Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Šiaip tiesa visada slypi lažkur per viduriuką :) 

Iš dabartinės pozicijos, tai perspausa buvo su tais karantinais, ypač pirmuoju. Žalos buvo, kurios galėjo nebūti. Gp buvo labiau žalingas, negu naudingas.

Nu bet sąmokslų teorijom netikiu. Tiesiog žmonės nėr nei tobuli, nei lb.protingi :)

Atsakyti

Klauskykit, kaip jūs su braškių ūsais kovojat? Nu užkniso iki negalėjimo juos pešiot. Kaip kokie slibinai- tris nutraukiu, šeši išlenda. Anksčiau tiesiog viską nušienaudavau. Daba pirmametės tos braškės, noriu, kad masės užsiaugintų.

Atsakyti

Dusiaa, darom biznį? Pasiimk tuos karščius, ką? Tau gi šilumėlė patinka.. )

Atsakyti

Klauskykit, kaip jūs su braškių ūsais kovojat? Nu užkniso iki negalėjimo juos pešiot. Kaip kokie slibinai- tris nutraukiu, šeši išlenda. Anksčiau tiesiog viską nušienaudavau. Daba pirmametės tos braškės, noriu, kad masės užsiaugintų.

Kolkas miškas...🤯

Atsakyti
Na va,svente pasibaige fejerverkais,stebejomjau savo kiemelyje,puikiai matesi.Kazkaip nebuvo sveikatos eit prie juros ,maltis minioj,o su masina isvis nei priparkuosi,nei isjudesi po fejerverku.
Ryt miestas istustes,liks pagrinde tik vietiniai.Kasmetine svente,papildo verslininku kisenes kazkiek.
Kalnuose sedejom tik iki 15val,nes buvom iskisulyje,kur is abieju jo pusiu vandenynas,ziurejom shou vienoj pusej,o vejas pute is kitos.Gerai,kad turejau pasiemus megztuka su gobtuvu ir silta vilnone skara.Zmones net pledus atsinese.Visi aplinkui su vyno buteliais,taurem savo,sedi lyg ir kartu,lyg atskirai.MB uz vairo,tai tik uoste.Kai kas taeje su didziausem maisto tasem,nu tie turbut lauke sventes pabaigos kalnuose,iki 18val.Man jau buvo gana,WC nera arti,o krumai ne man.O ir skraidyt eme visokie antro pasaulinio karo liekanos,tai patapo nebeidomu.Idomiausi skraide velai vakare puse sesiu 7 raudonos streles vadinasi,grupini skraidyma su spalvotom saskem,o ant galo tigras naikintuvas.Bet ta stebejom is kiemelio,kiek matesi,tiek.
Saintlina,su usais ir as vargstu.Jau viena partija nutraukiau,tai dabar antra net is lysviu lipa.
Vakaras saltas,nors 17 silumos,bet atsisuko siaures rytu vejas.
Labanaktis.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Dusiaa, darom biznį? Pasiimk tuos karščius, ką? Tau gi šilumėlė patinka.. )

Neturiu sandėliuko kur laikyti :D Baigėsi tie karščiai, galėtų palyti.

Luety smagi pas Jus šventė. Gražioje vietoje gyveni :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 08 21, 06:59)
 Baigėsi tie karščiai, galėtų palyti.


kur baigėsi? Pas mane namie 29, darbe kai atėjau buvo 31, lauke šian rodo iki 28, tai vadinasi bus dar daugiau.

Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 08 21, 06:39)
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.


koks vaizdas... wub.gif
Atsakyti
https://www.part.lt/...50344688542.jpg
Rytinė mankšta.Aš jau iš miško. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, geras laimikis thumbup.gif
Aš vakar nemažai baravykų radau, bet nė vieno sveiko. Ir jau žiauriai sausa miške. Grybai pas mus baigėsi iki lietaus.
Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Saintlina, vidurio Lietuvoj jau gyvent galima, dabar 22 laipsniai - idealu. Tik aprukę. Galėtų nulyt gerai, nereiktų laistyt daržų. Naktį man dar buvo karšta miegot, namai įkaitę.

Ingrida, super!

Dusia, kokia gudruolė, ir aš norėčiau sandėliuko šilumai :)

Atsakyti

Grįžau į butą buvo 30. Ryte atsikėliau buvo 25, išvėdinau.  Naktis vėlokai buvo. Rytas apsiniaukęs ir 17. 

Dabar 20. Ir jokios saulės. Kaune žada daugiausiai 24. 

Nesakykit, tobulas oras visiems...

Atsakyti