Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

net Ingrida su kava į vidų susikraustė biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

koks nekalbadienis,ar perkaitot? biggrin.gif biggrin.gif
Pas mus vesu,dangus tirstai uzklotas,saules nema,15 silumos.Bute reikia sviesos. ax.gif ax.gif Ne mano oras,be saules man nera nuotaikos,o dar jus nerasot,tai ir iseinu,dirbt,ate. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 22 rugpjūčio 2023 - 09:38
Labos ,
Mukute, kur dingai ? Man jau neramu wub.gif ...
Vakar labai šaltas vakaras... Kiek tos šilumos per dieną pabėga, tiek pabėga smile.gif O naktimis klemka užstumta, šalkit tongue.gif
Pasigaminau savaitglį labai skanius prieskonius - česnakai , petražolės, bazilikas, čilis, paprika, pomidoro ( nedaug) . Sumaliau , drukos, truputuka acto ( gero obuolinio , to su nuosėdomis) , truputuka aliejaus. Sudėjau į stiklainius , laikysiu šaldytuve. Galima nedėti druskos ir šaldiklin , kas daug vietos turi . Gaminau antieną su jais,k tai MB apsikačiavo . Pasidalinau su drauge , džiaugėsi , kad labai skanu... Kažką tokio užmačiau Latvijoje česnakų ūkije. Tai kas metai improvizuoju . Kokių žoliu turiu , tokias malu.
Vakar buvau sporto klube. Dar ne visai išlervėjus per vasara. Trimeriukas, rapi rapi kalniukas ir kiti darbai sodyboje neleido visai išplerti ... Smagu sportuoti mažam klube , 70 pr tie patys žmonės mirksiukas.gif . Kaip į šeimą grįžau bigsmile.gif
Luetuy nepabėk. Kai nėra Tavęs ir Mukos aš nesaugiai jaučiuosi unsure.gif wub.gif wub.gif
Šiandien puodų diena bus. Lys pomidorai į stiklainius pagal Atės receptą . Ir laukia padažas pagal Muką su graikiškais...
Per daug agurkų į Kauną parsivežiau , galvoju gal padaryti vaikams aštrių ? Bet ten žiauriai daug cukraus dedasi ax.gif Nežinau , nežinau ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 22 rugpjūčio 2023 - 10:16
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 22, 10:59)

Vakar labai šaltas vakaras...

Per daug agurkų į Kauną parsivežiau , galvoju gal padaryti vaikams aštrių ? Bet ten žiauriai daug cukraus dedasi  ax.gif  Nežinau , nežinau ...


šaltas? blink.gif pas mus 25 buvo.

Kas per aštrūs agurkai? Ir pas mane perteklius )) ir yra aštrių agurkų gerbėjų smile.gif Jei namie atvės kada nors, reiks kelis stiklainius užmarinuot.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 08 22, 11:44)
šaltas?  blink.gif  pas mus 25 buvo.

Kas per aštrūs agurkai? Ir pas mane perteklius )) ir yra aštrių agurkų gerbėjų smile.gif Jei namie atvės kada nors, reiks kelis stiklainius užmarinuot.


Nežinau kiek buvo laipsnių Kaune. Vakare po sporto užėjom salotų su drauge, tai kavinėje visi į pledus susisukę ... Gerai , kad turėjau bliuzoną .

Receptas kažkas tokio :
https://www.lamaista...ne-ziemai-62246

https://www.delfi.lt...ziemai-68790066

O čia iš FB : 2kg agurkų, 1čili pipiras, 1 galva česnakų, 1,5 stiklinės acto 9%, 0,5kg cukraus, 4vš druskos, 4vš aliejaus.
Supjaustyti agurkus, suberti druską, išmaišyti ir palikti 6-8val. Po to sudėti visus likusius produktus, gerai išmaišyti, palikti per naktį ir tada sudėti į stiklainius.

Esu tokiu principu gaminusi ne vienus metus . Laikosi visai neblogai jei šaldytuve. Paskui biški susipykau su cukrumi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 22, 12:16)

O čia iš FB : 2kg agurkų, 1čili pipiras, 1 galva česnakų, 1,5 stiklinės acto 9%, 0,5kg cukraus, 4vš druskos, 4vš aliejaus.
Supjaustyti agurkus, suberti druską, išmaišyti ir palikti 6-8val. Po to sudėti visus likusius produktus, gerai išmaišyti, palikti per naktį ir tada sudėti į stiklainius.

Esu tokiu principu gaminusi ne vienus metus . Laikosi visai neblogai jei šaldytuve. Paskui biški susipykau su cukrumi  mirksiukas.gif


ačiū 4u.gif
labai macnu turėtų būt viską sudėjus tik ant dviejų kilų agurkų )
Atsakyti
Man cia panasu i kazkoki azijietiska recepta is kurio kazkas nukniso visa azija- soju padaza,imbiera,citrinzole ir sezama biggrin.gif
Atsakyti
Labos,

Dusia wub.gif viskas ok...
Tėvukus atsivežiau iš oro uosto pasisvečiavo pas brolį, mama anūkais alpėjo wub.gif , senelis bandė perauklėti per 2 savaites... žodžiu manau dabar visi patenkinti grįžę į namus biggrin.gif
O aš ką baigiu persiplėšti tarp namų ir sodo, eina peklon tas važinėjimas, rimtai užmuš mani:(
Ačiū die, mamai visas pomidorų 20litrų kibiras atiduotas ax.gif agurkų tik 2 vnt... ne vietoje, kaip rašiau ir gerai šiemet taip bus biggrin.gif
Nu mergai batsiuvys be batų jklmn dievaž šiemet be turkų liksiu kainos bezbožnos blink.gif
Atsakyti

Aš pagal šitą bandžiau:

https://www.lamaista...is-ziemai-60579

Lyg nieko

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 08 22, 15:12)
Labos,

Nu mergai batsiuvys be batų jklmn dievaž šiemet be turkų liksiu kainos bezbožnos  blink.gif


Mukute 4u.gif
O gal Tunisas ? Žymiai pigiau negu Turkija ar Egiptas ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 22, 14:22)
Mukute  4u.gif
O gal Tunisas ? Žymiai pigiau negu Turkija ar Egiptas ...


Kam taip toli.Ispanijoj daug pigiau.Nereik vaziuot i Maljorkas,Tenerifes,uztenka i koki kaimeli Ispanijos,prie juros,kur nera dideles turistu meiles.
Nuneriau kapisona,pagaliau,tvarkau pagrindinio megztinio likusius neriant siulu galus.Uzimta. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 08 22, 17:21)
Kam taip toli.Ispanijoj daug pigiau.Nereik vaziuot i Maljorkas,Tenerifes,uztenka i koki kaimeli Ispanijos,prie juros,kur nera dideles turistu meiles.
Nuneriau kapisona,pagaliau,tvarkau pagrindinio megztinio likusius neriant siulu galus.Uzimta. bigsmile.gif  bigsmile.gif

Skrydžių kainos kandžiojasi iš LT į Ispaniją .
Niekada Ispanijoje nebus pigiau negu Turkijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 22 rugpjūčio 2023 - 16:47