Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 22, 15:44)
Skrydžių kainos kandžiojasi iš LT į Ispaniją .
Niekada Ispanijoje nebus pigiau negu Turkijoje.

Siuo metu,kur mes skrisime bilietai 100musu pinigu dviem pirmyn atgal su rankiniais bagazais.Pirkta balandyje gal.Is Lietuvos nezinau.
Zinau is blogeriu,kad Turkijoj viskas pabrango siemet 2-3 kartus:Viesbuciai,maistas,ir daugelis sako,kad nebeapsimoka Turkijoj atostogaut.
Bilietai gal papigs nuo rugsejo,kai vaikai grys i mokyklas.Rugpjutis Europos atostogu metas,tai ir bilietai brangus.
Atsakyti
Aš žiūrėjau rugsėjo galui . Tai vien skydis žmogui į vieną pusę viš 200 EUR .

O kas ir kur atpigo ?

Jei pusę litro namininių itališkų salotų prieš du metus kainavo 9 Eur , tai dabar 12 Eur kavinėje.
Pabrangimas apie 30 pr.
Tai ir kelionės panašiai pabrango ...
Jei gerai pasiskaičiuoji ne kažką sutaupai keliaudamas pats.

Atsakyti
Na kam gero vyno tai bulgarijoje pigu ir dafiga.Tikrai gero.
Bet asabos su tokia subtilia dvasine organizacija nualps vien ant duobeto keliuko i penkiu zvaigzduciu viesbuti.Ai nera cia penkiu zvaigzduciu,bo takelis pliazan yra skyle tvoroje ir dilgelynai bei dagilynai aplink.Cia tvirtos dvasios pilieciams.Arba kaip sakoma detoxikacijai nuo civilizacijos.BET VYNAS PIGUS
Manau dusia ,tau neverta cia apsimetinet trapia gelele,cypaut kad nesaugu ,bo vistiek nieks netiki.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 23 rugpjūčio 2023 - 05:58
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

sveikos, Saintlina, jei dar nebandzius tu agurku su cukrum, tai pabandyk, tikrai gerai gaunasi, mano vaikis mėgsta. dėl cukraus, tai nevalgykim kasdien ir tiek

Del atostogų, kiekvienas renkasi pagal save, pvz yra šalių, kurios manęs netraukia visiškai, nors kiti sako ojoj kaip jau ten gerai, bet kai jauti, kad ne tau, tai ir nesirenki. Ir nei čia gėlelės, nei trapios, tiesiog pasirinkimo ir noro reikalas

Luety, skrydžių iš londono visada buvo daug ir įvairių, rinka didele, dažnai ir skrisdavom su persėdimu, bet pabrango atskridimas iki londono ir reikia jau skaičiuoti, ypač jei ilgesnis persedimas ir reikia nakvoti.

Atsakyti

AA po Lietuvos jau visur pigu... vynas kaip pvz kiek pakilo kainos. O pvemo taigi valdžiukė negali pamažinti...

Niekad negalvojau ,kad Bulgarijoje nesaugu. Kol kas neturiu jokio noro atostogų Bulgarijije, bet gal kada? 

Yra dar daug vietų kur nebuvau...

Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2023 08 23, 07:47)
Saintlina, jei dar nebandzius tu agurku su cukrum, tai pabandyk, tikrai gerai gaunasi, mano vaikis mėgsta

Del atostogų, kiekvienas renkasi pagal save, pvz yra šalių, kurios manęs netraukia visiškai, nors kiti sako ojoj kaip jau ten gerai, bet kai jauti, kad ne tau, tai ir nesirenki.


gerai, pabandysiu smile.gif vis tiek aš nevalgysiu ))))

Dėl šalių visiškai sutinku. Manęs va Turkija visiškai netraukia ) Aš išvis iš Europos niekur nenoriu važiuot smile.gif
Atsakyti
Dusia ,gi sakei ,kad tau temoje nesaugu.Na be mukos ir luety temoje nesijauti saugiai.
Atsakyti

Labas rytas,

gražios dienos  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti
Labos,

Tunise spalį jau vėsoka, Grakija, Bulgarija ir t.t. irgi gausiu lietaus ir t.t. Man tinka Turkija ir spalį ne į Fetiją, Bodrumą o ypač Marmarį nevažiuoju irgi jau vėsu... Mano atostogų tikslas gera knyga oi net kelios knygos, vėpsoti į jūrą, maudytis wub.gif taip, kad mano manymu turkai spalio mėn. tinka biggrin.gif Nieko gal rasiu... nemokėsiu aišku kaip anksčiau už 14 naktų 1400 jau seni laikai ...viskas brangsta juk reikia spausdintus pinigus per pandemiją susitvarkyti biggrin.gif
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Tai mare nostra interna gal neatsals,gi dabartine vidutine temperatura pakrantese apie +40C
O va juodoji jura panasu biski susimaise,nes ir vanduo saltas ir kvapas bei garas eina.O kadangi mes jauciam kvapa,reiskia vyraujantys vejai pasikeite.Kas tai is esmes tai nieks nezino.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 08 23, 08:53)
Dusia ,gi sakei ,kad tau temoje nesaugu.Na be mukos ir luety temoje nesijauti saugiai.

Supratau apie ką...
O čia įpročio jėga, kai 15 metų sveikiniesi kas rytą su žmonėmis, tai kai nepasirodo pasidaro neramu - nesaugu bigsmile.gif mirksiukas.gif

Aš tai noriu keliauti visur , neturiu baimių .

Atsakyti