Tik žmonių laive žiauriai daug, erzina.

Db esam Alesundo Atlanto akvariume. Geriam kavą su mb, laukiam kol sūnus viską išnagrinės apie lašišų fermas 😁ir tt.

Pasiėmem hop on hop off autobusą mieste ir taip sukam ratą. Vakar buvom Helesylt fiorde, plaukiojo su guminiu plaustu po fiorda, vaikščiojom pėsčiomis. Po kalnus, krioklius 😍. Lb gražu.

Laivo ekskursiju neimam, kainos kosminės. Krante tos pačios mačiau 3 k pigiau. Helesylte laive plausto plaukimą siūlė po 168 žmogui. Mes krante paėmėm po 60€.

Atsakyti

Va Alesundas is laivo restorano 15 aukšte 

 

Atsakyti